[FONT=georgia]Botti....
[/FONT]
[FONT=georgia]"Nigdy nie zapomnę,a serce wciąż pęka,
Botti-odeszłaś,odeszłaś maleńka...
Tam gdzie już jesteś słoneczko Ci świeci
Witasz inne,stułane przez życie psie dzieci.
Widzę Twój pyszczek,biegniesz radośnie
Szczekasz i cieszysz się,aż serce rośnie.
A ja tu tęsknie,nie ma Ciebie już z nami...
Wspomnienie zostało,powraca ze łzami."[/FONT]