[quote name='rescal']Necia, jeszcze nie wiadomo czy do kastracji dojdzie
nie ma zadnych opatrunkow, to niewielkie nacięcie;)
chodzi tylko o to zeby dochodzil do siebie w cieple
Lu_Gosiak - ja chcialabym zwiekszyc jego szanse adopcyjne, np gdyby ds z sunia bez sterylki chcial go przygarnac - ktos tez pisal o tm na wątku. chociaz taki dziadek to nie wiem czy jeszcze za panny sie bierze:)
dostalam fotki od Rybki:)
Mojej babci staruszek ma już 14 lat i chorą łapke. Ale jak panny poczuje to ucieka tylko się za nim kurzy :)