-
Posts
3521 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fides79
-
[quote name='Saththa']Kinga to wez ją jakos inaczej inaczej... [/QUOTE] no kurcze wzięłabym ją, ale nie mam gdzie :oops: w nowym mieszkaniu nie dorobiłam się jeszcze wieszaka w przedpokoju :roll:
- 21590 replies
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-StjNW3C3ny8/UKo9jxW8i6I/AAAAAAAADgY/lQFfxw1Zax0/s640/DSCN2864.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-q5QghVXad-w/UKo9nIPhUSI/AAAAAAAADgg/APHBmdHu3lE/s640/DSCN2865.JPG[/IMG] a my z córcią jesteśmy już razem od miesiąca :p [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Yh8dxfQJtr4/UKo9ysyzFXI/AAAAAAAADgo/zr4O_lJQgzw/s912/19.11.12-3.JPG[/url]
-
[QUOTE]Palpitacji to ja dostałam paręnaście minut temu:nerwy: Byłam sama w domu, na 3 piętrze, Miś pojechał po części do autka. Cisza, spokój i nagle coś spadło na dole i było słychać, jakby ktoś chodził po domu. Ja aqrat gadałam z koleżanką na FB. Psy dziwnie się zachowywały, najpierw wszystkie stanęły przy schodach i zaczęły węszyć, później wszystkie zaczęły ujadać, a na koniec Raper i Lotos podleciały do moich nóg i siedziały przy mnie. Gordon nadal szczekał. Zamknęłam pokój, wzięłam gaz i nóż i tak siedziałam. W międzyczasie zadzwoniłam do J z pytaniem kiedy wróci. Powiedział, że już dojeżdża i że za jakieś 10 minut będzie. Psy już były spokojne, aż tu nagle walenie w drzwi. Tym razem to mój J mnie straszył:mad: Skończyło się na wizycie u znajomego lekarza:mad: Dostałam takiego bólu w klatce piersiowej, przechodzącego od mostka na plecy, że myślałam, że to zawał! Dostałam no-spę w zastrzyku i po kilku minutach mi przeszło. To nerwobóle mnie dopadły - ponoć;-) Ale J sprawdził w razie czego cały dom, czy pozamykany jest. [/QUOTE] ło kurde, ale cyrk, stresu nie zazdroszczę mnie w nocy straszy moja kurtka wisząca w przedpokoju, jak wstaję do Ani a później wracam do swojego łóżka to widzę tą kurtkę i mam wrażenie, że ktoś stoi i mnie obserwuje a że często jestem mocno zaspana to niekiedy sie nieźle wystraszę :crazyeye::eek2:
- 21590 replies
-
kury najlepsze :lol::lol::lol:
-
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-u1r0LfxN4aQ/UKitQsDcEnI/AAAAAAAABLI/8RP94rZ_HTc/s512/DSC_0331.jpg[/url] sprawdzały co jest za pagórkiem ;) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-r-zbv5qzHPA/UKitX6RjibI/AAAAAAAABLg/PoTwsWuHBJ8/s640/DSC_0376.jpg[/url] no możesz się zacząć z Dumą bawić w chowanego :lol:
-
[QUOTE]Oj tam, patrzysz jak im ślinka cieknie, wsadzasz kanapeczkę do buzi i mówisz "mniam, jakie pyszne" [/QUOTE] ha ha ha, znam tą "metodę" :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Fides79 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img831.imageshack.us/img831/6994/dsc0235v.jpg[/url] jaki zawadiaka :cool3: [url]http://img191.imageshack.us/img191/9526/dsc0251tcd.jpg[/url] uchole Furiatki żyją widzę swoim życiem :p [url]http://img685.imageshack.us/img685/9882/dsc0296sao.jpg[/url] jaka słodzizna :loveu: [url]http://img707.imageshack.us/img707/720/dsc0216nta.jpg[/url] znów te rrrzzzzęęęęsssyyyyyyyyy:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
skacząca Donna super wygląda :p [url]http://images10.fotosik.pl/2846/35a6f4dc594c395a.jpg[/url] super to kółeczko :lol:
-
jak to możliwe że kicia na jednym zdjęciu ma oczy zielone a na drugim jakby niebieskie? [url]https://lh5.googleusercontent.com/-i8K09E3r13U/UKdflfsY1HI/AAAAAAAACn0/oXNxST0ihgw/s640/DSC_0203%2520kopia.jpg[/url] znalazł chociaż jakiegoś maślaczka?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Fides79 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img706.imageshack.us/img706/1147/dsc0155xht.jpg[/url] ależ ona ma rzęęęęęssyyyyyyyyyyyyyyyy :loveu: nie umiem uciąć grzywki Felkowej, żeby przy okazji nie skrócić mu rzęs :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='jambi'] Kinguś, a co do tego brzuszka - ja picia kopru przez siebie samą nie uskuteczniałam, ale za to kupiliśmy w aptece GripWater - takie coś z kopru właśnie - syropik, dziecku sie łyżeczką malusią podawało, można zacząć podawać praktycznie od początku; młody to tolerował, ciumkał znaczy smakowało mu i na szczęście żadnych kolek, brzuszków, nie miał[/QUOTE] w sumie co dziecko to inny sposób, nam ciut pomagaja docoflor i esputicon i nocki mamy w miarę spokojne tfu tfu odpukać w niemalowane :lol:
-
to odległościowo przeprowadzka taka jak u mnie ;) ciekawa jestem jak z metrażem :roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Fides79 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
głosik oddany :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
skoro był piękny wschód, piękny dzionek to i do kompletu piękny zachód się trafił ;) [QUOTE]u nas pochmurno już drugi dzień i beznadziejnie [/QUOTE] u nas też tak sobie, choć dziś ciut słonko wyjrzało, ale na krótko :roll:
-
fantastycznie:multi: super, że w końcu się udało :laugh2_2:
-
[quote name='Tekla64']bez Ani????? teraz powinni we dwojke wystepowac hihihi Felutek jaki spokojny cos mu zadala?[/QUOTE] ano Felek bez Ani, bo Mała urzęduje w swoim łóżeczku albo na tapczanie w duzym pokoju, a odkąd się przeprowadziliśmy i mamy nowy super tapczanik to Feluś (bidulek) ma zakaz wstępu na niego a spokojny bo miałam smaczka w dłoni hihihi - kosteczkę z baraniną i ryżem :cool3:
-
dzięki dziewczyny :) ale skoro jest to wątek pieskowy t może przydałby się i pieskowe zdjęcia na chwilę obecną mam takie dwa: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Acx7Tiadvh8/UKDg6ZN-bSI/AAAAAAAADgA/3nvv4feKCrU/s636/DSCN2792.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZOKOeYwk5Qk/UKDg9FVv4DI/AAAAAAAADgI/Z2rtAJohG7s/s568/DSCN2793.JPG[/IMG]
-
ja tu tak zaglądam i zaglądam w nadziei na zdjęcia, a zdjęć jak nie było tak nie ma :shake: a co do remontu, to niedawno sie przeprowadzałam i na nazwijmy to remont oraz przeniesienie mebli z ich zawartością miałam tydzień :roll: co prawda Wersalu nie mam, ale biorac pod uwagę krótki czas i ciągłe "niespodzianki" to i tak nie jest źle i wszystko się udało ;)
-
[url]http://images10.fotosik.pl/2800/2a40600e70f5afb7.jpg[/url] Donna wygląda tu na zdziwioną faktem, że Niko przejął poduszkę przy piecu i ona z Teklą już tam nie leżą
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Fides79 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
super, że się Zgredkowi poprawiło :multi: i niech tak zostanie :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-y1_sQt7OJkQ/UJ_wbGLcULI/AAAAAAAABGQ/FlEBqQkue_E/s640/DSC_0031.jpg[/url] pięknie tam, pogoda też dziś dopisała :p aa i jednak dwa psy bardzo Ci pasują, szczególnie jak jeden jest duzy i czarny ;)
-
dziś miałyśmy w miarę udaną noc ;) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-SYoXncZHbJM/UJ-ziFl6RsI/AAAAAAAADfs/zwN8FDnYHFg/s912/06.11.12-12.JPG[/url] i dzisiejszy spacerek [url]https://lh5.googleusercontent.com/-zOqPgNMhxEQ/UJ-zsj_zBdI/AAAAAAAADfw/Ujtt3WVe6iA/s912/11.11.12-2.JPG[/url]
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-bx-XywI6f5E/UJ14-Un6yOI/AAAAAAAAYxY/0wW3nfGdEVA/s640/Nocne%2520harce%2520064.JPG[/url] super się kawaler prezentuje, jak zawsze zrobione przez Ciebie psiaki :p
- 21590 replies
-
dzięki Sandruś za radę, ale o herbatce koperkowej wiem, piję i efektów większych brak, podobnie jak na zalecony przez lekarza probiotyk oraz lekarstwo na wzdęcia moja dieta jest również mocno uboga i nie zawiera nic co mogłoby Ani zaszkodzić, a nawet powiem więcej robi się coraz uboższa bo Mała dostała wysypki na buzi i właśnie sprawdzamy czy to skaza białkowa czy też coś innego :-? niedługo będe jadła suchy chleb i popijała samą wodą i wyschnę na wiórek, bo do wyglądu przecinka już mi niewiele brakuje :roll:
-
[url]http://images10.fotosik.pl/2791/567ebc699a2f7584.jpg[/url] dobry kamuflaż w terenie to podstawa :evil_lol: [url]http://images10.fotosik.pl/2791/effc2a36dbee8bc6.jpg[/url] ha ha ha świetne :lol: a teren spacerowy też rewelacyjny