-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Nie ma za co...dzisiaj własnie łapałam taka bardzo niesmiała sunię i tylko cud mnie uratował ,ze ja mam ...dlatego wiem jak taka klatka moze się przydać i życie ułatwic i nam i psom...
-
REX ma dom! owczarek niemiecki długowłosy już uwolniony z łańcucha!
kaja69 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
Straszne,mari az strach pomyslec co by było z Reksem gdybys się tym nie zajęła... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kado']Ależ piękne:) [B]Kaja[/B] zamówiłam 2 pakiety ogłoszeń na bazarku....reflektujesz na nie?:) Jak tak, to zaraz rzucę linkiem:)[/QUOTE] Pewnie,ze reflektuję :) Cymkowi wykupiła Justyna...to moze dla Dafi i Wilczusia...śliczne dzieki :) -
Pipi,poprosze nr konta...mogę na ratki wpłacać??? Teraz dam 10zł ...nie dam rady więcej na raz....
-
Bianka 4-letnia sunia skazana na śmierć głodową a lesie.
kaja69 replied to Ginn's topic in Już w nowym domu
[quote name='strega']Niestety mało, bo Bianka siedzi u mnie jak pączek w maśle, cieplusio, milusio, jest się z kim pobawić,szczęśliwa i nieświadoma, że to jeszcze nie ten domek, a może to ja nie umiem się za to wszystko zabrać?. Czekam na sugestie.[/QUOTE] U mnie tez cisza...gdybysmy miały do adopcji slodkie szczeniaki,najlepiej podrasowane i to mocno ,telefony by sie grzały... Za duzo tych sierot ,za mało domków ... -
Uważam ,ze pomysł super...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
I jeszcze takie zdjęcie,zeby troche urozmaicenia było:evil_lol: [URL=http://img818.imageshack.us/i/dsc8257l.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4957/dsc8257l.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
To przedstawię moja nowa tymczasowiczkę:) [URL=http://img836.imageshack.us/i/dsc8379.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9608/dsc8379.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/dsc8382p.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2429/dsc8382p.jpg[/IMG][/URL] Się ucieszyłam, ze lampa zaczeła działać,ale niestety tylko na Miske działa:roll: Ale za to odkryłam,ze w aparacie są zdjęcia Dafi ,widocznie córka zrobiła...szkoda,ze innych nie obfociła tylko swoja ulubienicę:diabloti: [URL=http://img696.imageshack.us/i/dsc8281z.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8813/dsc8281z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/dsc8201j.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2127/dsc8201j.jpg[/IMG][/URL] a nie przepraszam...Wilczuś sie załapał na jedno zdjęcie [URL=http://img13.imageshack.us/i/dsc8278g.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9684/dsc8278g.jpg[/IMG][/URL] -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']2 i 3 zdjęcie dołożyłam do ogłoszenia[/QUOTE] Działasz jak blyskawica...jeno myk... -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj nie ma szans zeby wyszła z klatki...dzisiaj ma mega stresa... -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Chyba zarosła,bo nic nie widać... Czyli oberwała,tak?? -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Nikaragua narzuciła takie tempo,ze nawet moja lampa błykowa strajk zawiesiła na ta okoliczność...zdjęcia do ogłoszeń razczej sie nie nadaja ,ale Misia narazie klatki nie opuszcza...usiadła i obserwowała jak inne psy domagały sie pieszczot... a na jednym zdjęciu z moim Krecikiem...doszło juz do jednej awantury...otóż Cymek chciał się przywitać z Misią i strasznie tym zuchwalstwem zdenerwował Krecika,no i czapnęły sie chłopaki...bo Krecio chyba zakochany,nowa dziewczyna nowa milość... [URL="http://img10.imageshack.us/i/dsc8377.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9366/dsc8377.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img683.imageshack.us/i/dsc8378w.jpg/"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2886/dsc8378w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img689.imageshack.us/i/dsc8379.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9608/dsc8379.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img256.imageshack.us/i/dsc8382c.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4682/dsc8382c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img28.imageshack.us/i/dsc8384q.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9180/dsc8384q.jpg[/IMG][/URL] edit Chyba własciwa sunie przywiozłam,co?? -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']Ech... nowa tymczasowiczka Misia... to było prawie pewne... miała szczęście dziewczyna, że na Ciebie trafiła:) Coś wymyślimy. Fotogeniczna jest? Mała, duża, jasna, ciemna?[/QUOTE] Ha ha ,oficjalnie wśród domowników to ona tylko na jedna dobę...musze chyba jakos zacząc to odkręcać:roll: ja tez wiedziałam,ze tak będzie,ale naiwnie myslałam,ze będe twarda i po sterylce odwiozę z powrotem...akurat...ide na odwyk... -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
O charakterze Miski,wiemy jeszcze to,ze idealnie dogaduje sie z kotami,nie znosi ludzi w stanie wskazujacym na spozycie alkoholu,poza tym jest bardzo przyjacielsko nastawiona do wszystkich ludzi we wszystkich przedziałach wiekowych...poszczekuje na inne psy na swoim terytorium,ale nie atakuje... -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua'][COLOR="green"][B] MIŚKA z sanatorium Do sanatorium raz przyjechała Panna średniawa i ciemna cała. Karmiły suczkę tam kuracjuszki Dawały wodę, ciepłe poduszki. Na dworze spała w liściach schowana Może czekała na swego pana? W końcu do domu Miśkę zabrano Tam nakarmiono i wykąpano. W tym domu długo mieszkać nie może Nie może także zostać na dworze. Dlatego pilnie domu szukamy I dobrym ludziom suczkę oddamy. [/B][/COLOR][/QUOTE] SUPER!!!!!! Wiedziałam,ze cos stworzysz,ale zeby tak odrazu...toz to szok normalnie... -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']liczyć tez umiem :) jakieś cechy charakteru Miśki (oprócz tego , że strachliwa), wiek?[/QUOTE] Z wywiadu w Wieńcu dowiedziałam się ,że jest tam ok 2 lat,po ząbkach tez bym jej dała 2-3 ,zwazywszy na to,ze dostawała tam sporo kości,ząbki sa idealne,nie chce pokazać tych z przodu,jutro z wetkami zajrzymy w paszczę jak bedzie spała...ale tez twierdzę ,ze to młoda sunia... -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Kaja, a jakieś hoteliki w kujawsko-pomorskim są? Ja kompletnie nie znam tamtych stron, zero orientacji w dt. Też sobie nie wyobrażam żeby ją po sterylce tam odwieźć. Wieczorem ciężko Misię było tam spotkać. W budzie nie siedziała, chodziła po okolicznych lasach.[/QUOTE] W najbiższym sąsiedztwie to chyba nie ma...ale ostatnio malagos miała miejsce,ona tez ma BDT...moze u niej spróbujemy... a jak nie to moze uda mi się w domu odkręcić,że sunia jednak do Wieńca nie wraca,ale mogę tez dach nad głowa stracić przy okazji :) Budę ,to ona ma tam super,ale co z tego jak z niej nie korzysta...u mnie teraz siedzi w klatce,tak jak ja wnieśliśmy...drzwiczki ma otwarte,ale nie wychodzi...potrzebuje czasu a w klatce póki co czuje sie bezpiecznie... -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']melduję się wesprę duchowo[/QUOTE] Ooo Nikaragua ze swoim talentem literackim jest :) -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Justyna ,na dogo to raczej Wieniec nie zrobi wrażenia,w ogloszeniach na Polske dobrze byłoby podać...no tak se myslę...ale zmęczona jestem i jeszcze nie odtajałam,więc i myslenie nie takie... -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']KAJA, sciskam dlonie.... i caluje w czolko..... tylko o jedno cie prosze....NIE PRZYZWYCZAJAJ SIE DO SUNI a imie jakies to ona ma? czy juz jej Wieniec albo Kuracjuszka pozostanie?[/QUOTE] Juz chyba za późno,ona mnie ujęła i ujmuje coraz bardziej :) ratuj póki czas!!!! Pani Kuracjuszka wołala na nia Misia i tak jej chyba zostawię... -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Ta Pani Kuracjuszka,która mi ja dzisiaj zlapała,też przebakiwała,że by ja wzięła,gdyby nie miała juz w domu suczki itd,itd...znasz te gdybania,pewnie inni tez by wzięli tylko sto problemów...ale moze spróbujemy cos jej poszukać... Po sterylce bedzie u mnie,chyba,ze nie zgodzi się z moim stadem,to wtedy znajoma ja weźmie...pewnie zauwazyłaś,ze ona terytorialna jest,ze tak powiem,więc w moim stadzie moga byc problemy... Zdjecia moze uda mi sie zrobic ,jak lampa zadziała,narazie bateria się ładuje :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Nie mogę ,no po prostu nie mogę...miałam ta sunie wziąc tylko na sterylke i zawieźc z powrotem...w sumie to ona ma tam dobrze,posiłki trzy razy dziennie,życzliwi ludzie,towarzystwo kotów,ale....no właśnie ale...jak juz mam ja u siebie ,jak mogę ja głaskać a ona aż zasypia przy tym,to jakos chyba tak byłoby nie tak,zebym nie próbowała jej znaleźc człowieka dla niej...co prawda jest u mnie dopiero od dwóch godzin,ale złapa la mnie za serce...czy ktos moze cos poradzić... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217037-Proszę-o-pomoc-wolontariat-z-Włocławka[/URL]!!! -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Łoj tam,łoj tam...pewnie każdy by to zrobił... Ale wiecie co?? żal mi bedzie a znowu tam zawozić,ona nie korzysta z budy,śpi w lisciach,a co bedzie zimą??? Dzisiaj też się dowiedziałam,że ostatnio miała 9 szczeniaków,podobno kuracjusze pobrali...teraz tez wyglada mi na ciężąrna,ale mogę sie mylić...Misia z Panią Kuracjuszka nawet sie bawiła,dała sie wziąc na ręce...ona chce swojego człowieka...moze porozsyłamy watek,co??? moze ktos cos pomoże...podobno sporo kuracjuszy tez sie oferowało,ze by ja wzięło...i tak sobie pomyslałam,ze jakby w ogłoszeniach w tytule dać wytłuszczonym drukiem np "sunia z Wieńca" itd,itd ,moze allegro... -
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Sunia u mnie :) Miałam więcej szczęścia niz rozumu...w trzeciej godzinie zapoznawania sie z sunią :) wyszła z budynku Pani Kuracjuszka i zawołała suńkę,a ona do niej radośnie podbiegła,więc ja tez w te pędy do Pani i dawaj tłumaczyć w jakiej ja sprawie i Pani na to ,ze ona mi ja wsadzi do samochodu i czemu prędzej jej nie powiedziałam:roll: i takim sposobem zaoszczędziłam jakies dwie godziny,bo juz tylko metr mnie dzielił od Miśki:lol: W domu już bez problemu daje sie głaskać,ale jest bardzo zestresowana...jutro zabieg :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='strega']Jak na strege przystało wchodzę bez zaproszenia i pukania! Podziwiam Cie, tyle piesków pod twoją opieką! Jak ty sobie z nimi radzisz?Będe zaglądać.[/QUOTE] Tu sie tak wchodzi :) bez zaproszenia i pukania :) i zagladaj kiedy chcesz i ile chcesz :) [quote name='Nikaragua']Ponieważ jeszcze tydzień będę siedzieć w domu. Mogę zrobić ogłoszenia na allegro dla twoich tymczasów, ale nie dam rady przekopać całego wątku. Czy 1 strona jest aktualna? Gdzie znajdę więcej zdjęć? Czy mogłabyś tu (albo na PW) wkleić napisać kilka słów (wiek, charakter, stosunek do dzieci ) o każdym potrzebującym głoszenia+ fotki? No i dane kontaktowe (to na PW chyba)[/QUOTE] Pierwsza aktualna ,a zdjecia gdzies sa ,ale chyba szybciej będzie jak przeslę :) Dzieki bardzo Nikaragua :) Dafi ma zrobione allegro przez sosnowieckie schronisko,reszta nie ma ...ale super :multi::multi::multi:dzieki [quote name='Monika.D']Jak psiakom mija niedziela?[/QUOTE] Moniczko,psiaki do godz 14 niedziele spędziły beze mnie... łapałam suńke na sterylkę ;)