Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. To wycałuj tam Martuniu i ode mnie kochana :):) Nasz Bostonek musi znaleźć cuuudowny domek i tylko na taki czekamy :)
  2. Cały czas zaciśnięte kciuki i czekamy na wieści.....
  3. Ja tez przesyłam buziaczki dla Nuteczki i Kajtunia oraz Ciebie Gabrysiu :iloveyou:
  4. Trzymam kciuki za psiaki....niech im się w końcu uda !!!!!!
  5. Zaciskam kciuki z całych sił i martwię się za kiciusia. Iwonko jak będziesz mieć jakieś informacje po wizycie u weta to daj od razu nam znać...
  6. mi się serce kraje,ale z bazarkiem nie mogę pomóc...mam teraz tak zawalone życie szkołą,że jak wpadam na dogo to tylko na moment :placz:
  7. zaglądam do Bostonka :*:*:*
  8. Zaglądam do psiaków z nadzieją o lepsze jutro... :(
  9. dobre wieści Gabrysiu ! ;) co do sterylki to też myślę,że może jakieś dofinansowanie udało by się uzyskać ... :roll:
  10. [quote name='iwonamaj']Otrzymałam odpowiedź: książeczka została u weta, możliwe, że jeszcze w tym tygodniu będzie odebrana...[/QUOTE] Jestem Iwonko,pamiętam wątek bo byłam tu na początku. Biedny Granacik :( Och :(:( Mam nadzieję,że sprawa się wyjaśni i pani Anita odzyska książeczkę....
  11. Takie mamy społeczeństwo:shake: Niewrażliwe,nieczułe...
  12. Trzymam kciuki za Maćka nieustannie...niech się w końcu los do chłopaka uśmiechnie.
  13. na bazarku już się zameldowałam :) , na FB też jestem...ale dalej nie wiem co robić :shake:
  14. zaglądam do Małej na dobranoc :)
  15. zapisuję wątek na zaproszenie Iwonki,w wolnej chwili poczytam.
  16. I jak tam,są jakieś nowe wieści Agusia???? :)
  17. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/zakochany.gif[/IMG][FONT=comic sans ms]Gabryniu jak sie nasze serca raduja , ze malunka ma was:loveu::multi: Ciebie , tz-ta , Kajtunia:modla::iloveyou: jutro bedziesz z nami Gabryniu?:buzi::buzi:[/FONT][/QUOTE] Dokładnie,jak dobrze,że ma Was Gabrysiu:):):) :loveu: Odwiedzam Uszatkę i przesyłam mizianko :)
  18. Happy End :):):) super !!!!!!
  19. Bostonku cieszę się bardzo :):):) :loveu: i wciąż nieustannie trzymam kciuki za udaną adopcję ;)
  20. Nutka mi się nawet bardziej podoba :):):) :loveu:
  21. dziękuję Gabrysiu za zaproszenie :) Kajtek z Uszką pięknie się razem prezentują na pewno :loveu:
  22. [quote name='Mysza2']No i dzwoniła pani z Chełma Śląskiego, zgadza się na wizytę i podpisanie umowy. Domek z ogrodem i jednym psem, drugi stareńki odszedł niedawno. Dziecko 12 lat. Prosiłam już Javenę o wizytę, ma się z Panią umówić, a gdyby nie mogły zgrać się w czasie w tym tygodniu to poprosimy jeszcze Figannę. Trzymajcie kciuki[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:zaciskam kciuki z całych sił za domek dla mojego ulubieńca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. kochanie czas do domku.....:thumbs:
×
×
  • Create New...