Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. [quote name='Martika@Aischa']A czy ciocie zauważyły że Bostonowi i w białym nie po drodze ??? :cool3: rachu ciachu i po opatrunku ;) Łobuz wstrętny :loveu:[/QUOTE] no pewnie :loveu: tak jak jest to mu najlepiej :loveu: :):):)
  2. Po pierwsze przypomina mi trochę mojego psiaka,po drugie....ma bardzo podobną historię z tym niszczeniem w domu ( mój też został oddany z tego powodu do schroniska),a po trzecie ta jego łapka.Ujął mnie za serce i nie wiem kiedy jak łzy mi lecą..... Musimy mu znaleźć wyjątkowy domek !!! Już się o to postaram !!!
  3. [quote name='giselle4']dziekuje naglosnienie nam potrzebne ktos musi odpowiedziec za ten czyn[/QUOTE] może ktoś by zrobił wydarzenie na FB, ja bym zrobiła,ale mam jakąś blokadę z niewiadomych przyczyn i nie mogę robić publicznego wydarzenia:angryy:
  4. To super wieści i strasznie się cieszę,że będą relacje z pierwszej ręki od p.Moniki no i zdjęcia :):):)
  5. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XNVVLIP2p98/UBrH8NcJxyI/AAAAAAAAAuc/SIEL_SahnJE/s512/0_1001.jpg[/IMG] Jejku ciocie nie macie pojęcia jak się w nim zakochałam :loveu: on jest cudowny :loveu: Gdybym miała możliwość wzięcia psiaka to Boston byłby na pierwszym miejscu....naprawdę,leży mi strasznie na sercu.
  6. Pokazujemy psiaczki kochane....
  7. [quote name='Martika@Aischa']Wczoraj próbowałam się dowiedzieć ale Pani Anetka ma wyłączony telefon .......[/QUOTE] Oki,to cierpliwie czekam na wieści :)
  8. [quote name='giselle4'][URL="http://www.td-24.pl/"][B][COLOR=#4444ff]http://www.td-24.pl/[/COLOR][/B][/URL] moze ktos zna tego psiaka moze cos widział? tego tak nie mozna zostawic Policja ,Telewizja ,gazety juz powiadomione.... czekamy Wyznaczymy nagrode za pomoc moze byc anonimowa.... kasa do odbioru przez posrednikow [jezeli sie sprawdzi ze to ten własciciel] moj telefon wszyscy znaja na poczatek 100zl to tylko ja ale moze ktos jeszcze cos dołozy:( 664 315 852.....pomoz psu[/QUOTE] udostępniłam na FB link do tego strasznego wydarzenia :( : [URL]http://www.td-24.pl/wydarzenia/4739-dzieroniow-bestialska-proba-zamordowania-psa[/URL] ,może ktoś rozpozna psiaka? trzeba nagłośnić sprawę....
  9. Kochana nasza - szerokiej drogi :loveu::loveu::loveu: !!!!!!!!!
  10. aż łzy stają w oczach... :(:(:(:( to jest OKRUTNE :(:(:(
  11. [quote name='Martika@Aischa']Dzwoniła do mnie nasza Kasia :) Gwiazdeczka szczęśliwa w swoim domku :) dokazuje ....rządzi ...rozrabia :) Państwo są nią zachwyceni :) Uszka w końcu wyleczone :)[/QUOTE] Hurrrraa !!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Tak się cieszę,że u Gwiazdeczki wszystko dobrze :)
  12. Czekamy cierpliwie na wieści.... i my ciociu [B]ceris[/B] też Ci dziękujemy za to co dla nich robisz i za założenie tego wątku bez którego nie byłoby tego wszystkiego :)
  13. Pięknie razem wyglądają :):):)
  14. A wiadomo jak idzie z nauką zostawania Bostona w domku ? ;)
  15. [quote name='Gabi79']Tola się uspokoiła jeśli chodzi o papugi, ale nie wiadomo kiedy znowu spróbuje zapolować. Różo masz rację, pozostaje mi wynosić je do łazienki, jak zwierzaki zostaną same. Kajtuś się czymś zatruł, dostał 4 zastrzyki i zaleconą przez kilka dni karmę EN Purina. Przez kilka dni musi dostawać zastrzyki, bo żadną siłą, prośbą, ani podstępem nie można mu podać tabletki. U weta jak zwykle panikował i próbował kąsać. Skarbuś mój malutki:iloveyou:, myśli że wet chce go skrzywdzić[/QUOTE] Przekaż Kajtusiowi buziaki i mizianko od ciotek,niech szybko wraca do zdrówka i nie martwi więcej swojej Pańci. :)
  16. witamy serdecznie pani Moniko na wątku Perełki :loveu: cieszymy się,że daje pani domek naszej podopiecznej i do tego wspomaga inne psiaki :) To przywraca wiarę w ludzi i bardzo cieszy :):):)
  17. [quote name='Martika@Aischa']A jak ! w końcu zwą go na mieście Boski Boston !!!!! :cool1:[/QUOTE] no no,zacny tytuł :evil_lol: [quote name='Mysza2'][B][SIZE=3]Boston zaprasza na bazar Gigant [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230038-Tanio-modnie-i-wygodnie-od-S-do-XXXL-wszystkie-marki-do-20-08-2012-godz-22-00?p=19451917#post19451917[/URL][/SIZE][/B] [/QUOTE] cudny bazarek :loveu: dobra robota dziewczyny :Rose::Rose::Rose: !!!!!!!!!!!!!!! moje kochane :loveu:
  18. [quote name='Martika@Aischa']Wczoraj Pan doktor zapytał Bostona czy tym razem może być kolor żółty ? ;) Boston zrobił wymowną minę i jak tylko odwiozłam go do domku postawił na swoim i pozbył się mało twarzowego koloru :diabloti:[/QUOTE] No patrzcie patrzcie :evil_lol::evil_lol: Chłopak chce się dobrze prezentować i wybiera tylko kolory,które do niego pasują :p
  19. [quote name='Martika@Aischa']Dziękuję Beatko za wstawienie zdjęcia naszego chłopaka :) wczoraj byłem w żółtym ale kolor zdecydownie mi nie odpowiadał więc postanowiłem się go jak najprędzej pozbyć :eviltong:[/QUOTE] Nie ma za co :) hihi,napisałam o niebieskim,bo wcześniejsze fotki były w niebieskim ;)
  20. i znów prezencik od Martuni :loveu: "brzydko było mi w niebieskim,biały lepiej do mnie pasuje" ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lp2qzOsw0Ck/UBkV_YetIxI/AAAAAAAAAuM/cjTYONlMaQM/s512/0_1000.jpg[/IMG]
  21. [quote name='ceris']Byłam Beatko o szóstej rano w poszukiwaniu psów, nie było obu. Będę tam zaraz powtórnie. Dam znać co się dzieje późnym wieczorem.[/QUOTE] Psiaki gdzie jesteście??? :( Dajcie sobie pomóc..... [quote name='iwonamaj']Oj, czułam, że tak będzie z chłopakami...Ciepło jest, nie głodują, więc wolą swobodę i wolność. Dostałam odpowiedź w sprawie budy "Ogłoszenie wciąż jest aktualne, postaram się jutro zmierzyć, ale pies o wysokości ok 40cm w kłębie z łatwością się mieścił, więc mniejszy tym bardziej powinien." Czy jest sens to załatwiać? Chyba, że drugi piesek będzie spokojniejszy... No i koszty przesyłki :(...[/QUOTE] Ciekawy czy Cypis też by uciekał :roll: Ciągle mam nadzieję,że jakoś się to wszystko ułoży..tylko jak? Psiaki o ile udałoby się znaleźć musiałyby być w DT tak żeby nigdzie nie ucieć i co teraz zrobić? :shake:
  22. [FONT=georgia]Bałam się właśnie o to,że za jakiś czas Tolunia urządzi sobie polowanie na papugi...ech i co teraz? :( domek trzeba szybko jej znaleźć.ogłoszenia gotowe,mam nadzieję,że ktoś zadzwoni !!!! Zaciskam z całych sił kciuki !!!!!! Daj znać jak tam po wizycie u weta,jak z Kajtusiem. [/FONT]
×
×
  • Create New...