[quote name='Gabi79']Próbowała, ale nie tyle gryźć, co trącała łapką liście. Dzisiaj polowała na muchę, teraz śpi na fotelu.
Biorę się za rozsyłanie wątku Alfika i Cypiska, ale nadal nie wiem, czy zbieramy pieniążki na pdt i transport??????????[/QUOTE]
Kochana nasza Tolunia :loveu: Miziam ją wirtualnie :)
Gabrysiu,sama nie wiem...ale chyba w pierwszej kolejności na transport,bo za coś trzeba je tam zawieźć :roll: Ale fakt faktem i na to i na to.