-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
No juz lepiej Agusiu...teraz poprosze tfu,tfu dla Xary.Dzisiaj byłam z nia u pani wetki,bo jej sie prawdopodonie jelitka roztroiły i koopska były nieładne.A w moim stadzie zanim namierzyłam,który to nieprawidłowo sie wypróżnia,to troche trwało.Dostała leki i zobaczymy,w piatek na kontrolę. -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Agusiu,tfu,tfu robi się trzy razy przez lewe ramię inaczej nie działa:lol: A moja Tosia właśnie przyniosła sobie pojemniczek z suszona rybka i próbuje sie do niego dostać,prędzej Nelce udało sie odkręcić wieczko.Zdolne te moje psiaki:lol: a w domu smrodek jak na rybim targu. -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Witaj Agusiu:lol: Dzisiaj odebrałam wyniki mojego Tedziaka i jak na jego wiek ma nieprzyzwoicie dobre,wszystkie narządy pracuja nienagannie.Prawdopodobnie przyczyna tkwi w mózgu,narazie ataki ustały i oby na zawsze. Aresik dzisiaj dokopał mojemu Ahmedowi,Ryżyk zjadł mi kolejna pare skarpetek a Wilczek zgubił gdzieś obrożę,to taki skrócony raport z dzisiejszego dnia -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika.D']Hej Anuś! Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się założyć wątek:) Mnie ostatnio problemów nie brakuje (jak sama wiesz), ale postaram się zaglądać jak najczęściej. Ogromny całus dla Ciebie i mizianki dla psiaków :)[/QUOTE] No nareszcie jesteś :) jak miło... [quote name='agusiazet']Mam pytanie, czy karma ode mnie z allegro doszła? Bo sprzedawca dopomina się o komentarz, a tu nic nie czytam o dojściu karmy![/QUOTE] Przykro mi karma jeszcze nie dotarła,sama czekam z utęsnieniem...jeśli była wysłana kurierem to może jeszcze po południu dostarczą -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
No to proszę linka do mojego bazarku:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205465-Biżuteria-ciuszki-i-różne-pierdułki-na-moje-tymczasy-trwa-do-13.04-do-22.00?p=16683276#post16683276[/URL] Agusiu instrukcja obsługi nawet dla mnie bardzo czytelna,dzieki:lol: Zaraz sobie wypróbuję,mogę skorzystać z Twojego jakiegoś??Na czyms musze potrenować,potem jak se kupie swój to juz będe umiała:lol: Już spróbowałam...nie masz żadnego kodu banerka:-( -
Juz byłam na bazarku,narazie tylko zaznaczyłam swoja obecność...
-
Podniosę biedaczka...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Co tam dzis nowego " w psiej zawierusze?"........:)[/QUOTE] Dzisiaj spokój,ciśnienie wcisnęło psiaki w legowiska i jakbym psów nie miała...jeszcze żeby tak chciały kalosze nosic jak wychodza do toalety,to juz by bosko było... [quote name='AgusiaP']Zapraszam na banerkowy bazarek zrobiony przez KOCHANĄ CIOTECZKĘ Mantis :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205928-Bannerkowo-Na-spłatę-długu-kudłatego-Lizaczka-(Do-30.04[/url]) Cioteczki zapraszamy po banerki ;)[/QUOTE] Agusiu ,zawsze marzyłam o banerku,kiedys mi MonikaD zrobiła,ale ja wtedy to taka bardzo,bardzo poczatkujaca byłam i nie bardzo wiedziałam co to sa te obrazki.Teraz też nie wiele więcej wiem,ale po wypłacie sobię zamówię,ino jak ja mam to se potem włożyć w moja sygnaturkę czy gdzieś tam?? A mój bazarek widziałaś ?? -
Bursztyn już w nowym domku- fotki z nowego domu luty 2012
kaja69 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Chyba wszędzie teraz zastój w adopcjach...u mnie praktycznie zero telefonów... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Dzień bez sprzatania jest dniem straconym,psiaki dbaja o to,żeby każdy dzień był wypełniony a mop nie zgnuśniał... -
Ty miętka ,ja mietka,dlatego tak dobrze się dogadujemy,swój swego zawsze zwęszy:cool3:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Coli dzisiaj Wilczuś odebrał kościka do gryzienia,no i się obraziła i poszła do Moni,od razu wiedziałam gdzie jej szukać,dlatego zadzwoniłam,żeby ktoś malutkiej drzwi otworzył:lol:obrażalska strasznie... A Xara i Wilczek brodziły sobie po pachy w stawie,czaple jedne, a ja potem powódź w domu... -
Agusiu,ja tez jestem miętka,więc wcale Ci sie nie dziwię,że ryczysz,tez tak mam...a jak jeszcze którys zrobi minkę "na biedaczka" to zupełnie wymiękam...
-
Taaa,wiadomo,psy lubia podsłuchiwac rozmowy...moje 2 turysty jak usłysza ,że mówię przez telefon,że" zaraz będe" albo "juz jadę" ,to juz stoja gotowe do drogi pod drzwiami,nawet nie czekaja az skończe rozmawiać...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
No i wszystkich wywiało:cool3: -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
kaja69 replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam cichutko do Zoranka... -
Ona jest cudna a ludzie faktycznie ślepi...
-
W takim razie zgłaszam gotowość do wstawiania zdjęć z tego biegania po łące no i oczywiście z poganianki z koleżanką:cool3:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
U atki to na jesień wygląda... Ryżyk właśnie idzie z córka koniom kolacje dać,wszystkie psy uwielbiaja chodzenie do stajni,ale beze mnie a z córka tylko Ryżyk chodzi no i Zuzia,ale ona to z obowiązku,bo to wszystko jest jej, a wiadomo, pańskie oko konia tuczy... -
Wiesz ,przez ten wiatr to ciężko dojść do kompa,internet wywiewa,dlatego są opóźnienia:cool3:,ale Majeczką zawsze się zachwycam,swoim psiakom o niej opowiadam:lol: Wilczusiowi sie bardzo Majeczka podoba,on tez taki raczej nieśmiały i chyba dlatego tak mu do gustu przypadła...
-
Nie no,oczywiście,że madra...a nawet bardzo...:lol:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Też o tym pomyślałam:cool3: ale znając moje szczęscie to wiatr ustanie a ja będę sobie zbierała...dzisiaj to nawet Zuzia przyszła w południe do domu na odpoczynek,bieganie pod wiatr ja wykończyło...i wszystkie psy potargane przez ta wichurę, nawet te krótkowłose... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
On u nas jest od trzech lat,adoptowaliśmy biedaka...jak juz będzie postawiona diagnoza powiadomię jego poprzednią właścicielkę... U nas od wczoraj strasznie wieje,miałam nadzieję,że trochę koopek wywieje z trawnika,ale trzymają sie mocno i czekaja na mnie...za to u blizszych i dalszych sasiadów wysprzatane podwórka ,bo wszystkie smieci przywiało do mnie... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Maja być po niedzieli...Tedziak między atakami zachowuje sie normalnie,jak zdrowy pies.Wczoraj pani wetka tez powiedziała,że po nim nie widać ani lat ani choroby...