-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
[quote name='AgusiaP']Wiem, że znalezienie domku dla Majeczki nie będzie proste. Wydaje mi się, że to musi być dom bez dzieci. Na mojego meża już nie warczy a jak warczała to tylko po sterylce, ale tak cichutko. Natomiast na mojego wujka, ktory jest u nas często a kocha zwierzęta warczy bardzo głośno nawet jak jest daleko od niej to szczeka. Maja napewno nie gryzie, ale jak wujek wyciąga do niej ręke i mówi do niej bardzo spokojnym głosem da się pogłaskać, ale w oczkach widać to przerażenie.[/QUOTE] Czyli jest reformowalna,tylko czasu bidula potrzebuje...
-
[quote name='IVV']..........:( "ludzie" juz przechodza sami siebien w glupocie i bezdusznosci ....[/QUOTE] A dla siebie domagaja sie zaszczytów,honorów ,szacunku i Bóg wie czego jeszcze... Rambo cały czas opowiada i zali sie ,bardzo komunikatywny psiak,najchętniej cały czas spedzałby na rekach,taki mały tuptuś..
-
I dlatego Agusiu,że dał radę dostał imie Rambo :cool3:... Patrze na Rambo i nie moge sie pogodzic jak ludzie potrafia nie tylko fizycznie i psychicznie zadac bol,ale też i może przede wszystkim, zdeptać godność...Rambo od wczoraj ani razu nie załatwił się w domu,wszystkie potrzeby załatwia na podwórku...jakie on biedak musiał przeżywac katusze,załatwiając sie w tej klatce ,która słuzyła mu i za wybieg i za budę,spał we własnych odchodach...do tego uwiazany na łańcuchu...
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
kaja69 replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Ten mały lifting oznacza, że jest po wizycie w salonie fryzjerskim dla psów :).[/QUOTE] Dokładnie,nowa fryzura,wybielanie,manicure,pedicure jednym słowem odnowa biologiczna:lol: -
[quote name='toyota']Biedna Nelka. Walka o łapkę trwa ...[/QUOTE] Tak,trochę sie kuracja opóźniła,bo żeby zacząc musiałam miec pewnośc,że Nelce wirus nie zagraża...teraz trzymajcie kciuki,żeby kuracja przyniosła skutek.Narazie ma serie 10 zastrzyków i masaże,jeśli cos drgnie bedzie kontynuacja,jeśli nie amputacja. [quote name='IVV']Aniu jak dobrze ,ze jestes [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020154.gif[/IMG][/URL]co te bidulki by bez Ciebie zrobily [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1[/IMG][/URL][/QUOTE] Iwonko,pewnie ktoś inny by sie nimi zająl i kto wie może lepiej by trafiły... [quote name='Aimez_moi']Odwiedzam wszystkie psiaczki........:)[/QUOTE] I to sie nazywaja odwiedziny:lol: a nie jakies tam podgladanie:cool3: [quote name='ataK']Ja również odwiedzam, następnym razem nie wiem kiedy zajrzę - prądu na razie nie mam, więc i z dostępem do internetu niejaki problem... Nowy tymczasik śliczniusi :)[/QUOTE] Atko,sliczniusi to on może kiedys był:shake: w realu to taki cudak narazie... [quote name='Agata69']Dałam Xarę i Milkę do Nowości.[/QUOTE] Dzieki Agata...
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
kaja69 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']To super, że jest bezpieczny:lol: Jak już będzie można to wstaw go proszę na wątek wg metryczki.[/QUOTE] Nie ma sprawy:lol: Chyba,że dt zmieni status na ds,bo cos ostatnio takie słuchy mnie doszły:lol: Dzieki za zainteresowanie Oskarkiem :lol: -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
kaja69 replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Pudliszon jest w dt ,jest juz po liftingu,charakterek ma cudny...zachowuje sie tak jakby sobie przypomniał wcześniejsze życie,najpierw małe ADHD a teraz stateczny,ułożony psiak,ale przy tym bardzo wesoły i straszny pieszczoch.Już napisałam na tamtym watku,że Oskarek czeka tak jak i inne psiaki z pseudo ,na zielone światło na lansowanie i szukanie nowego domku... -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
kaja69 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Czy ktoś jest zarejestrowany na tym forum: [url]http://forum.shusky.pl/viewtopic.php?t=1883&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] Znalazłam takiego pudelka ze zlikwidowanej pseudo, trzeba by podpytać co z nim. Temat świeży, z połowy lutego [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5339/dsc0988x.jpg[/IMG][/QUOTE] Pudliszon jest w dt,fryzjer juz go dawno dopadł...charakter cudny,psiak zachowuje sie tak jakby przypomniał sobie swoje wczesniejsze życie,ułozony,stateczny a przy tym wesoły i straszny pieszczoch.Narazie czeka tak jak wszystkie psy z pseudo,na decyzje kiedy będzie mozna go lansowac i szukać nowego domku... -
A to mój nowy tymczasik...odebrany dzisiaj właścicielce w ramach interwencji TOZ .Psiak byl uwiązany na łańcuchu do czegos co niby miało byc buda ,do tego wejście było zastawione płytami chodnikowymi,żeby nie wyszedł.Mały spał we własnych odchodach....to jest mała kruszynka,waży 3-4 kg,chudziutki strasznie...na zdjęciach czarno-białych widac wystajace żeberka...jedzenie łyka w momencie az sie krztusi i dławi...daje mu w małych ilościach,bo sie boję,że sie rozchoruje...dzisiaj po ostatnim wyjściu do wc bedzie kąpiel,bo strasznie cuchnie...poza tym jest bardzo spragniony człowieka... [URL="http://img535.imageshack.us/i/dsc1454v.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4775/dsc1454v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img683.imageshack.us/i/dsc1434c.jpg/"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7039/dsc1434c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img151.imageshack.us/i/dsc1435.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3996/dsc1435.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img88.imageshack.us/i/dsc1455.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4075/dsc1455.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img59.imageshack.us/i/dsc1451z.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3782/dsc1451z.jpg[/IMG][/URL] Tu widac na sierści resztki tego gnoju ,w którym biedak spał... takim ludziom,którzy w ten lub podobny sposób traktuja zwierzeta życze żeby nie mogli zdechnąć we własnych odchodach...
-
Moja Xarę,do niedawna bezdomna, teraz trzeba na siłę wywalać na dwór do wc,tak samo z innymi ...a te bidy ,które maja tylko zimne budy,albo nawet tego nie to ja nie wiem jak one w te mrozy przetrwają...Chociaz Zuzi mróz nie przeszkadza,wpada tylko do domu sie najeść i z powrotem na podwórko...wczoraj biegała do 12-tej w nocy i ni jak nie mozna jej ani przywołać ani złapać ,ona chce biegac i tak ma być .A my czekamy aż pies łaskawie zechce wrócić...Zuzia rządzi...
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
kaja69 replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Cioteczki czuwaja nad Zorankiem dzień i w nocy:lol: Niektóre psiury to maja szczęście:lol: -
Agusiu,teraz przy -20 stopniowym mrozie,takie ekspresowe spacerki to marzenie:lol:
-
[quote name='Mariat']Ania grozna sie zrobila:evil_lol:. U pieskow wszystko w porzadku?[/QUOTE] I chyba wszystkich wystraszyłam:shake: A psiury dobrze...tylko cisza na łaczach ,nikt sensowny nie dzwoni... Za to mam wieści z domku Simona,państwo zakochani ze wzajemnością.Simonek nawet czasem chodzi z pania do pracy i tam też ma swoich fanów:lol: Poza tym zrobił sie z niego turysta ,juz kawał kraju zwiedził,ostatnio podobno był na Sląsku:lol:
-
[quote name='Aimez_moi']Ja zagladam systematycznie ale nie zawsze pisze....... I czekam na nastepny bazarek......:):)[/QUOTE] Chociaz "dzień dobry" wypadałoby powiedzieć,a nie tak podgladać :lol: [quote name='ataK']Ja też zaglądam, ale dość rzadko, bo na razie mam nieco problemów, które jakoś usiłuję rozwiązać... Z dużą zresztą pomocą niektórych z Was, za co serdecznie dziękuję (głównie Irenaka i Mariat)... Jestem pełna podziwu dla Twoich poczynań, Aniu, zachwycam się codziennie ( ;) ), ale nie zawsze piszę :)[/QUOTE] Bo Gosiu,to sa takie dobre wróżki,zjawiają sie wszędzie tam,gdzie dzieje się krzywda...I jak tu w bajki nie wierzyć... [quote name='Mariat']Irenki nie ma na dogo:shake::-([/QUOTE] Wiem,że Irenki nie ma...ale jak tylko sie pojawi ,znowu wszędzie będzie jej pełno:lol:
-
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
kaja69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Pisałam o Simbie:lol: A dla Kamy to nowe życie,ale skoro jest coraz smielsza i robi postepy widac ,że jej sie podoba i dobrze sie czuje.Pare dni i bedzie gospocha całym pycholem... -
Przyjdzie odwilż...