nie moge moja kochana wspaniała Danusiu, mój Ty aniele, jedna z niewielu osób, która powoduje, że tak się otwieram:)Możesz mnie lać a ja spać i tak nie mogę..nie usnę musi przyjśc ten moment...nie maja Danusiu dzielnej córki, ale taka co jej muszą pomagać, to dla mnie porazka straszna..wyprowadziłam się daleko po to, żeby nie mieli mnie pod nosem..a tu okazuje się, że daleko i maja..i mam żal do siebie, ponieważ jakbym korzytała z rozwiązań tego świata co do pieniędzy to nie musieliby(mam nadzieję, że wiesz co mam na mysli)ale nie umiem...niestety...
0