no oczywiście dobro psa jest tutaj najmniej ważne, lepiej się klócić...nie liczy się to, że chciałam psa zabrać do lepszego domku, i nie pisz mi o dennych komentarzach bo denna jest sytuacja a nie komentarz,,chodzi o transport pszczyna toruń jak się nie myle, i chciałam pieska zabrać, więc nie wiem skąd mój komentarz wywołał taką reakcje...od kiedy to szastamy benzyna i autem? to miałam na myśli//.bo z tego co wiem miałas propozycje pomocy z fundacji, więc obyłoby sie bez problemu..rozumiem Twój brak czasu, ale cholera jasna ten pies cierpi i można byłoby mu juz jutro pomóc, więc skończ mi tu z opinia o dennych komentarzach, bo zamiast napisać, że spróbujemy to po co, lepiej siebie bronić zaciekle...normalnie jakas porazka