Taak ciężko jest wszystkim pomóc :('
Super,że pomimo tego,że nie została zebrana kwota Renata5 decyduje się zabrać Bartusia do siebie ! To wspaniała wiadomość...
Wielkie podziękowania.
Wydaje mi się ,że był w Nowinach Zabrzańskich na zdjęciu,ale wiedziałam,że Uszuś miał więcej sierści,więc miałam wątpliwości,ale chyba jednak to on :loveu:
Przepraszam za off'a.
Proszę o zajrzenie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak.-BEZ-SZANSY[/url]
:(
Proszę o zajrzenie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak.-BEZ-SZANSY[/url]
:(
I przepraszam za off'a.
Proszę o pomoc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak.-BEZ-SZANSY[/url]
:(
Przepraszam za offa....
[quote name='Sabina02']To ten Frędzluś odszedl za TM?
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eb4589ad34f4ae34.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/372/eb4589ad34f4ae34med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Ojej.... właśnie czy to ten Frędzluś? :(
Cieszę się,że Olinek już się przygotowuje do wyjazdu do DT... mam nadzieje,że transport szybko się znajdzie... :)
A tymczasem proszę o pomoc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak.-BEZ-SZANSY[/url]
:(