[quote name='Avilia']Tak Marzycielko czekaj,czekaj!Transport będzie.Gisic pojedzie w przyszłym tygodniu,prawdopodobnie pon albo wt za zwrot kosztów,jeszcze musimy się dogadać.
Kto się dorzuci do transportu?75zł kosztuje;/[/QUOTE]
Ja się dorzucę. Dajcie tylko namiary na PW ;)