[quote name='asiuniab']to może trzeba trochę ucywilizować regulamin, bo tak mi się wydaje, że to o to chodzi, żeby w każdy możliwy sposób pomagać psom, a jak ktoś nie chce wejść na bazarek, wątek itp. to niech tego nie robi, a nie od razu donosić, po co?[/QUOTE]
no tak,to prawda,jak się nie chce to się nie wchodzi i tyle,donoszeniem się brzydzę.