Zaraz wkleję jeszcze Wam wątek Alaski i Irona..poprosze o obecnośc.Ja byłam z bokserkiem, ale myslałam własnie, że on do domu idzie więc fotek nie ma, ale te z pierwszych stron to nie ma tam jego przypadkiem???
Dzisiaj sklece jakies teksty
Bokserkowi też wątek zrobię, tylko imie trzeba mu dac...Wadan może???
I zapodam je na wątki bokserków, owczarków i haszczaków...