-
Posts
3530 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dara9
-
Tragedia Tigera - jego Pani miała wylew! POMOC PILNIE POTRZEBNA!
dara9 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ale świetne wieści :) bardzo się cieszę :) dużo szczęścia dla Taigerka i pociechy z niego dla właścicieli -
Gruby,zwykły Feluś...czeka go schron?Pilnie potrzebny DT/DS/OGŁOSZENIA!
dara9 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Oj przydałoby się...ale dobrze, że choć jest w domu, szkoda, że nie wiadomo jak długo tam zostanie...życzę Pani właścicielce duuuużo zdrowia! może Feluś będzie mógł tam zostać? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
dara9 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']E tam, do kolkwium to sie uczy pare minut przed, bo wtedy zapamietuje sie te konkrety, a tak chcesz i szczegoly i nic z tego nie wychodzi;).[/QUOTE] chyba jednak z systemu projektowania rachunku kosztów nie da się tak łatwo ;):eviltong: -
Zaginął dog niemiecki - Katowice - Piotrowice ... za TM
dara9 replied to vena&vivi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo mi przykro :( -
Jak widać cisza...szkoda, pieniążki leżą i się marnują a Beza czeka... Obojętnie czy zdecydujemy się na MP czy inną gazetę ogłoszenie ma być krótkie.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
dara9 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
ja jestem usprawiedliwona...uczytałam się do kolokwium które miałam w niedzielę...nie pytajcie z jakim skutkiem:shake: teraz już jestem u dziewczynek, i jakie decyzje zapadły? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
dara9 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kurcze co tu się dzieje.. Dziewczyny będą po biurach wisiały ;) normalnie sława je czeka :) może to im w końcu szczęście przyniesie? :) -
Gruby,zwykły Feluś...czeka go schron?Pilnie potrzebny DT/DS/OGŁOSZENIA!
dara9 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Felusia mało cioteczek odwiedza...ale samo odwiedzanie i tak mu nie pomoże niestety, a tak chciałoby się pomóc -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
dara9 replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A może powysyłać maile z plakatem do wetów i prosić by rozwiesili w gabinetach? Do wszystkich w Krakowie nikt nie dotrze, nawet wspólnymi siłami... -
:Cool!::bigcool::sweetCyb::cunao:tak bardzo się cieszę :multi:
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
dara9 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jestem...proszę zaznaczyć moją obecność...dopiero teraz udało mi się dobrnąć do komputera, padam już i niestety zmykam szybko -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
dara9 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się w pełni z Waszymi rozważaniami i postanowieniami ;) -
Ziva - powodzianka, młoda, energiczna, do psich sportów!!
dara9 replied to zdwrdwd's topic in Już w nowym domu
Domek chce adoptować Zivę z zaskoczenia chyba... -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
dara9 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Ja tylko dodam, [B]że ktoś tu napisał[/B], że ta Pani ma swoich 37 psów - a ile ma płatnych do tego? mam nadzieję, że nawet te 37 piesków jest pod opieką przynajmniej 4 osób - minimum - bo nie wyobrażam sobie jak jedna osoba mogłaby się sama dobrze i profesjonalnie zająć taką ilością. Problem tu polega na tym, że informacje są przekazywane od osób posrednich, co powoduje powstawanie różnych przekłamań w sposób naturalny. Tak właśnie powstaje słynna plotka:-).[/QUOTE] Czytam właśnie co piszecie..to ja pisałam o tych 37 psach - podała mi taką liczbę, ale pisałam też, że nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że to jej 37 psów:shake: może ogólnie ma 37? Na pewno mówiła, że ma dużo psów w domu i zapamiętałam te 9 kotów;) lecę czytać dalej. -
Gruby,zwykły Feluś...czeka go schron?Pilnie potrzebny DT/DS/OGŁOSZENIA!
dara9 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
I ja....... -
Lovelaśna Ruda:loveu:
-
Szczeniak w typie wyżła - słodka czekoladka MA DOM!
dara9 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina87']Dostałam propozycję transportu od jednej dogomaniaczki ale za 250 zł. Nie wiem czy czasem nie zawieźć go po prostu pociągiem.[/QUOTE] Tylko upewnij się najpierw że ten pociąg na pewno jedzie, bo teraz są jakieś cyrki na PKP i niby pociąg jest na rozkładzie a jednak nie jedzie! Ostatnio wg rozkładu z internetu podałam kierownikowi godzinę odjazdu pociągu, kupił bilet dzień wcześniej. Stoi rano na dworcu i czeka a tu nic nie podjeżdza..zapytał się jakiegoś konduktora a ten, że ten pociąg już nie jeździ :p kierownik się pyta: to dlaczego sprzedajecie bilety??? konduktor oczywiście nie wiedział... To taka anegdotka na koniec dnia ;) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
dara9 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja lecę spać bo już 22:eek2: znowu będę nietomna w pracy ehh:tard: Dobranoc! -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
dara9 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Ewanka ma fajny domowy dt dla małych suczek właśnie, ale tanio też nie jest. Za to tymczasy traktuje jak swoje.[/QUOTE] Tutaj LILUtosi pisze o Ewance -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
dara9 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']dziewczyny ja o tym hotelu słyszałam same dobre rzeczy..aż zaskoczona jestem tym co czytam tutaj. A te dobre rzeczy mówiła mi własnie osoba z Obornik..bo sama tam czasem zostawia psy. A dlatego tak sie tym zainteresowałam bo swoja sukę chcę tam zostawić na kilka dni.... :([/QUOTE] Pani też mówiła właśnie, że teraz w okresie świątecznym ma dużo psów i dlatego tylko do stodoły może przyjąć - wynika z tego, że dużo osób zostawia u niej psiaki właśnie na jakiś wyjazd czy coś i ona takie 'domowe' bierze do domu a nie daje do stajni. Jak ma dobre podejście do zwierząt to jest to pewnie wykonalne. Mówiła, że ma 6 pokoi wiec pewnie jak jakiś pies jest bardzo zestresowany czy coś to może go odizolować. Inaczej jest zostawić psiaka na kilka dni a inaczej jak my szukamy dziewczynkom dt by też przyzwyczaiły się do bycia z człowiekiem, do por wychodzenia na spacer itp. Nie uważam, że powinnaś ją skreślać, najlepiej zadzwoń, czy pojedź zobaczyć i wtedy zdecyduj. Nie wiem też czy sama opiekuje się zwierzętami - nie pytałam się i nie wyszło to z rozmowy, a informacje na stronie mogą być przecież trochę nieaktualne. Jak mówiła o tym, że ma na święta tyle psiaków to na prawdę było słychać, że kocha psy, koty. Będą jej gadać o 24 ;)