Jump to content
Dogomania

agasz

Members
  • Posts

    1644
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agasz

  1. [quote name='erka']O Oskarku napisze juz jutro, bo spędza mi sen z powiek:(. Dzwonił wczoraj pan z Radomia zainteresowany, a nawet zdecydowany juz na adopcje Puszka. Wydawało się,że dobre miejsce, blok, ale państwo mają domek na działce, gdzie spedzaja dużo czasu . M.in mówiłm panu ,że Puszek nie jest taki bardzo mały, bo wazy ok. 17 kg, ale wcale mu to nie przeszkadzało. Bardzo sie ucieszyłam, bo byc może bedzie dom dla Maji w Łącznej, więc myslam,ze będzie mozna zawieźć Puszka do Radomia, a po drodze zostawić Maję. Ale niestety, dzisiaj dostałam sms od pana,że żona jednak wolałaby małego psa do 8 kg i rezygnuje z Puszka. Strasznie ten psiak nie ma szczęścia:shake:. Odpisałam,że mamy małego Pako, ale na razie bez odzewu.[/QUOTE] A jak z adopcją mai.interesuję bo byłam tam na wizycie przedadopcyjnej i domek wydawał się ok.
  2. tak bardzo się cieszę:multi:.dużo szczęścia kawusiu!:loveu:
  3. dziewczyny jeśli macie doświadczenie w wizytach to dajcie jakieś wskazówki:o co pytać ,na co zwrócić uwagę,czemu się przyjrzeć?
  4. e tam... robię co mogę.zwierzaki to właściwie moja najbliższa rodzina.dają mi tak dużo...
  5. ja też nie mam pojęcia jak taka wizyta ma wyglądać i średnio czuję się żeby decydować o psim losie,ale jeżeli Ancyk się podejmie to proszę.muszę tylko wiedzieć dokładny termin bo to nie ja jestem kierowcą
  6. ale mi jej szkoda!!!!!!!!!! ma tak mało tłuszczyku,nic dziwnego że marznie.
  7. jeżeli ktoś zdecyduje się jechać na te wizyty to niech da znać,bo jak na razie cisza. zmotoryzowana koleżanka musi wiedzieć czy ma rezerwować czas po pracy.
  8. owszem przyzwyczaiła się! najgorzej z jedzeniem-grymasi bardziej niż maks. mięsko owszem ale bez dodatków,szyneczka tak ale bez chlebka.karma jest wogóle beeee...,chyba że psie przysmaki. ale jak się można najeść psimi ciasteczkami?ręce opadają. może macie jakiś sposób na takich niejadków?
  9. piękna i delikatna.dziś oglądałam kurteczkę dla zuzy.bojówkę na polarze! marznie mi bidulka. ciekawe tylko jak psiak nosi kaptur?:evil_lol:
  10. propozycja aktualna.ewelinka_m jak możesz to zadzwoń do mnie -nr697-929-306. myślę że jak zdążymy to załatwimy też zagnańsk. zależy jak pójdzie
  11. jutro może mnie nie być na forum,ale jeżeli moja pomoc się przyda to proszę o tel.697-929-306
  12. w sprawie wizyty przedadopcyjnej to oferuję pomoc. w czwartek popołudniu byłby transport tylko prosiłybśmy o towarzystwo jakiejś doświadczonej osoby,bo nigdy nie przeprowadzałyśmy takiej rozmowy.
  13. prawdziwy czort:diabloti:! gania kocicę aż ta ucieka! psy olewa całkowicie. właśnie próbujemy nowej ściółki,bo siano i trocinki nie zdają egzaminu.a jaki ma apetyt! to chodzący przewód pokarmowy! dobrze że jego przysmaki rosną na łące:cool3:
  14. my się kontroli nie boimy!:eviltong: najwyżej powali cię bałagan. szczylki super,ale nie masz zdjęć mamusi.dorosłą małą suczkę miałabym gdzie pokazać.
  15. ewelina_m-ktoś mi chyba obiecał wizytę poadopcyjną albo chociaż spotkanie na spacerku i co?:cool3: a my czekamy i czekamy...
  16. zuza jest kochana chociaż to mały czorcik:diabloti:
  17. zadra-zapraszam na wątek zuzy.dzięki Izadora7 są już zdjęcia!
  18. Dostałaś wszystkie zdjęcia? Wysłałam ok 14szt.
  19. Jesteś bardzo szybka.... Podziwiamy i zazdrościmy....
  20. Wysłałam Ci zdjęcia, nawet podwójnie:cool3: Czekam na instruktaż, żeby móc zrobić to samemu, bo pomimo wielu prób nie wychodzi a zdjęć jest bez liku;)
  21. próbuję wstawić zdjęcia,ale są problemy
  22. dzięki! zrobiłam zdjęcie mai z monitora na telefon i jak tylko spotkam tą dziewczynę na spacerku to jej pokażę. mam nadzieję że będzie tak dobrze jak z tą panią z chęcińskiej co wzięła jamniczkowatą sunię od ewa.b.pozdrawiam!
  23. krew mnie zalewa jak czytam takie opinie jak zuzki2.łatwo krytykować! ja was podziwiam!!!!!!!!!!!!!!sama mam 2 psy(jeden z adopcji),kota i królika(adopcja) i ledwo ze wszystkim nadążam.łapałam też raz pół dzikie szczeniaki i wiem co to znaczy! a teraz jest szansa na nowy domek. pani jeszcze się waha ale zapytam -czy Maja nadawała by się do towarzystwa pieska ratlerka miniaturki.piesek waży 2,2kg i dlatego sunia musiałaby być super łagodna.pani pieska długo pracuje i chciałaby dla niego towarzystwa,mieszkanie w bloku.
×
×
  • Create New...