-
Posts
905 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by miron h
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
miron h replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Się robi :) -
Filip ze schronu w Dyminach - ma swój własny dom!
miron h replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Oby szybko znalazł domek :) -
Wiking z "poparzonym" pyskiem ofiara lansu potrzebuje waszej pomocy.
miron h replied to Sayrel's topic in Już w nowym domu
Opis opiekunki psiaka :) [QUOTE]Dzisiaj 2,5 godz. spędziłam u weta na kapieli leczniczej... było odkażanie, mycie, i wcieranie środków leczniczych na pyszczek, łapy i za uszami. Wiking był dzielny jak lew [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] Wytrzymał wszystko [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] Do wtorku wet kazał czekać i obserwować czy leki na skórę będą skutkowały[/QUOTE] Wszystko na dobrej drodze :) Jeszcze tylko DS by się przydał :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
miron h replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie kociaków [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1296959915[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
miron h replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zauważyłem przed chwilą , przegapił mi się ten post wcześniejszy :) Ok to zaczynam robić -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
miron h replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ok, sumując do zbiorczego ogłoszenia kotowatych mam : rodzinka - tricolorka i jej 2 młode , kociczka z reklamy wiskasa :smile: , 2 kociczki , te ostatnie zrozumiałem, że będą sterylizowane a wiskasowa i tricolorka ? Erko to rudaska jednak też dołączyć ? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
miron h replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='divia_gg']Ale Bafiego to przeciez chyba ewab miala doslac. Ze tak niesmialo wtrace;) Chyba ze czegos nie wiem, co prawdopodobne :evil_lol:[/QUOTE] Za dużo tych Ew mamy :oops::oops::oops: Ciągle mi się mylą :oops::oops::oops: Oczywiście, że chodziło mi o EwęB.:evil_lol: Dzięki Divia za poprawkę :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
miron h replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erka co z tym info o Bafi i zdjęciami ? Pamiętasz jeszcze w tym całym zamieszaniu ? :) Zbieram koty do ogłoszenia zbiorczego : rodzinka - tricolorka i jej 2 młode , kociczka z reklamy wiskasa :) , rudzielec pod znakiem zapytania , jeszcze jakieś ? I na kogo dać kontakt do ogłoszeń ? -
Wiking z "poparzonym" pyskiem ofiara lansu potrzebuje waszej pomocy.
miron h replied to Sayrel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']A może opowiedzcie coś o jego charakterze :)[/QUOTE] Cytuje z forum SH [QUOTE]Jesli chodzi o Wikinga - grzecznie zostaje sam w domu i czeka na powrót domowników [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] Chętnie zjada mięsko z indyka [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_razz.gif[/IMG][/QUOTE] [QUOTE]Ładnie chodzi na smyczy i wszystkim interesuje się. Ma dużo energii [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_devil.gif[/IMG][/QUOTE] Ogólnie jest psiakiem bardzo przyjacielskim i spokojnym, samo to, że daje swojej opiekunce robić przy sobie tyle zabiegów :) Wygląda co raz piękniej a jak blizny się zagoją i porosną to już będzie pięknością :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
miron h replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nowe Allegro Glorci - [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1291834201[/url] Jutro, tzn dzisiaj tylko rano :) zacznę ogłaszać kociaka. Zdjęcia są tylko takie , czy masz Ewa jakieś fajniejsze, a przede wszystkim wyraźniejsze ? Jak nie to najwyżej obrobię jakoś. Andzia co do zbiorczego , możecie mi pokazać jakiś przykład jak to wygląda w praktyce ? I w razie czego to które te kociaki ? Pozdrawiam :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
miron h replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
OK. Jak tylko zakończy się ten czas aukcji to wystawię poprawioną. Ja niestety też talentem literackim nie jestem. :( Dlatego w razie czego to poproszę o gotowce ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
miron h replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Glorii też kończy się możliwośc pobytu u p.Ani, niestety z ogłoszeń nikt nie dzwoni, naprawdę nie wiem, co dalej z nią robić. Czy ktos mógłby jej wystawić Allegro?[/QUOTE] Gloria ma Allegro [url]http://allegro.pl/gloria-plocha-pieknosc-szuka-domu-i1281444636.html[/url] jak tylko jej się skończy to wystawię na nowo tak samo Chopin [url]http://allegro.pl/owczarek-chopin-szuka-swojego-miejsca-i1288098612.html[/url] Chopina kończę już ogłaszać. Czekam dalej na dane do Bafi. Jak w międzyczasie macie jakieś pilne psiaki to dawajcie mi znać :) -
Wiking z "poparzonym" pyskiem ofiara lansu potrzebuje waszej pomocy.
miron h replied to Sayrel's topic in Już w nowym domu
podnosimy wieczorkiem -
Opieniek wrócił z ds bardzo chory, nie udało się go uratować:(
miron h replied to erka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki, może jednak. Ja już też pytam wszystkich znajomych, ale większość i tak jest już maksymalnie zapsiona :( -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
miron h replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erka napisała do mnie osoba, która jest zainteresowana szczeniorem z działek. Dałem jej Twój kontakt i telefon. Ze mną skontaktowała się przez formularza z owi.pl . Może coś z tego wyjdzie .