Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. [quote name='keakea']Ciocia Paula, przepraszam, bo obiecałam zrobić bazarek cegiełkowy dla Mariana i jeszcze się nie zebrałam, ale obiecuję go jutro wystartować :oops:[/QUOTE] Nic się ciotka nie dzieje, wszyscy mają mnóstwo na głowie i już ledwo wyrabiają. Ja też właśnie lecę rozliczać Maniutkowy bazarek, bo znowu będę do nocy siedzieć.
  2. Oooo, dzięki, nawet nie wiedziałam, że takie coś jest :) To ja biorę NH!
  3. Szczerze mówiąc nie widziałam, ale z miłą chęcią bym to zobaczyła ;) Właśnie skończył się Amisiowy bazarek, lecę rozliczać i potem napiszę ile wyszło :)
  4. [quote name='paula_t']Jak napiszecie mi po polsku, to ja mogę przetłumaczyć.[/QUOTE] Ponawiam tylko swoją propozycję, nie wiem czy dalej chcecie, bo nikt mi nie odpisał... Dzieki ewab za codzienne informacje, bo tu duuuużo osób kibicuje Kornelkowi i wierzy, że będzie tylko lepiej!!! A jak Serena?
  5. [quote name='BUDRYSEK']dokładnie 530 zł Grzegorz zrobił prawie 1000 km[/QUOTE] No to nic dziwnego, że tyle kasy wyszło.
  6. [quote name='AtaO']Proszę podziwiać naszą fotogeniczną Lilę :) [IMG]http://i50.tinypic.com/qs8emd.jpg[/IMG] [/QUOTE] To zdjęcie mnie rozwaliło!!! Jest cudowne!!! Trzeba szukać kasy, bo potem to już się będzie tylko dług powiększał, a teraz jest spokojnie do spłacenia, chociażby poprzez bazarek.
  7. Dziękujemy za wieści i za zdjęcia!! :) A Ringuś już się w miarę zaaklimatyzował w nowym otoczeniu?
  8. [quote name='Tofikowa']zapisuję....[/QUOTE] Witamy :) Jutro michelle ma dzwonić w sprawie operacji Marianka: ustalić termin, zapytać czy można zoperować łapkę+wyciąć tłuszczaka no i zapytać mniej więcej o koszta operacji+wizyt pooperacyjnych, żeby wiedzieć na czym stoimy i ile jeszcze brakuje.
  9. Ceris, spróbuj naprawdę pojechać do tego schroniska, zobaczyć jakie tam są warunki, jacy ludzie, skoro to blisko Ciebie, bo jeśli psiaki tak reagują, a nie umiemy znaleźć innego wyjścia, to to wydaje mi się będzie dla nich najlepsze (jeśli okaże się, że schronisko jest OK). Mialabyś do nich blisko, mogłabyś je odwiedzać, porobić zdjęcia i na spokojnie, wiedząc gdzie są i że są bezpieczne będziemy je ogłaszać.
  10. Ja cały czas jestem, ale niestety z DT nie pomogę :(
  11. Najgorsze jest to, że takich plakatów nie można rozwieszać, ale jak coś to mogę po kryjomu w parku AWF i okolicach ;)
  12. To jest bardzo trudna decyzja, ale czasem okazuje się to lepszym wyjściem dla psiaka :(
  13. [quote name='Angelika2090']Udostępniłam wydarzenie o Marianku ; ) może na coś się zda moja pomoc, 3 mam mocno kciuku :)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo za pomoc :)
  14. [quote name='asiuniab']mam nadzieję, że to już ostatnia noc w kloszu, bo i On się męczy i my;[/QUOTE] I jak, uda się dzisiaj ściągnąć klosz bidokowi?
  15. [quote name='Karilka']dostałyśmy śliczną, zieloną chustke z kwiatuszkiem i "szukam domu!"! DZIĘKUJEMY! Pasuje księżniczce jak ulał :):)! Milva wczoraj biegała z flatką i szczylem labradorowym. Została wyczesana z podszerstka "grabiami do labradora" przez dziewczyne w parku. Sypał sie śnieg niczym w święta ;).[/QUOTE] Super, bardzo się cieszę, bo myślałam, że będzie za mała i już nawet wymyślałam, żeby przedłużyć sznurki czy coś w tym stylu :)
  16. [quote name='__Lara']Milva się coraz badziej towarzyska robi, do ludzi i do psów :)[/QUOTE] I bardzo dobrze. Jak tylko się zsocjalizuje, to zaczniemy z ogłoszeniami działać :)
  17. [quote name='Gosiapk']No co, na wakacjach byłam to i za dużo kontaktów z netem nie miałam :) A kiedy operacja jest planowana (jeśli w ogóle) - pytam, bo wypadłam coś z tematu :)[/QUOTE] Aaaa, no to wybaczamy ;) Mam nadzieję, że urlop się udał :) Na początku sierpnia, z tego, co michelle pisała, będzie się umawiać :)
  18. [quote name='Gosiapk']Cze Mańczysławie, dawno Cię nie odwiedzałam, a tu proszę może i domek własny się znajdzie! Kto by w to uwierzył jeszcze miesiąc temu :) czy pani Magda znaleziona została przez ogłoszenia? [SIZE=1]PS. Nie macie jakiegoś DT/DS dla 5kg pogryzionej suni? ;) no co, wiem że znalezienie DT/DS na dogo jest nierealne, ale trzeba zawsze wierzyć :D Patrzcie na Mańczysława, jemu się udalo! [/SIZE][/QUOTE] No właśnie, dawno ciotki nie było:mad: ;) Jeszcze czekamy na rozwój sytuacji póki co, ale mocno trzymamy kciuki, żeby się udało! Pani Magda znalazła Marianka na adopcje.org i od razu się w nim zakochała, w co wierzę, bo cierpliwa jest- już od 3 tygodni się kontaktujemy prawie w tej sprawie:) Ja z DT niestety nie pomogę, jak bym mogła, to Marianek już by dawno u mnie był :(
  19. Proszę mi się tu z Masajka nie naśmiewać:mad: ;)
  20. Ja też nic z tego nie rozumiem niestety. Lika, jak tam Gajusia? Dalej przyjmuje zastrzyki?
  21. Nie mam kompletnie pomysłu jak mu pomóc :( Mogę co najwyżej ogłoszenia porobić...
  22. Dobranoc Masajku :loveu: Mam nadzieję, że nie gmerałeś sobie dzisiaj przy rance:mad:
×
×
  • Create New...