Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Oj będą wiadomości z nowego domku i zdjęcia,będziecie na bieżąco :cool3:
  2. Super :) Ja już wysiedzieć nie mogę i chcę już środę :loveu:
  3. Majki Majki jakie tu u Ciebie pustki :( Co do akcji hotelikowej trzeba poczekać na resztę cioteczek i je podpytać co one na to :)
  4. W górę Ozzy :)
  5. To trzeba jak najszybciej znaleźć mu domek,może zmień tytuł,że "szczeniak" - wtedy będą większe szanse na adopcje.co o tym sądzisz? :)
  6. Biedactwo :( Oj Skarbusiu Skarbusiu...
  7. W górę mały...szukaj domku !
  8. Trzeba by gdzieś ogłoszenia porozsyłać,popytać ludzi,ale przydałyby się osoby z Dąbrowy Górniczej,bo oni są w stanie najwięcej pomóc.
  9. Ale tu cisza...:( W górę chłopaki...
  10. Hopsaj w górę Majkusiu kochany ...
  11. Kurczę nie poznałam go,odmłodniał zdecydowanie,nabrał wigoru,po prostu wygląda świetnie :)
  12. Szkoda... ,ale przynajmniej szczeniakowi się poszczęściło...
  13. Hop hop w górę Kajuniu ! Ty tak bardzo potrzebujesz domku .... :(
  14. Zadzwoń - tak będzie szybciej... Podałam Ci numer telefonu do schroniska :)
  15. Zaczynamy wielkie odliczanie :) 5 dni...:loveu: Edit: 4 dni...:loveu: 3 dni...:loveu:
  16. Może coś z tego będzie... Oby....
×
×
  • Create New...