-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Bono i Pepe - obaj już w domu. Dziękuję za wszelka pomoc.
kaja69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tanitka,dzisiaj dotarła karma,dzięki bardzo :) A Pepik jest cudny ,sympatyczny i juz czwarty dzień jak mi sie nie zesiusiał :) -
Najnowsze wieści z domku Matiego-wszystko ok.Nie spuszczaja go z oka,chodzi na smyczy bez problemu i juz podobno nie częstuje sie ze stołu :) Może jeszcze pochwalę Pepe,od czterech dni nie było wpadki z siusianiem :) ino trudno mu zrezygnowac z zagladania na szafki,jak tylko nikt nie widzi albo w nocy mam lustracje mebli kuchennych...poza tym zadnych strat :) ja tez nie lubie zimy :( byle do wiosny...
-
A ja sie cieszę,że dzięki mojemu wątkowi ,psiak znalazł pomoc i to u Agaty :) Marylko,13 stopni w nocy,marzenie po prostu....u mnie w nocy właściwie też było 13 tylko na minusie :(Jakoś trudno mi sobie wyobrazić,że gdzies może być inny kolor krajobrazu niż biały...:) Iwonko,szkoda,że nie uwieczniłaś ,może bym miała jakąś ściągę na wzorki,wykroje na sweterki :) Irenko,z tego co zrozumiałam,to u Agaty sznupek jest do po świąt a potem jedzie do ds,oby mu sie to udało...
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
kaja69 replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Widac ,ze mu "klimat" i towarzystwo podpasowało,takie hasanki na sniegu ...:) -
Proszę,proszę ile talentów sie ujawniło...mi to kadzą a same cichutko siedzią ,Iwonko moze jakies zdjęcia masz tych sweterków ? Marylko ta chusta zapowiada sie imponująco ,trzymam kciuki,żebys skończyła :) A co sie dzieje ze sznupkiem,myslałam,że juz u Agaty a tu czytam,że słuch o nim zaginął ,Ilonka co sie dzieje z dziadziem?
-
Umowa to umowa,trzeba uszanować i pomóc Agusi znaleźć awaryjne dt.Gdyby nie ta odległość,mogłaby u nas spędzic święta :) może jakos przeżyłaby w licznym stadzie :)
-
Agusia i co ?masz jakis domek awaryjny? Taka fajniutka kruszynka i nikt nie chce na swieta przygarnąć ?
-
[quote name='IVV']Aniu ,wydalas sie ze swoimi talentami ;) ,czy mozesz zajrzec tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198484-Zoran-(rejon-Rzgowa-Łodzi)-przepustka-ku-lepszemu-życiu-kosztowała-50zł.../page2[/URL] chlopak goly i jeszcze nie wesoly :([/QUOTE] Zajrzałam,zaznaczyłam teren i teraz czekam :)
-
[quote name='Mariat']Aniu, Ty jakis kombajn jestes.:evil_lol: Zaczynam miec kompleksy:oops:[/QUOTE] Czuję sie zawstydzona :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Moja babcia twierdziła,ze kobieta powinna umieć wszystko zrobić,przede wszystkim przygotować sobie własnoręcznie zrobiony posag :)nie przewidziała,że będę szykowac wyprawki dla psów :)
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
kaja69 replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Iwonko,serce mam normalnych rozmiarów:lol: z rozumkiem trochę poniżej normy:lol: Dziewczyny jeśli potrzebny sweterek dla psiny,nie ma sprawy,tylko przybliżone rozmiary poproszę no i nie wiem kiedy bym sie wyrobiła,bo po pierwsze robie w tej chwili dla sznupka,po drugie okres przedświateczny,więc same wiedzie jaka jazda,po trzecie muszę zdobyć wełenkę,bo moje zapasy się uszczupliły a tu gdzie mieszkam,nie ma pasmanterii a w "użiwanim" nie zawsze nowa jest:lol:. -
Zapchlony i zarobaczony szczeniak. Pączuś ma DS :).
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wysłałam Twojego małego i moja mała ,zakochali sie ,ale po naradzie rodzinnej zdecydowali zaadoptować kolejnego kotka...szukamy dalej...wyslij mi tego nowego tez go dołącze do pakietu... -
Agata jest chyba jeszcze w pracy,bo dzis szła na późno...i nie ma nikogo kto by wziął ta kruszynkę?? Ja nawet łazienke i pralnię mam zajętą,w kazdym pomieszczeniu po kilka psów,no ni jak .Na dzień dzisiejszy mam tylko kojec z buda wolny,ale to nie dla takiego malucha przeciez...poza tym trzymam go dla takiej bidy od pijaczków,może uda się mi go wyciągnąć,tylko albo drogi nie przejezdne,albo ja gdzies w trasie,może by sie tak dać sklonować??pomysle...
-
Trzymam kciuki za Was obie :),chociaz widać,że obie swietnie sie odnajdujecie w nowej sytuacji,ale kciuki i tak będe trzymać,co by stale do przodu szło :)
-
[quote name='ilon_n']Tęgi mróz w naszych rejonach. Dziś ratowaliśmy psa z hipotermią z Aleksandrowa Kuj., zamarzał w rowie na śniegu. Masakrycznie chudy, starszy pan, już z zaćmą. Podobno 3 dni tam przeleżał!! I nikt nie przejął się staruszkiem!! Potrzebny jest pilnie DT dla Niego. Chwilowo przebywa w lecznicy, pod kroplówkami i obserwacją, ale to opcja bardzo doraźna. Trzeba Go stamtąd zabrać a On nie może trafić do schroniska!! Ktoś ma pomysł??? Wiem, że impas. Wszędzie pełno a takich psów na cito przybywa. Ale .. coś musi się znaleźć .. cholercia .. ------------------------------------------------------------------------------------------ U nas to sie nigdy nie zmieni....Taka bida...słów brak ...a co z nim teraz? Mnie dzis cały dzień nie było na dogo,bo przewoziłam Simona do nowego domku,mam nadzieje,że już tego prawdziwego i na zawsze.Pani przesympatyczna,mieli spanielka ,odszedł pół roku temu za TM,dopiero teraz dojrzeli do tego ,żeby wziąć nowego i koniecznie spaniela.Zeby już mu się poszczęściło... Ilon możesz wklejać bidy i tak wszystkie są nasze :)a szanse zawsze są większe na znalezienie pomocy...ja już u siebie nie mam wolnego kącika,zimą wszystkie śpia w domu ...