Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. dla suni będzie 60zł z bazarku, także jakaś cząstka może iść na karme a reszta.. może na jakiś preparat na tą skórę?
  2. Sunia jest przy szkole, to Zespół Szkół Zawodowych nr 1, mieści się przy ulicy Radomskiej 72 w Starachowicach.
  3. ale ja już przecież informowałam, że w weekendy nie wiem czy suczka jest :) tylko w dni szkoły bo na weekendzie do szkoły nie chodzę
  4. Jak Gwiazdka jutro przyjdzie pod szkołę to czeka ją wyżerka :) tylko tyle co mogę dodać od siebie . [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237908-OTWARTE-na-wychudzon%C4%85-GWIAZDKE-bazarkowy-MIX-wejd%C5%BA-i-pomo%C5%BC-do-8-01-13r-g-21-00[/url]
  5. [quote name='ewu']Ale to nie był bazarek z moich fantów? Zgłupiałam trochę , taka szybka chyba nie jesteś dzielna Dziewczyno:):):)[/QUOTE] bazarek z Pani fantów dziś rusza , zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237908-OTWARTE-na-wychudzon%C4%85-GWIAZDKE-bazarkowy-MIX-wejd%C5%BA-i-pomo%C5%BC-do-8-01-13r-g-21-00[/url] :lol:
  6. Pieniążki idą z bazarku :) Dochód z bazarku pójdzie na karme dla niej, jak się skończą pieniążki bazarkowe to ja jej kupię jedzenie :)
  7. [quote name='ewu']Wysłałam megi paczkę na bazarek, zawsze coś się uzbiera. Trzeba sunię przebadać, może to kwestia jakiejś choroby , którą da się wyleczyć...[/QUOTE] Tak dostałam mega wielką paczke na bazarek postaram sie jutro to obfocić i wystawić :) Kupiłam wczoraj suczce 7kg karmy i 3 opakowania w puszce jak na razie. Już i tak ma spory zapas :)
  8. Dziekuje z całego serduszka. Dziś podliczam bazarek, coś tam pieniążków wpadnie więc kupie zapas karmy dla suczki bo niedługo wolne to w szkole nikt jej karmił nie będzie to ją będę odwiedzać co kilka dni w miarę możliwosci :)
  9. Czy jest w ciąży to wątpie, ja sie nie znam nie umiem rozpoznać czy to ciążą czy nie tymbardziej, że ona taka chuda. Ale możliwość oczywiście jest ogromna bo pełno psów przecież lata samopas..
  10. Suczka przychodzi pod szkołe teraz już codziennie, regularnie. Dziś była dłuzej... zapraszam na bazarek, dzis 22 koniec [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237180-wychudzona-sunia-bez-dachu-nad-%C5%82ebkiem!-ciuchy-m%C5%82odziezowe-i-r%C3%B3%C5%BCnosci-do-18-XII-g-21[/url]
  11. czy ktoś kto utworzył to wydarzenie [url]https://www.facebook.com/events/401135443293989/[/url] może napisac tam o aktualnej sytuacji suni ? bo widzę, że jakieś panie pytają.
  12. dziś sunia była trochę dłużej, nakarmiliśmy ją, dziś widziałam, że poza mna dużo osób ją karmiło. w poniedziałek dostanie coś innego - makaron z mięsem :) a tak poza tym to czekamy na informacje od ŚTOZ
  13. [quote name='ewu']Ja przygotowałam paczkę na bazarek. Jutro ją wyślę megii.[/QUOTE] dziekuje z całego serducha :) :loveu:
  14. [URL]http://gosiam95.wrzuta.pl/film/6VbOaf13ZqU/suczka_1[/URL] Filmik z udziałem suczki :) Tak powracając do tematu zgłoszenia do ŚTOZu, tak mi się przypomniało a zapomniałam tu napisać, że dostałam "opierdziel? (?) chyba od tego pana do którego to zgłaszałam, bo gdy powiedziałam, że suczka jest już tu kilka miesięcy, zapytał dlaczego nikt tego nie zgłosił. "Pan pyta mnie, ja pytam pana". To powinno raczej być pytanie skierowane do nauczycieli i pracowników administracji szkoły, a nie do uczniów. Bo jeszcze mnie się obrywa,a pewnie gdyby nie to, że ja zadzwoniłam to nikt by się nie zainteresował tym, bo nauczyciele jedyne co potrafią zrobić to machnąć ręką na psa lub powiedzieć "ale biedny, łojejku jejku". A gdy pierwszy raz postanowiliśmy zadzwonić na straż miejską żeby to zgłosić to 90% mówiła "nie dzwoń, wezmą ją i ją uśpią". Tak ludzie są poinformowani, i stąd ta znieczulica lub niechęć do informowania jakichkolwiek służb. Bo większość twierdzi, że hycel złapie i zabije..
  15. Ja jutro mam trochę "młyn" w szkole i w ogóle do mnie ciężko jest się dodzwonić bo przerwy 5minut a na lekcji nie puszczają żeby wychodzić z sali. Dam jej jutro jedzenie i będę się starała żeby została jak najdłużej
  16. Aniu suczka pewnie pojawi się w godzinach 9-11 tak jak to dziś, może jak będę ją widzieć to puszczę Ci sms.
  17. Sunia dziś została nakarmiona. Wolała jeść chleb niż karmę dla psa. Mam filmik ale umieszczę go później. Zgłosiłam oficjalne do STOZu jednak nie byłam osoba pełnoletnia i ktos musiał potwierdzić, i mam nadzieję, że Ania to zrobiła, bo u mnie w szkole raczej nikt by tego nie zrobił.
  18. Ja dziś zadzwonię do południa i zgłoszę oficjalnie.
  19. Niechaj będzie i Gwiazda :) tak więc jutro sprawdzę co u Naszej Gwiazdy słychać. [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/przyroda/gwiazdy/gwiazdy36_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  20. Jutro dwie pierwsze godziny mam wfu tak więc luźniej i w razie czego będę mogła pobyć dłużej z suczką. Nakarmimy ją, myślę, że będzie, bo skoro dziś dostała dużą porcje jedzenia to instynktownie powinna jutro znow się pojawić. Oby :roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237180-wychudzona-sunia-bez-dachu-nad-łebkiem!-ciuchy-młodziezowe-i-różnosci-do-18-XII-g-21[/url]
  21. Do małych nie należy ale nie jest wysokości takiego "pełnowymiarowego" owczarka, jest troszkę mniejsza. Czy dałaby się złapać? Hmm, ciężko powiedzieć, jest raczej nieufna, podchodzi z dystansem, myślę, że jakiś gwałtowniejszy ruch mógłby ją zaniepokoić. Przebadam to jeszcze jutro jak zareaguje na większe zbliżenie. A gdzie przebywa jak jej nie ma pod szkołą to nie mam pojęcia.
  22. [quote name='mestudio']a Megi jeszcze nie studiuje.;) Dziewczyna poczuła sie obrażona ,a ja nic złego nie miałam na mysli. Jest wspaniała i takiej młodziezy nam potrzeba. Jeszcze bazarek zrobiła.......:-o[/QUOTE] nie nie nie, nie poczułam się obrażona ;-) napisałam w pośpiechu (bo byłam na informatyce i zjadłam literki, chciałam napisać "a co do... tak jestem niepełnoletnia" a zabrzmiało jakbym napisała "a co z tego" ... nieuwaga moja :shake: Bazarek zrobiłam, mam nadzieję, że na coś się przyda. Teraz pytam koleżanki w szkole czy nie mają czegoś "na zbyciu" żeby zrobic kolejny :lol: [quote name='agat21']Weszłam przez przypadek. okropnie biedna psinka. Oby przeżyła te ostatnie mrozy. Dołączam się do głosów, aby spróbować sunię zabrać w ciepłe miejsce, bo w takim stanie długo nie pociągnie. Aby nie dołączać się gołosłownie, deklaruję 50 zł na pierwsze potrzeby suni (wet, karma lub PDT - do decyzji) Mam nadzieję, że się zjawi w miejscu karmienia.. Megi, jesteś świetną dziewczyną![/QUOTE] dziękuje serdecznie za ciepłe słowa, i za deklarację. suczka żyje, przeżyła ten weekend. [quote name='Ania102'] Megi czy kontaktowałaś się z ŚTOZ?[/QUOTE] Aniu próbowałam dzwonić ale wyskakiwał mi jakiś błąd nie wiem czy to numer zły czy jak bo zaczynają mi gadać "po innemu" :-? napiszę do Pani która mi dawała nr. żeby sprecyzować go drugi raz i jak coś to dzwonię teraz opowiem od początku. Suczka nie pojawiła się na pierwszych 4 godzinach ale potem siedziałam na korytarzu i ją zauważyliśmy więc nakarmiliśmy ją, znowu ten jej okropnie wierny wzrok chodził wszędzie za nami:placz: Ale pobyła jakieś 15minut i potem na drugiej przerwie już jej nie było. a teraz zdjęcia, niestety tylko takie bo oczywiście ja jak to ja, niezmiernie inteligentna zabrałam się do robienia zdjęć zabierając z domu aparat z 1% baterii:oops:, ale udało się uwiecznić jak suczka wygląda teraz (tamte zdjęcia są z... września?) [IMG]http://files.tinypic.pl/i/00219/9oqgsek8rxm2.jpg[/IMG] [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00219/q2z3xghcp938.jpg[/IMG]
  23. Witam wszystkich z rana. Już 4 godziny lekcyjne za mną a suczki dziś nie było, jest już po 11 a jej nie mą, wątpie, żeby przyszła jeszcze dziś. Jedzenie zostawione i jest już na kilka kolejnych dni. Nie wiem dlaczego dziś nie przyszła. Ale zobaczymy, może jeszcze się pojawi. Zdam ostateczne relację koło godziny 15. I co tego - tak jestem osobą niepełnoletnią, mam 17 lat. Dziękuje za pomoc i jeszcze raz zapraszam na bazarek. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237180-wychudzona-sunia-bez-dachu-nad-łebkiem!-ciuchy-młodziezowe-i-różnosci-do-18-XII-g-21[/URL]
×
×
  • Create New...