Jump to content
Dogomania

aniawawa

Members
  • Posts

    298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniawawa

  1. Cieszę że się podoba. :) Wystarczy trochę śniegu i zaraz ma nochal cały ośnieżony.
  2. Zobaczymy czy się uda Na początek w wieku 7 tygodni [URL="http://img696.imageshack.us/i/kongo7tyg2.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/7227/kongo7tyg2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Zimowy, grudniowy spacer po lesie [URL=http://img263.imageshack.us/i/dsc0520oh.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6176/dsc0520oh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img442.imageshack.us/i/dsc0559w.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1998/dsc0559w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Styczeń 2011 - zabawy w sadzie, jeszcze przed strzyżeniem [URL=http://img402.imageshack.us/i/dsc0075er.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3362/dsc0075er.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Luty 2011, już w nowej fryzurze ;), spacer po parku w Jabłonnie [URL=http://img155.imageshack.us/i/dsc0648e.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7231/dsc0648e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack [URL=http://img683.imageshack.us/i/dsc0653j.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2049/dsc0653j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. [quote name='pa-ttti'] jakie badania są wymagane w tej rasie?[/QUOTE] Oficjalnie nie ma żadnych wymaganych badań tzn do kwalifikacji hodowlanej nie są żadne wymagane tak jak np. wynik badania w kierunku dysplazji u niektórych ras. Natomiast część hodowców robi swoim cavalierom badania serca (wady zastawki mitralnej), badania oczu, badania rzepki (małe rasy mają skłonność do wypadania rzepki). To są badania w zasadzie dostępne bez większych utrudnień. Ważne że powinny być powtarzane co roku. Wg mnie takich badań można oczekiwać i pytać hodowcę czy rodzice szczenięcia mają je zrobione.
  4. Ja ze swojej strony przy poszukiwaniach cavaliera i w ogóle wiadomości o rasie polecam portal i przede wszystkim forum cavalierów [url]http://www.*************.eu/cavisiowo/portal.php[/url]
  5. Witam, chciałam przedstawić mojego nowego domownika - Regun CONGO. Piesek do nas przyjechał na jesieni z Węgier i ma w tej chwili prawie 6 miesięcy (25.08.10 ur.). Nie jest jedynym pieskiem w domu bo są jeszcze cavaliery, a właściwie teraz to już cavalierka (jak przyjeżdżał to były 2 suki). To właśnie one były pierwszą "moją" rasą wystawianą i hodowaną, na której się "uczyłam". Piesek a właściwie pies debiut wystawowy będzie miał w Katowicach w klasie szczeniąt. Nie mam pojęcia jak mam wstawić zdjęcia, więc poproszę o podpowiedź jakąś dobrą duszę :)
  6. Tak jakos powolutku wychodzi na to ze głos decydujący w wyborze psa należy do mnie ;) Tylko na razie dalej nie mam odpowiedzi na mojego maila odnośnie Loczka, gdzie go można zobaczyć na żywo, czy jest kastrowany, jakiej jest wielkości, od jak dawna w schronisku. Jak nie na maila to może na forum bedzie odpowiedź :)
  7. Dziękuję za informacje na temat pracujacych pudli, pewnie wykorzystam ;) Jedna z moich suk skonczyla kurs dogoterapii, brala udzial w wizytach w hospicjum, ale teraz ma juz 12 lat i jakis czas temu musielismy sie z tego wycofac.
  8. Muszę tylko znaleźć sposób na to zeby udowodnić, że pudel to nie tylko fruzura "na lwa" ale normalny pies z charakterem ;)
  9. Badzo dziękuję, napisałam już do niej. :)
  10. To jeszcze jedno pytanie - gdzie pytać o Loczka?? Co prawda to jeszcze czekają mnie negocjacje z Mężem ;)
  11. Na wizyty się zgadzam i umowię też, w końcu przy kupnie rasowego też zawsze spisywałam umowę. Jak mówię w domu są już psiaki: dwie cavalierki. Jeśli chodzi o miejsce to oprocz samego transportu zwierzęcia chodzi też o możliwość obejrzenia "na żywo". Bo do pudla to ja jeszcze muszę męża przekonać ;). Niestety pudla uważa za mało "psiego" psa... Z młodym pudlem byłoby mi o tyle łatwiej, że w domu są już "babcie" (do niedawna 3 teraz już 2).
  12. Witam, jestem nowa na tym forum, ale już od jakiegoś czasu je przeglądam. Chciałabym zapytać czy są jakieś informacje o pudlach w okolicach Warszawy? Rozważam na razie możliwość zaopiekowania się jakimś nieszczęśnikiem. Tyle, że aby mój pomysł został zaakceptowany nie tylko przeze mnie wiąże się to z pewnymi ograniczeniami: wielkość średni lub mniejszy, wiek powiedzmy do 5 lat (raczej młody). Płeć w zasadzie obojętna choć piesek i tak byłby kastrowany (w domu są 2 suczki).
×
×
  • Create New...