[quote name='Aimez_moi']O rany......:) ale kociamberkow......:)[/QUOTE]
cieszę się że też tu jesteś. Tak Budrysek sporo ich ma bo chce bardzo im pomoc.
Jesteś niesamowita Budrysku że dajesz radę zajmować się tyloma zwierzaczkami. Podziwiam takich ludzi i szkoda że nie mogę ich wszystkich (min. i Ciebie) poznać. Jak będziesz chciała to mogę podać link do Twojego wątku na moim koncie na FB. Tylko daj znać a zrobię to.
Martynko ja odebrałam to inaczej niż inni. Pomyślałam że chcesz przez to powiedzieć że Furciaczek znakomicie radzi sobie z psiakami i potrafi do nich dotrzeć
[quote name='ladySwallow']Fur, to ja Ci moją podopieczną podeślę, skoro tak psy podmieniasz :evil_lol:[/QUOTE]
:-) może warto byłoby spróbować ? :-) poprostu Furciaczek emanuje dobra, pozytywną energia, która psy wyczuwają.
[quote name='marta9494']Jest zmartwiona tym brakiem apetytu u Kuby i dlatego cały czas próbuje skontaktować się z kimś z Siemianowic.Ale jest dobrej myśli,bo Kuba jest bardzo silnym psiakiem[/QUOTE]
To może niepokoić, ale...
Niech nie daje za wygraną i próbuje różnych sposobów. Może trzymać mu miskę w ręce być obok niego kiedy dostaje jeść. Może jakieś inne sposoby, żeby zaczął jeść choć trochę.
Czekoladka już teraz wie że zaczęła zupełnie nowe życie, a to jest początek. Mizianka i buziaki dla Czekoladki, a dla Ciebie Furciaczku serdeczne pozdrowienia! :-)