Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Dusia nam się trochę zaziębiła. Ma katarek i czasem kicha :( próbowałam ją ubierać na spacer, ale się denerwuje, a ja nie chcę jej niepokoić. Malutka robi się coraz bardziej ufna, a ja nie chcę tego zepsuć...
  2. Dusia była czipowana w schronie. Nie wiem jak inaczej rozpoznać psa :( Tamta sunia miała jakieś znaki szczególne? Dusi brakuje pazurka w lewej przedniej łapce. Mam kłopoty z dostawcą internetu. Mój kom: 696996722
  3. Czy można prosić o informacje dot. Krisa? chciałabym go wstawić na [url]http://jamniki.eadopcje.org[/url]
  4. Tyle, że Kuba jest w tym DT od pół roku, a to nie jest nieadopcyjny pies. Nie dziwi mnie, że potem ciężko mu się przyzwyczaić do nowych ludzi...
  5. Przebudzenie Dusi :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_brwi3iYnWQ/TxbmwQMa-VI/AAAAAAAABZY/_ao_FoOnjj0/s640/100_1239.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tsDse0uEA6M/TxbmxVib0UI/AAAAAAAABZk/MwqzSRGRmTo/s640/100_1240.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4YtjdED2RZE/TxbmxQuNNpI/AAAAAAAABZg/PBtih32-mfE/s640/100_1242.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tXhHM3p3s-8/TxbmuIjv55I/AAAAAAAABZQ/bW1hmcjnGX8/s640/100_1241.JPG[/IMG]
  6. Wątek coś ucichł. Kuba zostaje w DT?
  7. Śliczna jest maleńka :) Pozwolę sobie wstawić to zdjęcie tutaj: [IMG]http://www.dogomania.pl/site/gallery/getPic/63387[/IMG]
  8. [quote name='soboz4']Oby szybciutko znalazła domek, bo się przywiążecie do niej za bardzo i będzie potem ciężko Wam i jej...[/QUOTE] Jest na nią chętna pani. Ma się odezwać w przyszłym tygodniu :)
  9. Staruszka Dusia POGONIŁA dziś na spacerze koteczka, a potem z Zuzą w duecie naszczekała na psa po drugiej stronie ulicy. Co za banda :) Od kiedy nie zostają tak długo same w domu Duśka nie miała ani jednej wpadki. Nie pije też już tak dużo. TZ dziś stwierdził, że robi się z niej miziak. Pozwala się już drapać po boczku, karczku, szyjce, a czasem nawet główce :) Wieczorem wracając ze spaceru TZ odpiął Dusi smycz przed wejściem do mieszkania na zamkniętej klatce schodowej, a ta diablica poleciała mu na piętro :) Gonił "staruszkę" po schodach :) Złapał i wziął na ręce bez problemu. Dusia boi się coraz mniej i czasem nawet sama przychodzi, żeby ją pogłaskać. Nie ucieka też, kiedy idziemy ją przykryć, tylko kładzie główkę i czeka :) Kochana jest :)
  10. To nie ma znaczenia. Aukcje są usuwane po zgłoszeniu przez innego użytkownika niestety :( tutaj wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221055-gt-gt-gt-Allegro-blokuje-aukcje-adopcyjne-zemsta-pseudohodowc%C3%B3w-czy-nadgorliwo%C5%9B%C4%87-lt-lt-lt[/url]
  11. Przychodzę z wątku Dusi. poczytam w wolnej chwili :)
  12. Halo! ciotki się martwią!
  13. Duśka była dziś u weta. Zostały przeanalizowane jej wyniki, Pani zbadała, zmacała, zmierzyła temperaturę i stwierdziła, że te objawy padaczkowe jej zdaniem są raczej efektem innych dolegliwości np. zarobaczenia, słabego serca, urazu w głowę... Siedzieliśmy w gabinecie pół godziny mimo pełnej poczekalni. Mamy zbadać kał na robale i jak się uda ranny mocz. Za wizytę nic nie zapłaciliśmy, badanie moczu będzie kosztowało 10 zł :) Wetka powiedziała, że nie widziała jeszcze tak dokładnie wypełnionej przez schronisko karty psa. Dusia ma sporą niedowagę, a nadmierne picie może wynikać np z bólu zębów . Mimo, że badania krwi Dusieńka ma eleganckie wetka na razie odradza czyszczenie zębów ze względu na te padaczkowe objawy. Luminal na razie też odradza ze względu na silne działania uboczne. Mamy dokładnie notować przebieg i czas napadów, żeby móc coś wywnioskować. Wiek Dusi określony został na minimum 12 lat. Malutka była bardzo grzeczna, jak już miała namordniczek, to tylko trochę pomarudziła :) Teraz śpi zmęczona przygodami. Mnie trochę ulżyło. Dziękuję Wam za kciuki :)
  14. napisałam na wątku chow chow w potrzebie, ale nikogo to nie ruszyło....
  15. Ja też się trochę boję tej jutrzejszej wizyty. Dziś specjalnie brałam kilka razy Dusię na ręce i jak się uspokajała dostawała smaczek. Ale wet to obca osoba, dziwnie pachnie i będzie dotykać... Biedny Dusiek będzie miała jutro ciężki dzień :(
  16. [quote name='Sarunia-Niunia']hehehe... to w taki razie, może Tobie przydałby się adorator, skoro Twój Rycerz widzi swoją księzniczkę w Zuzince.... hihihi....[/QUOTE] wiesz, że też o tym myślałam ? :)
  17. Dusia przestała marudzić. Jak nie ma co robić, to idzie spać, a nie mędzi :) Jutro idziemy do weta, bo dalej traci równowagę, ale nie miała póki co żadnego ataku. Przybrała trochę na wadze i już jej żeberka nie sterczą. Zostaje w przedpokoju jak wychodzimy ze względu na panele, a Zuza w pokoju. Nie mam drzwi między tymi pomieszczeniami, więc zroniona jest barykada. Zawsze jak wracam Zuza jest u Duśki :) Polubiły się dziewczynki. Zuza trochę zagania Duśkę na spacerkach. Niestety staruszka jest mocno niedosłysząca, więc żadne spuszczanie ze smyczy nie wchodzi w rachubę :(
  18. Wiesz mój rycerz właśnie do Zuzy mówi księżniczko :) Myślisz, że potrzebny suniom jeszcze jeden adorator?
  19. Ale się Robaczki wybawiły :) jamniki chyba faktycznie lubią śnieg. Duśka też się ożywiła jak "to białe" spadło :)
  20. [quote name='Isadora7']No właśnie chodzi o ten przepływ informacji, ja zauwazyłas zapewne jak sa bieżące informacje to i udaje sie zrobić akcje, zebrać pieniądze jakieś (ostatnio Milka, Gaba wcześniej inne) a jak nie ma bieżacych watki umierają (długowłosa jamniczka z Olkusza teraz na tymczasie w Krakowie. Niestety ludzie już pytać przestali a było kilka chętnych do pomocy osób, brak zdjęć, ja tylko z telefonów wiem zę jest ok. [B]I przy okazji nowy rezydent na SOS[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/572[/url] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9026/dsc08935t.jpg[/IMG][/QUOTE] ale przystojniaczek :)
  21. [quote name='Mika31']ja go chce !!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Rozumiem :) sama miałam trudności z odklejeniem się od szczylka :)
  22. drugi filmik: [video=youtube;v_vBmqIYlWA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=v_vBmqIYlWA[/video] Justynko zrób mu trochę portretowych zdjęć, to ruszymy z ogłoszeniami ok?
×
×
  • Create New...