[quote name='marysia55']no właśnie pasowałoby ruszyć z ogłoszeniami, ale na wątku jest bardzo mało informacji na temat psiaka, a w ogóle to gdzie ta psina teraz przebywa??? czy ktoś się nim opiekuje ?? czy koczuje na ulicy ???
Jeżeli na ogłoszenia ktoś by sie odezwał (daj Boże) to w jaki sposób pies byłby przekazany.
Sorki, że tyle pytań na raz , ale brak tych informacji tutaj.[/QUOTE]
tak,dokładnie ! Prosimy o więcej informacji kochani...