Jump to content
Dogomania

Danusia - Lusia

Members
  • Posts

    1165
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Danusia - Lusia

  1. poproszę kingę o zmienienie tematu : KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
  2. biegaj kochana z Kluseczką bez bólu i oddychaj pełną piersią:(:( znowu jesteście RAZEM ! :(:(:(
  3. :(:(:( wiem, że decyzja była ciężka, ale Pandusia słabła, więc to była słuszna decyzja. Wiadomo, że szans na wyleczenie nie miała:( choroba nowotworowa postępowała:(
  4. nanoszę rozliczenie Pandusi:) dziękuję za wszystkie wpłaty:) 13/08/2018 - 25,00 mama Oleny 35.- zł. mamy 35,- zł 15/08/2018 - 30,00 Bakusiowa mamy 65,-zł. 16/08/2018 -10,00 asiuniab mamy 75,-zł. 23/08/2018 - 10,00 Paula_T mamy 85,-zł. 03/09/2018 - 10,00 Olena mamy 95-zł. 07/09/2018 - 20,00 Mama Oleny mamy 115,-zł 10/09/2018 - 30,00 BAKUSIOWA mamy 145,-zł. 17/09/208 - 10,00 asiuniab mamy 155,-zł. 25/09/2018 - 10,00 Paula_T mamy 165,-zł. 01/10/2018 - 35,00 OLENA mamy 200,-zł. 15/10/2018 - 10,00 asiuniab mamy 210,-zł. 16/10/2018 - 30,00 Bakusiowa mamy 240.-zł. 25/10/2018 - 10,00 Paula_T mamy 250,-zł. 05/11/2018 - 35,00 Olena mamy 285-zł. 06/11/2018 - 10,00 mama Oleny mamy 295,-zł. 15/11/2018 asiuniab - 10,00 mamy 305,-zł. 15/09/2018 Pucka - 40,00 IX- XII mamy 345,-zł. 18/11/2018 Bakusiowa 30,00 mamy 375,-zł. 29/11/2018 Pucka - 20,00 mamy 395,-zł. 04/12/2018 Olena - 25,00 mamy 420,- zł. 16/12/2018 r. Bakusiowa - 20,00 mamy 440,- zł. 17/12/2018 r. asiuniab - 10,00 mamy 450,- zł. 19/12/2018 r. paula_T - 10,00 mamy 460,-zł. I 2019 r. Bakusiowa - 25,00 mamy 485,00 Olena - 25,00 mamy 510,00 mama Oleny - 10,00 mamy 520,00 asiuniab - 10,00 mamy 530,00 Paula T - 10,00 mamy 540,00 II 2019 r. Bakusiowa - 25,00 mamy 565,00 Olena - 25,00 mamy 590,00 asiuniab - 10,00 mamy 600,00 Paula T - 10,00 mamy 610,00 pucka - 20,00 mamy 630,-00 III 2019 r. Bakusiowa - 30,00 mamy 660,00 Olena - 25,00 mamy 685,00 asiuniab - 10,00 mamy 695,00 Paula T - 10,00 mamy 705,00 pucka - 20,00 mamy 725,-00 mama Oleny - 10,00 mamy 735,00 IV 2019 r. Bakusiowa - 25,00 mamy 760,00 Olena - 25,00 mamy 785,00 asiuniab - 10,00 mamy 795,00 Paula T - 10,00 mamy 805,00 mama Oleny - 10,00 mamy 815,00 V 2019 r. Bakusiowa - 30,00 mamy 845,00 Olena - 25,00 mamy 870,00 mama Oleny - 10,00 mamy 880,00 asiuniab - 10,00 mamy 890,00 Paula T - 10,00 mamy 900,00 Pucka - 20,00 mamy 920,00 VI 2019 r. Bakusiowa - 25,00 mamy 945,00 Olena - 25,00 mamy 970,00 mama Oleny - 10,00 mamy 980,00 asiuniab - 10,00 mamy 990,00 Paula T - 10,00 mamy 1.000,00 VII 2019 r. Olena - 25,00 mamy 1.025,00 mama Oleny - 10,00 mamy 1.035,00 asiuniab - 10,00 mamy 1.045,00 Paula T - 10,00 mamy 1.055,00 Bakusiowa -25,00 mamy 1.080,00 VIII 2019 r. Bakusiowa -25,00 mamy 1.105,00 Olena - 20,00 mamy 1.125,00 mama Oleny - 10,00 mamy 1.135,00 asiuniab - 10,00 mamy 1.145,00 Paula T - 10,00 mamy 1.155,00 IX 2019 r. Bakusiowa -25,00 mamy 1.180,00 Olena - 20,00 mamy 1.200,00 mama Oleny - 10,00 mamy 1.210,00 asiuniab - 10,00 mamy 1.220,00 Paula T - 10,00 mamy 1.230,00 Pucka - 40,00 mamy 1.270,00 X 2019 r. Bakusiowa -25,00 mamy 1.295,00 asiuniab - 10,00 mamy 1.305,00 Paula T - 10,00 mamy 1.315,00 XI 2019 r. Bakusiowa -25,00 mamy 1.340,00 asiuniab - 10,00 mamy 1.350,00 Paula T - 10,00 mamy 1.360,00 Pucka - 20,00 mamy 1.380,00 na dzień 15.XII.2019 r. nie mam żadnych wpłat. Proszę sprawdzajcie mnie!
  5. TO DOBRZE:) i oby tak było jak najdłużej !
  6. widzisz do czego doszło:) PANDUSIA rządzi i dyktuje warunki ! pozwól jej na bycie dominującą damą !
  7. mi też to nic nie mówi:( może ktoś więcej zobaczy z tych zdjęć. Maćku , skoro ona wybiera dwór, to zostaw ją , teraz pogoda jeszcze jest dodatnia. Na pewno lepiej się jej oddycha !
  8. to dobrze ! dzielna dziewczynka , niech korzysta z dworu póki jest pogoda, może jej na dworze będzie lepiej ? nie wiem, to Ty Maćku decydujesz!
  9. to dobrze, oby apetyt jej dopisywał jak najdłużej!
  10. bardzo dziękuję, ja dzisiaj troszkę ochłonęłam, bo od soboty po tel. Maćka przeczuwałam, ale nie dopuszczałam do świadomości takich złych wieści:( dzisiaj zdajemy sobie sprawę wszyscy, że Pandusia jest poważnie chora :(:( musimy się przygotować :( najgorzej będzie miał Maciej :( zdjęłam ogłoszenie Pandy :( obecnie nie jest bezdomna, bo ma dom, Maćka i wszystkich obecnych tu na wątku.. BRAKUJE TYLKO ZDROWIA :( Maćku trzymajcie się i proszę rozpieszczaj ją teraz. Może jakieś smaczki lub coś co lubi :(:(
  11. super! właśnie, oby codziennie były takie wieści! trzymajcie się
  12. kochani! noc koszmarna! Maćku co u Was? jak dziewuszka dzisiaj się czuje? muszę zrobić aktualne rozliczenie, bo mam na koncie 1.305,- zł. mam podliczone indywidualnie, kto ile wpłacił, wolną chwilą wstawię.
  13. tak potwierdzam, nie ma sensu żeby się męczyła:( Maciek bardzo dziękuję i proszę opiekuj się nią. :(:( przepraszam, ale dzisiaj nic więcej nie napiszę:(:(
  14. Boże, siedzę jak na szpilkach :(
  15. trzymam kciuki i nieśmiało liczę na dobre wieści! :(:(
  16. na pewno lepiej było jej na dworze, na szczęście temperatury są jeszcze łaskawe dla zwierzaków. Dobrze, że zjadła.
  17. Maciej zaraz po wyjściu od weta dzwonił do mnie:( wiadomości były złe:( ale czekamy do poniedziałku:(:(
  18. Maciek a jak wygląda łapka? co z obrzękiem? ja jutro wyjeżdżam, postaram się zaglądać. Trzymam kciuki malutka za Ciebie!
  19. jak wygląda łapka? czy obrzęk się zmniejszył?
  20. i oby tak dalej! dziękuję, super dziewczynka. Właśnie widok zdjęcia mnie przeraził:(:(
×
×
  • Create New...