Jump to content
Dogomania

Stevie Rae

Members
  • Posts

    1284
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Stevie Rae

  1. Pomożecie dobrać mi kolorystycznie jakąś obróżkę z serii "Ribbonki" dla mojego Kapselka?: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/kapselportret.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9650/kapselportret.jpg[/IMG][/URL]
  2. Dziękuję, paula :) Bardzo się cieszę. Najlepsza była mina mamy, ponieważ nie poinformowałam ją o wysłaniu zgłoszenia ... :)
  3. Stevie Rae

    Sląsk

    Może jeszcze ktoś chętny na wspólny spacerek w okolicach Mikołowa/Tych? :)
  4. Ciekawe zdjęcia, Ryjek to naprawdę piękny psiaczek - gdzie domek ?! :mad: I cudna obróżka :loveu:
  5. Kati jest ślicznym psiaczkiem, ma cudnie stojące uszy :)
  6. Ojeju, jakiż on duży!
  7. [QUOTE]W naszym schronisku,pobiera się pieniądze tylko za zdrowe psy do 6 roku życia,zależnie od wielkości-max to duży pies za 80 zł. Szczeniaki chyba 20-30. Psy np bez łapy,albo z jakąś ułomnością za darmo. Psy z problemami psychicznymi i powyżej lat 6 za darmo. Uważam,że to dość sprawiedliwe. te pieniądze to symboliczna kwota na inne psiaki poprostu. Z resztę moim zdaniem przystoi sdać symboliczną kwotę za tego psa,choćby z dobrego wychowania.[/QUOTE] Mi się wydaje, że nie do końca jest to sprawiedliwe. Jeżeli zapłata była by ustawiona ogólna, to jest każdy pies po danej cenie, mogłabym to zrozumieć. Brzmi to nieco jak sklep, co uważam za nie w porządku, ponieważ ewidentnie widać że psy na które jest popyt, tj. np. szczenięta kosztują nieco więcej niż np. pies ułomny. W ten sposób schronisko jakby sugeruje o gorszości tych drugich psów. Co do [QUOTE]to symboliczna kwota na inne psiaki poprostu[/QUOTE] nic nie mam, uważam to za w porządku, ale w przypadku tej samej ceny dla wszystkich psiaczków.
  8. [QUOTE]Czy ktoś może polecić dobrego chirurga-ortopedę z dużym doświadczeniem znającego się na rasach ciężkich typu mastif angielski, dog de bordeaux itp (nie zdzierającego kasy).[/QUOTE] Oczywiście Pan Gierek :)
  9. [I]Toyota [/I]z tego co widzę allegro usunęło masę ogłoszeń bezdomniaków, tak jakby już nie akceptowała wystawiania kundelków jako ogłoszenia. Masakra. Najgorsze z rodowodem bez rodowodu. [QUOTE]Ślepota albo starcza zaćma. [/QUOTE] :)
  10. [QUOTE]Gdzie jest o śniegu?[/QUOTE] "Piękny piesek, lubi spać na śniegu" - tytuł.
  11. [url]http://allegro.pl/piekny-piesek-lubi-spac-na-sniegu-i2056283640.html[/url] Lubi spać na śniegu ... coś mnie zaraz trzaśnie. Allegro od wczoraj nie usunęło.
  12. Na ostatnim zdjęciu Mati coś czuję że szykuje się do kichnięcia :D Ma śliczne szeleczki ! Cudny psiak, ja nie wiem co on jeszcze u Was robi! :(
  13. Cioteczki właśnie zakończyłam bazarek dla Ibisa, w następnej kolejce planuję zrobić coś dla dziewczynek, czy przydałaby Wam się dodatkowa kaska? :cool3:
  14. [QUOTE]allegro wygląda caaałkiem niezle sprw wszystkie ogłoszenia? od 3000zł do 30 zł?[/QUOTE] Allegro nieźle, tablica mnie za przeproszeniem olewa. Tak.
  15. Domyślam się, pozostaje mi jedynie codziennie usuwać nowe ogłoszenia.
  16. Widać nie tylko ja to odczuwam. Bardzo urokliwa i cudna sunia :)
  17. Kurcze, żeby allegro zaczęło taki cyrk odstawiać? Śliczne zdjęcia, nie rozróżniam panienek ale jedna coś taka szczekliwa jest :)
  18. Allegro i Tablica w śląskim są dzisiaj bardzo ładne. Allegro usuwa natychmiast, tablica jakoś tak słabiej, trzeba czekać. Pseudo pojawiają się nowe codziennie. Dzisiaj robiłam porządeczek :D
  19. [QUOTE]a to chyba mój wpis właśnie na wątku Klaudus, bo myślałam, że to on[/QUOTE] Tak, skopiowałam Twój wpis :) Bo feliksik, przyznaj szczerze - zrobiłaś wszystko co człowiek zrobić może. Pisałam do znajomych, odpowiedzieli że psiaczka nie było, ale wszędzie widzieli ogłoszenia. W szkole mojej siostry dzieci przylatują i opowiadają że szukały psiaczka z ogłoszeń. Sama Go szukałaś. Przecież już więcej zrobić nie możemy, tylko mieć nadzieję - że ktoś się nim zajął, lub psiak się regeneruje sam. Ja wciąż mam taką świadomość, że on jest bezpieczny. Nie wiem. Bo jeżeliby się tak zastanowić to od piekarnii - sugerując się zasadą że NIE biegł do ludzi, to albo poleciał do Lasu kamionkowskiego, zwanego Skałką - ale tam dużo osób chodzi, albo aż do Zarzecza, bo od Kamionki jest tam przejście 10 minut pieszo. Napiszę do znajomej z Zarzecza. [QUOTE]a ja sobie myślę, że może się ktoś nim zajął..[/QUOTE] No właśnie, kurcze.
  20. [QUOTE]Czarny z padaczką[/QUOTE] Żartujesz? Cudownie! :)
  21. Piękne zdjęcia! Może po tym bazarku dla Ibisa wyrobię się i stworzę coś dla dziewczynek :)
  22. [I]Klaudia, nie mogę sie do ciebie dodzwonić - gdzie dokładnie go znalazłaś? szukam podobnego pieska niestety już wiem, że to nie ten którego szukam, ale trzymam kciuki za tego biedaczka, żeby stanął na nóżki[/I] :(
  23. [I]feliksik [/I]- Wiem, że teraz już nic nie możemy zrobić - ale w którą stronę psiak pobiegł PO potrąceniu? Jadąc z Mikołowa do Katowic, na prawą (w stronę piekarnii) czy na lewą (od piekarnii)? Podejrzewam, że z powrotem ulicy nie przeszedł ... Nie martw się, chociaż to dużo nie da. Zrobiłaś dla niego tyle, ile się dało. Najwięcej. Maxiumum. Więcej nie można było. :shake: Teraz tylko czekać, czy mu się udało i wyzdrowiał - wtedy wróci jak każdy psiak do legowiska. Pomyślałam sobie, może a nawet na pewno w tej chwili głupio, aby dać mu imię. To bezdomny psiaczek, który zapewne marzył o kochającym domku i właścicielu ... Może chociaż tyle możemy mu dać, bo może jest już za późno, ale? :shake:
×
×
  • Create New...