[quote name='elmira']Oj, Paja, Paja uważaj na Siebie, choć wiem, że Ty na miejscu nie usiedzisz:)
Koszmar z tymi powodziami. Kiedy to się skończy, a chociaż w miarę unormuje. Praktycznie od maja jeden koszmar![/QUOTE]
Paju! :-( przyłączam się do prośby uważaj na siebie! Mam nadzieję że będzie dobrze.