[quote name='Owczarkowa']oO Ja też drugi raz! Będę z husky albo pudlem średnim, ale to jeszcze nie pewne...[/QUOTE]
Acha, fajnie masz-będziesz miała większe doświadczenie jak wystawiać różne rasy :)
[quote name='Chein']Owczarkowa, a jak ci debiut poszedł?[/QUOTE]
[quote name='Owczarkowa']4/5 pkt. ;) Chein, my się znamy![/QUOTE]
Gratulacje 4 pkt., a kto cię oceniał? Na jakiej wystawie?
A tak w ogóle, to jak mamy się kiedyś tam na wystawach spotkać to mam na imię Kasandra :]