-
Posts
298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aniawawa
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
aniawawa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam już karmę, jak dobrze pójdzie to ok. środy powinna być na miejscu. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
aniawawa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Tak, mam adres Dogo07. No to będę zamawiać. :) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
aniawawa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mam pytanie - czy mam mam zamawiać karmę dla Oczki na podany mi adres czy się jeszcze trochę wstrzymać?? -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
aniawawa replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może być stała, ale przypominajcie się bo skleroza czasem mnie gryzie ;) -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
aniawawa replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na razie 20 zł. Aniołem nie jestem, Wy robicie więcej ode mnie. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
aniawawa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Tylko dopiszcie jakis telefon kontaktowy do osoby która będzie mogła odebrać przesyłkę, żeby kurier mógł zadzwonić w razie czego. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
aniawawa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wg mnie jakościowo lepsza od Eukanuby, ale wiem że czasem jest alergia na jakiś składnik karmy i wtedy tylko określone wchodzą w rachubę. Na dogo nie wchodzę codziennie więc proszę o cierpliwość w razie pytań. Ja też kupuję dla małych psów. -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
aniawawa replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyszłam na zaproszenie. :) Nie obiecuje dużo ale poproszę o nr konta -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
aniawawa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Niedługo bedę zamawiać dla swoich psów karmę więc mogłabym coś zamówić i dla Oczki, proszę tylko o informacje na jaki adres miałoby to odtrzeć. Moje jedzą Acanę - mogłaby być czy musi (z różnych względów) Eukanuba?? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
aniawawa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A jakiej wielkości jest suczka?? (przepraszam ale nie czytałam całego wątku) Chodzi mi o masę ciała bardziej niż wzrost. -
Congo na wystawie w Lublinie zdobył Zw. Młodzieży. W Sopocie zakończył w wieku 11 miesięcy Mł.Ch.PL. zdobywając ostatni potrzebny mu tytuł Zw. Młodzieży.
-
A co się działo?? Polecasz jakąś konkretną firmę?
-
Gratuluje osiagnięć na wystawach, a jeszcze bardziej tak rewelacyjnych wyników badań!!! Sama przymierzam się do badań Congo.
-
Dla miłośników psów dowodnych kolejne zdjęcia Szczeniaczek hiszpańskiego psa dowodnego Solo... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/dsc0543gs.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5504/dsc0543gs.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i w duecie z lagotto :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc0549ls.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6378/dsc0549ls.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
W tej chwili Congo ma skonczone 8 miesięcy i wzrost w kłębie to 45,5 cm czyli prawie idealny wg wzorca :)
-
Następny nasz występ to był Nowy Dwór Mazowiecki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dsc0806b.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/139/dsc0806b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc0813r.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8265/dsc0813r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
troche nowych fotek ;) na początek Katowice i zaległa wystawa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/dsc0476n.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9920/dsc0476n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc0524m.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4381/dsc0524m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a tu grupowe zdjęcie wszystkich lagotto prezentujących się w Katowicach [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/dsc0533m.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8722/dsc0533m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A to już ring honorowy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc0587m.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6285/dsc0587m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Piękne zdjęcia :) i Aron jak się dobrze trzyma :) wydaje mi się że lepiej wygląda niż zimą. Poziomka ma śliczne umaszczenie i baardzo sympatyczne imię. Taki torcik to i samemu można zjeść ;)
-
Spóźnione ale szczere życzenia stu lat dla Jubilata :)
-
[quote name='jambi'] i tulipany - kocham tulipany :loveu:[/QUOTE] Ja też uwielbiam tulipany :) [quote name='jambi']Ha! kogo widzę?! namierzyłaś mnie :lol: i chcesz powiedzieć, że przeczytałaś wszystko? :razz: witaj Aniu i rozgość się! :lol:[/QUOTE] Już dawno Cie znalazłam, tylko tyle czasu zabrało mi przeczytanie tych wszystkich opowieści :)
-
Był, był... tyle że zdjęcia nie u mnie w laptopie wiec i zdobyć je trudno ;) Za to.... planowana jest wyprawa z piesami w sobotę więc może przy okazji coś i ze spacerku wiosennego się trafi :)
-
Witam wszystkich :) Wreszcie udało mi się dobrnąć do końca, a czytam już od jakiegoś czasu. Pisz [B]jambi[/B] jak najwięcej, świetnie się czyta :)
-
Zdjęcia mogą być ale dopiero wieczorem i nie będzie ich dużo, uprzedzam. :)
-
Dotarły. To psy mieszkające w Niemczech, a konkretniej pies i suczka, rasę wygrała suczka.
-
Bardzo dziękuję :)