Jump to content
Dogomania

olivetshka

Members
  • Posts

    1864
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olivetshka

  1. Dostałam zapytanie o maluchy z szerloka takiej treści: [email][email protected][/email] Data: środa, 09 luty (11 godz. temu) witam. rozglądam się za nowym psem nierasowym.niedawno pochowałem mojego ukochanego "urwisa"tj.31stycznia2011.był z nami 13 lat. dla nowego pieska 1000m ogrodu do zwiedzania i baraszkowania+110m dom parterowy+kotka 4-ro letnia wychowana przez "urwisa". Podałam namiary do kontaktu z ogłoszenia, ale jezeli byście chciały, to można napisać na adres zainteresowanego. Jeżeli nie macie czasu, mogę się tym zająć :) EDIT: właściwie to już im odpisałam. Jeżeli będzie jakiś odzew z ich strony, dam znać. Ewentualnie będą się dobijać do Edi lub Marty.
  2. Podnoszę z rańca :) Wczoraj kilka nowych ogłoszeń zrobiłam - zaraz powstawiam.
  3. Mnie się też Bazyl za bardzo nie widzi... ;) Już ładniej Bailey (Bejli) :)
  4. Ja również trzymam bardzo mocno kciuki za domek dla Sabci.
  5. [quote name='Nikaragua']Tyle ogłoszeń! super! To ja z moim allegro i GW mogę się schować ;) Albo może przejdę jakiś kurs ogłoszeniowy? Żeby tylko jakiś odzew był! Allegro ma po ponad 200 wejść (każde) i nic....[/QUOTE] Ale allegro najszybciej trafia do odbiorcy chyba. I najwięcej tam wejść, więc się nie martw, działaj dalej :)
  6. Karolino, dostałam znów zapytanie o szczeniorka takiej treści: [email][email protected][/email] Data: środa, 09 luty (52 min. temu) Witam serdecznie, mam pytanie czy piesek był odrobaczany i szczepiony? i w jakim wieku jest piesek? i oczywiście gdzie można go zobaczyć i w jakich godzinach? Odesłałam oczywiście do Ciebie. Jeżeli jakimś cudem brakowałoby ci domku dla malucha, to masz adres zainteresowanego powyżej ;)
  7. [quote name='gekon']Jestem pewna, że szczeniorki szybko domki znajdą. A ja... zakochałam się w Soni. Od pół roku planując owczarka coraz częściej rozważam opcję adopcji dorosłego. Dziewczyna trafiła w moje serce... Bros, napisz proszę czy są zainteresowani suńką, czy mam zacząć poważnie o tym myśleć...[/QUOTE] Pozytywna, fajna wiadomość - trzymam kciuki za dobrą decyzję ;)
  8. Do góry, psinko.
  9. Wczoraj poodswieżałam ciut ogłoszenia szczeniaków - te, które się dały wyedytowac, zastapiłam nowymi zdjęciami, te z końca listy podniosłam na początek lub zrobiłam nowe. To nie wszystkie, ale te, co wczoraj mi się udało odnowić/zrobić nowe: [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Piec-cudownych-maluchow-wyrwanych-z-koszmaru-W0QQAdIdZ259418650[/url] [url]http://poznan.olx.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru-iid-165014415[/url] [url]http://katowice.olx.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru-iid-165014480[/url] [url]http://krakow.olx.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru-iid-165014580[/url] [url]www.ojej.pl[/url] - czeka na dodanie [url]http://zielonagora.olx.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru-iid-165014809[/url] [url]http://warszawa.olx.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru-iid-165014958[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru/27345[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=87566&buyOrSell=2[/url] [url]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=6552&title=Piec-maluchow-wyrwanych-z-koszmaru[/url] [url]http://kielce.olx.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru-iid-165015419[/url] [url]http://szczecin.olx.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru-iid-165015650[/url] [url]http://wroclaw.cwirek.pl/sprzedam/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru,idafc0d4b8180bd.html[/url] [url]http://lodz.olx.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru-iid-165018926[/url] [url]http://wroclaw.szybkooferty.pl/centrum/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru/809113.html[/url] [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru.html,173472[/url] [url]http://eszukam.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru/wroclaw/323475/[/url] [url]http://www.adoos.pl/post/19162579/piaa_cudownych_maluszkasup3w_wyrwanych_z_koszmaru[/url] [url]http://wroclaw.szerlok.pl/oferta/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru-ID4NBc.html[/url] - szerloki są na początku listy, z nowymi zdjęciami (oprócz Wrocławia na miasta: Poznań, Katowice, Kraków, Warszawa) [url]http://www.jgogloszenia.pl/ogloszenie,20110208224358,piec_cudownych_maluszkow_wyrwanych_z_koszmaru.html[/url] [url]http://adpedia.pl/dolnoslaskie/wroclaw/drobne/zwierzeta/ogloszenie/piec_cudownych_maluszkow_wyrwanych_z_koszmaru,134212/[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=100525[/url] ---------------------------Ogłoszenia dodane 10.02. - nowe, na nowych stronach--------------- [url]http://adsy.pl/ogloszenia/161/posts/7/33/44463.html[/url] [url]http://sloniu.pl/1/darmowe-ogloszenia/15/108/8011.html[/url] [url]http://wroclaw.lento.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z,34233.html[/url] [url]http://wroclaw.freecf.pl/piec-cudownych-maluchow-wyrwanych-z-koszmaru_a30353[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/20524.html[/url] [url]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/ogloszenie.html,,c0:vwadv:845045[/url] [url]http://www.ogloszenia-przez.net/piec_cudownych_maluszkow_wyrwanych_z_koszmaru,20110209221850.html[/url] [url]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/wyszukiwarka/00[/url] [url]http://wroclaw.swistek.pl/piec-cudownych-maluszkow-wyrwanych-z-koszmaru_75887.html[/url] [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-234155.html[/url] [url]www.brzozowiak.pl[/url] - czeka na dodanie
  10. [quote name='ciemnaczekolada']Napisałam do Sylwii w sprawie DT dla tej małej :)[/QUOTE] Cos mi się wydawało, że malutka miała już jakiś tymczas - ktoś się zgodził, na watku tamtym czytałam. Ale wiem, że xmartix potrzebuje pilnie umieścić w DT swoją małą sunię Tosię z tej interwencji, o której tu na watku jest mowa - miała się z Tobą kontaktować.
  11. [quote name='Nikaragua']Widziałam suni allegro. czy jest jakiś odzew? Dużo tych szczeniąt. Tu 9, na innej akcji TOZu 11! I co z Asterkiem?[/QUOTE] Asterek chyba ma się dobrze - fotki LILU wstawiła na wątku, to wiadac, ze maluchy szczęsliwe na maksa i szaleja na dworze :) Słodki widok.
  12. To trzymamy kciuki za szczęśliwe zakończenie :)
  13. Podniosę czarnulka. Dużo szczęścia w szukaniu domku mu życzę.
  14. Jak by były jakieś fajniejsze zdjęcia bez krat i dodatkowych "upiększaczy", to mogłabym spróbować Nordkę raz jeszcze ogłosić.
  15. Czy te suńki od mamy Jaagi obie mają domki? Wiem, że jedna na pewno, ta podpalana bodajże - a ta czarnulka? Bo patrzę na pierwszy post i widze, że sporo psiaków w DT jest. To uaktualnione, czy jeszcze nie?
  16. Basiu, to jak coś, służę swoimi rękoma (i komputerem) :)
  17. [quote name='Paula95']A w schronisku od wczoraj jest Tara- sunia w typie owczarka niemieckiego. Jest zadbana także mamy nadzieję, że zgłosi się po nią właściciel. [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7099/tara1e.jpg[/IMG] Macia, odpowiedź na twój post znajduje się wyżej- nad twoim... posty ciągle skaczą.;/[/QUOTE] Śliczna jest - będę ją doglądać :)
  18. [quote name='Cleo2008']czy ten DT juz jest bo ja nie kumata, sorry[/QUOTE] Podobno jest... Trzymamy kciuki za maleństwo, by przeżyło i wreszcie poczuło się kochane :(
  19. Cześć Norduś - i jak tam dziś samopoczucie? :) Today's the big one :)
  20. [quote name='ciemnaczekolada']Maluch ma DT czy szuka :) Z mamą jest obecnie, czy w Schronie ?[/QUOTE] W pierwszych postach watku przeważnie są podawane najświeższe aktualizacje :) Maluch jest z mamą ciągle na budowie. Oboje szukają domu.
  21. [quote name='ciemnaczekolada']Maluch ma DT czy szuka :) Z mamą jest obecnie, czy w Schronie ?[/QUOTE] W pierwszych postach watku przeważnie są podawane najświeższe aktualizacje :) Maluch jest z mamą ciągle na budowie. Oboje szukają domu.
×
×
  • Create New...