Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Serdecznie dziękuję :) Zjem śniadanko,ogarnę się i koło 11-12 Bosek żegna się ze schroniskiem :loveu:
  2. Taak ciężko jest wszystkim pomóc :(' Super,że pomimo tego,że nie została zebrana kwota Renata5 decyduje się zabrać Bartusia do siebie ! To wspaniała wiadomość... Wielkie podziękowania.
  3. Podnoszę,bo nic więcej nie mogę :(
  4. Dobranoc Kajuniu... niech Ci się przyśni wymarzony domek... a sen zmieni się w jawę... :(
  5. Hopsaj w górę Bartusiu... Porozsyłałam wątek,ale dlaczego nikt Cię nie odwiedza?:(
  6. Jak wspaniale,że Alfusi się udało !:loveu: Trzeba by zmienić tytuł :)
  7. Ojej !! :( a co się stało,dlaczego Frędzluś odszedł za TM ? :(:( :(
  8. Mam nadzieję,że jesteś Bosku wyszykowany już :) To już Twoja ostatnia noc w schronisku,jutro Twój wielki dzień :)
  9. Wydaje mi się ,że był w Nowinach Zabrzańskich na zdjęciu,ale wiedziałam,że Uszuś miał więcej sierści,więc miałam wątpliwości,ale chyba jednak to on :loveu:
  10. Jak się czuje Kropeczka ? Jak tam jej serduszko?
  11. Misiu w górę chłopaku ! Kto Cię przygarnie? :(
  12. Z hotelikiem ciężko by było,oj ciężko. Majkusiu taki śliczny z Ciebie psiak... zmykaj do jakiegoś domku .... :(
  13. Kurczę no to z tymi panelami to niezaciekawie.No,ale cóż tu poradzić :roll:
  14. Przepraszam za off'a. Proszę o zajrzenie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak.-BEZ-SZANSY[/url] :(
  15. Proszę o zajrzenie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak.-BEZ-SZANSY[/url] :( I przepraszam za off'a.
  16. Proszę o pomoc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak.-BEZ-SZANSY[/url] :( Przepraszam za offa....
  17. [quote name='Sabina02']To ten Frędzluś odszedl za TM? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eb4589ad34f4ae34.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/372/eb4589ad34f4ae34med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ojej.... właśnie czy to ten Frędzluś? :(
  18. Cieszę się,że Olinek już się przygotowuje do wyjazdu do DT... mam nadzieje,że transport szybko się znajdzie... :) A tymczasem proszę o pomoc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak.-BEZ-SZANSY[/url] :(
  19. Oj Bartusiu :( Hopaj do góry ! Porozsyłam wątek...może ktoś do Ciebie zajrzy :(
  20. Oj śliczna śliczna,Kajuniu kto Cię pokocha i da Ci domek? :(
×
×
  • Create New...