-
Posts
1165 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Danusia - Lusia
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
dziękuję! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
poproszę kingę o zmienienie tematu : KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
biegaj kochana z Kluseczką bez bólu i oddychaj pełną piersią:(:( znowu jesteście RAZEM ! :(:(:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
:(:(:( wiem, że decyzja była ciężka, ale Pandusia słabła, więc to była słuszna decyzja. Wiadomo, że szans na wyleczenie nie miała:( choroba nowotworowa postępowała:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
nanoszę rozliczenie Pandusi:) dziękuję za wszystkie wpłaty:) 13/08/2018 - 25,00 mama Oleny 35.- zł. mamy 35,- zł 15/08/2018 - 30,00 Bakusiowa mamy 65,-zł. 16/08/2018 -10,00 asiuniab mamy 75,-zł. 23/08/2018 - 10,00 Paula_T mamy 85,-zł. 03/09/2018 - 10,00 Olena mamy 95-zł. 07/09/2018 - 20,00 Mama Oleny mamy 115,-zł 10/09/2018 - 30,00 BAKUSIOWA mamy 145,-zł. 17/09/208 - 10,00 asiuniab mamy 155,-zł. 25/09/2018 - 10,00 Paula_T mamy 165,-zł. 01/10/2018 - 35,00 OLENA mamy 200,-zł. 15/10/2018 - 10,00 asiuniab mamy 210,-zł. 16/10/2018 - 30,00 Bakusiowa mamy 240.-zł. 25/10/2018 - 10,00 Paula_T mamy 250,-zł. 05/11/2018 - 35,00 Olena mamy 285-zł. 06/11/2018 - 10,00 mama Oleny mamy 295,-zł. 15/11/2018 asiuniab - 10,00 mamy 305,-zł. 15/09/2018 Pucka - 40,00 IX- XII mamy 345,-zł. 18/11/2018 Bakusiowa 30,00 mamy 375,-zł. 29/11/2018 Pucka - 20,00 mamy 395,-zł. 04/12/2018 Olena - 25,00 mamy 420,- zł. 16/12/2018 r. Bakusiowa - 20,00 mamy 440,- zł. 17/12/2018 r. asiuniab - 10,00 mamy 450,- zł. 19/12/2018 r. paula_T - 10,00 mamy 460,-zł. I 2019 r. Bakusiowa - 25,00 mamy 485,00 Olena - 25,00 mamy 510,00 mama Oleny - 10,00 mamy 520,00 asiuniab - 10,00 mamy 530,00 Paula T - 10,00 mamy 540,00 II 2019 r. Bakusiowa - 25,00 mamy 565,00 Olena - 25,00 mamy 590,00 asiuniab - 10,00 mamy 600,00 Paula T - 10,00 mamy 610,00 pucka - 20,00 mamy 630,-00 III 2019 r. Bakusiowa - 30,00 mamy 660,00 Olena - 25,00 mamy 685,00 asiuniab - 10,00 mamy 695,00 Paula T - 10,00 mamy 705,00 pucka - 20,00 mamy 725,-00 mama Oleny - 10,00 mamy 735,00 IV 2019 r. Bakusiowa - 25,00 mamy 760,00 Olena - 25,00 mamy 785,00 asiuniab - 10,00 mamy 795,00 Paula T - 10,00 mamy 805,00 mama Oleny - 10,00 mamy 815,00 V 2019 r. Bakusiowa - 30,00 mamy 845,00 Olena - 25,00 mamy 870,00 mama Oleny - 10,00 mamy 880,00 asiuniab - 10,00 mamy 890,00 Paula T - 10,00 mamy 900,00 Pucka - 20,00 mamy 920,00 VI 2019 r. Bakusiowa - 25,00 mamy 945,00 Olena - 25,00 mamy 970,00 mama Oleny - 10,00 mamy 980,00 asiuniab - 10,00 mamy 990,00 Paula T - 10,00 mamy 1.000,00 VII 2019 r. Olena - 25,00 mamy 1.025,00 mama Oleny - 10,00 mamy 1.035,00 asiuniab - 10,00 mamy 1.045,00 Paula T - 10,00 mamy 1.055,00 Bakusiowa -25,00 mamy 1.080,00 VIII 2019 r. Bakusiowa -25,00 mamy 1.105,00 Olena - 20,00 mamy 1.125,00 mama Oleny - 10,00 mamy 1.135,00 asiuniab - 10,00 mamy 1.145,00 Paula T - 10,00 mamy 1.155,00 IX 2019 r. Bakusiowa -25,00 mamy 1.180,00 Olena - 20,00 mamy 1.200,00 mama Oleny - 10,00 mamy 1.210,00 asiuniab - 10,00 mamy 1.220,00 Paula T - 10,00 mamy 1.230,00 Pucka - 40,00 mamy 1.270,00 X 2019 r. Bakusiowa -25,00 mamy 1.295,00 asiuniab - 10,00 mamy 1.305,00 Paula T - 10,00 mamy 1.315,00 XI 2019 r. Bakusiowa -25,00 mamy 1.340,00 asiuniab - 10,00 mamy 1.350,00 Paula T - 10,00 mamy 1.360,00 Pucka - 20,00 mamy 1.380,00 na dzień 15.XII.2019 r. nie mam żadnych wpłat. Proszę sprawdzajcie mnie! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
TO DOBRZE:) i oby tak było jak najdłużej ! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
jak minęła noc? -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
widzisz do czego doszło:) PANDUSIA rządzi i dyktuje warunki ! pozwól jej na bycie dominującą damą ! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
mi też to nic nie mówi:( może ktoś więcej zobaczy z tych zdjęć. Maćku , skoro ona wybiera dwór, to zostaw ją , teraz pogoda jeszcze jest dodatnia. Na pewno lepiej się jej oddycha ! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
to dobrze ! dzielna dziewczynka , niech korzysta z dworu póki jest pogoda, może jej na dworze będzie lepiej ? nie wiem, to Ty Maćku decydujesz! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
a jak dzisiaj? -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
to dobrze, oby apetyt jej dopisywał jak najdłużej! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękuję, ja dzisiaj troszkę ochłonęłam, bo od soboty po tel. Maćka przeczuwałam, ale nie dopuszczałam do świadomości takich złych wieści:( dzisiaj zdajemy sobie sprawę wszyscy, że Pandusia jest poważnie chora :(:( musimy się przygotować :( najgorzej będzie miał Maciej :( zdjęłam ogłoszenie Pandy :( obecnie nie jest bezdomna, bo ma dom, Maćka i wszystkich obecnych tu na wątku.. BRAKUJE TYLKO ZDROWIA :( Maćku trzymajcie się i proszę rozpieszczaj ją teraz. Może jakieś smaczki lub coś co lubi :(:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
super! właśnie, oby codziennie były takie wieści! trzymajcie się -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
kochani! noc koszmarna! Maćku co u Was? jak dziewuszka dzisiaj się czuje? muszę zrobić aktualne rozliczenie, bo mam na koncie 1.305,- zł. mam podliczone indywidualnie, kto ile wpłacił, wolną chwilą wstawię. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
tak potwierdzam, nie ma sensu żeby się męczyła:( Maciek bardzo dziękuję i proszę opiekuj się nią. :(:( przepraszam, ale dzisiaj nic więcej nie napiszę:(:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Boże, siedzę jak na szpilkach :( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
czekam :(:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki i nieśmiało liczę na dobre wieści! :(:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
na pewno lepiej było jej na dworze, na szczęście temperatury są jeszcze łaskawe dla zwierzaków. Dobrze, że zjadła. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Maciej zaraz po wyjściu od weta dzwonił do mnie:( wiadomości były złe:( ale czekamy do poniedziałku:(:( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Maciek a jak wygląda łapka? co z obrzękiem? ja jutro wyjeżdżam, postaram się zaglądać. Trzymam kciuki malutka za Ciebie! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
martwi mnie to :( -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
jak wygląda łapka? czy obrzęk się zmniejszył? -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Danusia - Lusia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
i oby tak dalej! dziękuję, super dziewczynka. Właśnie widok zdjęcia mnie przeraził:(:(