Jump to content
Dogomania

aniawawa

Members
  • Posts

    298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniawawa

  1. Zamówiłam już karmę, jak dobrze pójdzie to ok. środy powinna być na miejscu.
  2. Tak, mam adres Dogo07. No to będę zamawiać. :)
  3. Mam pytanie - czy mam mam zamawiać karmę dla Oczki na podany mi adres czy się jeszcze trochę wstrzymać??
  4. Może być stała, ale przypominajcie się bo skleroza czasem mnie gryzie ;)
  5. Na razie 20 zł. Aniołem nie jestem, Wy robicie więcej ode mnie.
  6. Tylko dopiszcie jakis telefon kontaktowy do osoby która będzie mogła odebrać przesyłkę, żeby kurier mógł zadzwonić w razie czego.
  7. Wg mnie jakościowo lepsza od Eukanuby, ale wiem że czasem jest alergia na jakiś składnik karmy i wtedy tylko określone wchodzą w rachubę. Na dogo nie wchodzę codziennie więc proszę o cierpliwość w razie pytań. Ja też kupuję dla małych psów.
  8. Przyszłam na zaproszenie. :) Nie obiecuje dużo ale poproszę o nr konta
  9. Niedługo bedę zamawiać dla swoich psów karmę więc mogłabym coś zamówić i dla Oczki, proszę tylko o informacje na jaki adres miałoby to odtrzeć. Moje jedzą Acanę - mogłaby być czy musi (z różnych względów) Eukanuba??
  10. A jakiej wielkości jest suczka?? (przepraszam ale nie czytałam całego wątku) Chodzi mi o masę ciała bardziej niż wzrost.
  11. Congo na wystawie w Lublinie zdobył Zw. Młodzieży. W Sopocie zakończył w wieku 11 miesięcy Mł.Ch.PL. zdobywając ostatni potrzebny mu tytuł Zw. Młodzieży.
  12. A co się działo?? Polecasz jakąś konkretną firmę?
  13. Gratuluje osiagnięć na wystawach, a jeszcze bardziej tak rewelacyjnych wyników badań!!! Sama przymierzam się do badań Congo.
  14. Dla miłośników psów dowodnych kolejne zdjęcia Szczeniaczek hiszpańskiego psa dowodnego Solo... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/dsc0543gs.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5504/dsc0543gs.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i w duecie z lagotto :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc0549ls.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6378/dsc0549ls.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. W tej chwili Congo ma skonczone 8 miesięcy i wzrost w kłębie to 45,5 cm czyli prawie idealny wg wzorca :)
  16. Następny nasz występ to był Nowy Dwór Mazowiecki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dsc0806b.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/139/dsc0806b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc0813r.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8265/dsc0813r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. troche nowych fotek ;) na początek Katowice i zaległa wystawa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/dsc0476n.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9920/dsc0476n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc0524m.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4381/dsc0524m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a tu grupowe zdjęcie wszystkich lagotto prezentujących się w Katowicach [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/dsc0533m.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8722/dsc0533m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A to już ring honorowy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc0587m.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6285/dsc0587m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. Piękne zdjęcia :) i Aron jak się dobrze trzyma :) wydaje mi się że lepiej wygląda niż zimą. Poziomka ma śliczne umaszczenie i baardzo sympatyczne imię. Taki torcik to i samemu można zjeść ;)
  19. Spóźnione ale szczere życzenia stu lat dla Jubilata :)
  20. [quote name='jambi'] i tulipany - kocham tulipany :loveu:[/QUOTE] Ja też uwielbiam tulipany :) [quote name='jambi']Ha! kogo widzę?! namierzyłaś mnie :lol: i chcesz powiedzieć, że przeczytałaś wszystko? :razz: witaj Aniu i rozgość się! :lol:[/QUOTE] Już dawno Cie znalazłam, tylko tyle czasu zabrało mi przeczytanie tych wszystkich opowieści :)
  21. Był, był... tyle że zdjęcia nie u mnie w laptopie wiec i zdobyć je trudno ;) Za to.... planowana jest wyprawa z piesami w sobotę więc może przy okazji coś i ze spacerku wiosennego się trafi :)
  22. Witam wszystkich :) Wreszcie udało mi się dobrnąć do końca, a czytam już od jakiegoś czasu. Pisz [B]jambi[/B] jak najwięcej, świetnie się czyta :)
  23. Zdjęcia mogą być ale dopiero wieczorem i nie będzie ich dużo, uprzedzam. :)
  24. Dotarły. To psy mieszkające w Niemczech, a konkretniej pies i suczka, rasę wygrała suczka.
  25. Bardzo dziękuję :)
×
×
  • Create New...