-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img714.imageshack.us/i/dsc4609n.jpg/"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7373/dsc4609n.jpg[/IMG][/URL] No i znowu sie obaliło :( -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://"] [URL=http://img687.imageshack.us/i/dsc4554t.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9018/dsc4554t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img269.imageshack.us/i/dsc4571o.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8012/dsc4571o.jpg[/IMG][/URL].jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img263.imageshack.us/i/dsc4572qy.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4218/dsc4572qy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img217.imageshack.us/i/dsc4573a.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5397/dsc4573a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img96.imageshack.us/i/dsc4578.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6721/dsc4578.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='tłamsik']Nie uda się raczej :( siostra koleżanki na wyjeździe, jej współlokatorka też więc ona odpada. Koleżanka z apteki- nie można się do niej dodzwonić :( Chyba nieaktualny numer.. A jakby Twoi kuzyni troszkę zboczyli z drogi i przejechali przez Białystok... albo jakoś bliżej Białegostoku niż Augustów..[/QUOTE] Szkoda,trudno wyslę ...może i lepiej na spokojnie wszystko przejrzę i spakuję...oni jada z dziećmi i nie chce ich naciągać na dłuższą i nieznana trasę... [quote name='Igiełka']orientujecie się może w jakich granicach jest cenowo taki nowy wózek dla psiaka? ;)[/QUOTE] [quote name='toyota']Chyba nie ma możliwości kupienia gotowego wózka, robi się je na wymiar. Właśnie, ciekawe ile kosztuje mniej więcej ?[/QUOTE] Jutro zadzwonie do konkurencji pana Jerzego [URL]http://www.pazur.lublin.pl/zamowienie.html[/URL] A Krecika wzdeło znowu,koopska wali jedno za drugim,razem z robalami...martwi mnie,bo przestał siusiać :( -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='tłamsik']Chyba się uda.. Są takie opcje: albo u koleżanki w aptece, albo u siostry innej koleżanki w domu albo w sądzie (tylko jak tego jest dużo to lepiej byłoby w domu, bo to chudziutka kobitka ;) ). Wieczorem będę miała potwierdzenie więc Aniu pakuj fanty :)[/QUOTE] Super:) Żeby tylko wszystko zgrać... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ryniu123']wózeczek warto załatwić tu: [URL]http://www.wozekdlapsa.pl/[/URL] telefon 602 476155 Jerzy Firlej Pasjonat psów, zawsze opuszcza na cenie. Gwarancja dożywotnia! Ja załatwiłem wózek dla dużo większej labradorki i OK. Aniu a Julita oglądała? Co powiedziała? Masz event dla swojego tematu na FB ?[/QUOTE] Juz dzwoniłam i niestety pan Jerzy juz nie robi wózeczków:-(,ale podał mi adres konkurencji:cool3:. Julita ogladała i pierwsze jak zobaczyła zdjęcie była załamana,ale potem jak zaczęła go badać stwierdziła,że jest szansa,że rdzeń nie jest całkowicie uszkodzony.W srodę jade na kontrolę i będzie decyzja jakie dalej leczenie.Odruchy i czucie ma. Ma tez wodobrzusze i śrut ,jeden nabój w brzuchu,ale to jest stary postrzał.Zapomniałam jak on sie nazywa...bo Wilczus ma śrut kuleczki a Krecik taki inny:-(.Dostał też leki na wypróznienie,bo całe jelita byly zawalone kałem i rezultat przed chwilą już był:lol:. A Krecik nie spuszcza mnie z oczu i stara się podczołgiwać do mnie jak najbliżej,jest taki kochaniutki taki cierpliwy...w lecznicach bez najmniejszego warknięcia znosił wszystko...jest niesamowity...ehhh Rysiu a co to jest event??:oops::oops::oops: Fb mam ,ale dawno tam nic nie robiłam,jedynie wydarzenia rozsyłam ,jakos nie potrafie się tam odnaleźć:oops::oops::oops: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Coś koło południa... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='tłamsik']A kiedy jadą? W tyg nie dam rady tam zajechać, ale w sobotę po południu czy w niedzielę mogłabym tam być albo kogoś wysłać :diabloti:[/QUOTE] Chyba jutro rano wyjadą...a nie znasz kogos z tamtych stron,mogliby zostawic u kogoś.. -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Napisałam maila i poprosiłam o rady osobę, która miała podobny przypadek i suni udało się pomóc. Sunia o ile pamiętam, została adoptowana do Niemiec i jeździ na wózku.[/QUOTE] Chyba tez o tym przypadku słyszałam...moja kolezanka z Niemiec ,wczoraj z nia rozmawiałam,powiedziała,że absolutnie,żeby w razie czego nie usypiać,ze ona go weźmie,nawet nie koniecznie do adopcji,zostałby u niej,ale póki co Krecik będzie u mnie aż do momentu kiedy sie wyjaśni na jakim etapie zatrzyma sie efekt tego urazu...wózeczek jest koniecznie potrzebny [quote name='tłamsik']Jadą przez Augustów? Czy tam mieszkają? Jakby zostawili to gdzieś w Augustowie to bym po to pojechała. Nie trzeba byłoby wydawać na przesyłkę..[/QUOTE] Niestety jada do Wilna,przez augustów tylko przejeżdżaja a ja nikogo nie znam z tamtych stron,zeby mogli zostawić :( -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='tłamsik']No pewnie, jak masz rzeczy, a nie masz czasu robić, to pewnie, że przysyłaj.. tylko traci się przy tym na koszcie przesyłki- trochę szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy...[/QUOTE] Szkoda,pewnie :) Moi goście będa odjeżdżać w tamtym kierunku,ale jada przez Augustów :( Twój adres mam ,trudno wole zaplacic za przesyłke,bo czasu ani odrobiny póki co...a juz dzisiaj wydałam na małego ponad 100zł,chociaz to i tak nieważne...najważniejsze żeby mu pomóc,tym bardziej ,że jakas nadzieja jest,malutka bo malutka ale jest :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny,ze jesteście :loveu: Krecik,takie imię dostał od p.wetki:lol:,ma złamany kregosłup i uszkodzony rdzeń kręgowy:placz::placz::placz:.Na zdjęciu wyglada to na tyle fatalnie,ze dwóch niezależnych weterynarzy orzekło,że pies nadaje sie do eutanazji,czego ja nie przyjęłam do wiadomości:cool3:.Taka diagnoza była postawiona na podstawie zdjęcia,jednak po sprawdzeniu czucia i odruchów okazało sie ,ze jakaś szansa jest :lol:.Ma czucie,odróchy są zachowane,narazie dostał serie zastrzyków i leków,w środe jade na kontrole i mozliwe,ze wprowadzony będzie Nivalin,zobaczymy...jestem dobrej mysli:lol:ale póki co potrzebny jest wózeczek i pampersy,a ja nie wiem w ogóle gdzie tego szukać.Dzisiaj troche pampersów dostane od koleżanki,ale to wystarczy na kilka dni a Krecik cały czas robi pod siebie...a poza tym to bardzo sympatyczny psiak,ma ok 1,5-2 latka,wazy niecałe 9 kg. Irenko,dziekuje za umieszczenie w podpisie prośby o wózeczek,zaraz sobie tez tak wpiszę :) Krecik dzisiaj nawet szczeknął sobie na podwórku:lol: Zdjęcia wstawie później jak już mi sie uspokoi w domu chociaż troszeczkę,Monia dzięki za te z Twojego telefonu:) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='tłamsik']Kochana.. jak chcesz.. to ja mam już przygotowany stosik spódniczek.. :) możemy zrobić powtórkę z rozrywki :D[/QUOTE] Kochana bardzo chetnie :) ja też mam masę rzeczy na bazarek,ale czasu nie ma ,może Ci podeślę ??:( wakacje mi sie kończą :( Psiakowi podkładam podkłady,ale on sie kręci i wszystko było rano zwiniete a on leżał na mokrej kołderce :( masakra po prostu...kuzynka ,która u mnie jest ciągle ma łzy w oczach jak go widzi,nie przyzwyczajona do takich widoków... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Narazie Asia,jestem przerażona i strasznie zmęczona,więc lepiej o takie sprawy nie pytaj,bo będe marudzic na wszystko i wszystkich:evil_lol:najgorsze to ,to że najbliższy tydzień wcale lepiej sie nie zapowiada :shake: no i właśnie zaczęłam narzekać:evil_lol: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Mam zaległosci na swoich watkach,ale jeszcze trochę,narazie nie mam czasu,ale zeby nie było,ze mam całkowity przestój w psiakach to dzisiaj zgarnęłam spod figurki matki boskiej potraconego przez samochód psa.Lezał tam podobno od kilku dni,bo ludzie podlewajacy kwiatki i tuje wokół figury widzieli go juz kilka dni temu.Nie będe tego komentować w ogóle...Psiak ma bezwład tylnych łapek,załatwia sie pod siebie.Jutro jade z nim do p.wetki,co prawda nie wiem kiedy i jak to zrobie ,ale musze do niej dotrzeć jakos,obawiam sie ,ze nieciekawie z nim.A jeszcze Wam napiszę ,ze po drugiej stronie ulicy gdzie psiak leżał mieszka nasz wiejski weterynarz. -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Jestem dumna, że przeszłam do Playa (chociaż nad zasięgiem mogliby popracować):)[/QUOTE] Ja powiedziałam p.Agnieszce,że do końca zycia zostanę w Play :)ale faktycznie z tym zasięgiem to jest problem :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']No nareszcie :multi::multi::multi::multi::multi:. Napisz Aniu, ile ton załatwiłyście, to robi wrażenie ![/QUOTE] No nie przesadzaj narazie 1 tona do podziału :),ale póki co akcja jest wstrzymana,więc mozliwe ,ze to będzie taki jedyny "zastrzyk" ,ale ja jestem przeszczęśliwa i tak :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img835.imageshack.us/i/dsc4339.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1114/dsc4339.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/dsc4340e.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7784/dsc4340e.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Kaja,śliczną masz córcię. Ja mam fajnego synka...Może pogadamy. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Żabcia mega,mega. :loveu: Kciukam,chociaz nie wiem za co.;)[/QUOTE] Kochana,przyjeżdżaj pogadamy przy cieście wiśniowym p.Tereski :) A kciukasy trzymałyście za to :) [URL="http://img59.imageshack.us/i/dsc4325o.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/632/dsc4325o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img840.imageshack.us/i/dsc4384c.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8688/dsc4384c.jpg[/IMG][/URL] Fima PLAY podarowała karme dla schroniska we Włocławku i dla TOZ we Włocławku a wszystko dzięki Nery14.07:loveu::loveu::loveu:,który wyszukała ta akcję i nawiazała kontakt z przesympatyczna p.Agnieszka i karma jest :) Wielkie ,wielkie dziękuje dla Nery,dla p.Agnieszki i przede wszystkim firmie PLAY:loveu::loveu::loveu: Juz dzisiaj karmę otrzymały psy p.Doroty,psy z Zakrzewka i jeszcze jedne stado psiaków w potrzebie :) a i kotusie też dzisiaj juz konsumowały:) A tu na specjalne zyczenie Pani pracującej w naszym schronisku zdjęcia kociaków dla których będa puszeczki i część psich maluchów:) niestety padła mi bateria w aparacie i więcej zdjęć nie dało sie zrobić :( [URL=http://img651.imageshack.us/i/dsc4330p.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1509/dsc4330p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/dsc4332e.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5673/dsc4332e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/dsc4334u.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4051/dsc4334u.jpg[/IMG][/URL] -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Reszte zdjęc wstawie później,bo padam po dzisiaejszym dniu.. -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś w Zakrzewku,Rex i jeden z Michaelów dostały zastrzyki na świerzba,ale zauważyłam,że jeszcze jeden załapał,cos czuje ,ze w tych warunkach to sie wszystkie załapia na tego pasozyta:( Dzisiaj miałam okazje zobaczyc każdego z osobna,bo zostały potraktowane Frontlainem i p.Zygmunt wyciagał z róznych katów psiaki,niektóre widziałam chyba po raz pierwszy,te najbardziej dzikie nie pokazuja sie nam :(a teraz po tej akcji to juz w ogóle nie będą mnie lubić:( juz nie mam szans na ich zaufanie:(ale trudno,pchełki i kleszcze ważniejsze :) P.Zygmunt rozpakował paczkę,zadowolony,bo ostatnio tylko jakies wezwania do zapłaty dostaje a tu taka niespodzianka:):loveu:Tylko,ze moje psiaki wygryzły różek kartonu:oops: [URL=http://img844.imageshack.us/i/dsc4353.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/964/dsc4353.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/dsc4354.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7898/dsc4354.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/dsc4361g.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8208/dsc4361g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/dsc4362.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5595/dsc4362.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/dsc4346v.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9855/dsc4346v.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
A tak w ogóle ,to trzymajcie jutro kciuki ,moze bedziemy mogły pochwalić się czymś z Nerą14.07:)zwłaszcza Ona :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Cudowne zdjęcia ! Nie do końca o takie dziecko mi chodziło :), ale zdjęcie i tak świetne, bo widać jaka Żaba jest maleńka i przy takiej ślicznej modelce i Żabcia wydaje się jakby jeszcze ładniejsza. Tylko jak wstawisz taką fotę do ogłoszeń, to będziesz mieć oferty o adopcję Żaby razem z córką ;). Ares booooski ![/QUOTE] Widzisz Asia,bo ja z tych słabszych;) wszystko dosłownie biorę,napatoczyło się moje dziecię ,to trzaskałam zdjęcia:lol: Jutro jak bede mieć chwilke to od kuzynki wypozyczę,ma trochę młodsze dzieci :lol: [quote name='ataK']A w ogóle, to czy tam z tyłu czai się Twoja westka?[/QUOTE] Tak Atko,moja Tosia :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ataK']A to "dziecko" to niby gdzie??? Tę młodą damę nazywasz dzieckiem???[/QUOTE] Toyota zawsze mi powtarza-"rób zdjęcia psom z dzieckiem",nie okresliła wieku...Dziecko to dziecko,a to na zdjęciu to moje :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Jeszcze w wolnej chwili Wilczusia Wam podrzucę :evil_lol: Tak to jest Żaba:lol:...gości chciała mi zjeść:diabloti: -
Mała, mloda suczka na ulicy. Już ma swój wymarzony domek :).
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Asia ,podziwiam Cie za takie szczególowe sprawozdania :) Wpadam w kompleksy :( -
2 szczeniaki w polu pod Warszawa- prosimy o dt.
kaja69 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']O kaja69....A jak Ty się tu zabłąkałaś.:p Kasiorke to ciężko będzie uzbierać, jedyna nadzieja w bazarkach chyba....:roll:[/QUOTE] A Ania spamowała ze szczylkami na moim wątku,to i przyleciałam:lol: