[quote name='Kisses']Ja byłam.
Odczułam go bardzo pozytywnie, a przyznam, że miałam pewne obawy. Wszystko było zrobione bardzo kulturalnie, na początku zapytał, czy jest dobrze słyszany, zadał figurę, jeśli było wszystko ok to prosił o powrót na miejsce, jeśli było cos źle, to od razu wytłumaczył.[/QUOTE]
O, to bardzo miło, bo profesjonalistą nie jestem i chętnie dowiem się nad czym muszę jeszcze popracować :)
A jakieś trudniejsze figury zadawał (np.zygzak czy inne niestandardowe) ?