-
Posts
2771 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hankasanok
-
[quote name='hotelterier5']Nero świetnie zniósł podróż. Co jakis czas zmieniał pozycję i wprawiał w kołysanie cały samochód. Teraz grzecznie chodzi na sacery,polubił nowych opiekunów i nowy krajobraz ( widoki na pagórki,sady i sarenki)[/QUOTE] no bo Nerus to taki wiekszy kaliber jest :evil_lol: ...a z tych widoków to na pewno najbardziej interesuja go te sarenki :cool3: Mam nadzieje ze Nerus bedzie grzeczny i szybko znajdzie nowa kolezanke, podobno miała nia zostac pewna piekan Dożyca, tylko Nerus jakis nie za bardzo chetny,.....i woli bardziej puchate Panny
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']dziękuję.:lol::lol::lol::lol:[/QUOTE] nie ma za co! wiesz ze ja szczególnie kocham wszystkie ,,kwadratowe głowy";) -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Kochani, pomóżcie proszę. [INDENT] [CENTER][B][SIZE=3][U][COLOR=red]bardzo, bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!!![/COLOR][/U][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][U][B][SIZE=3][COLOR=red]chodzi TYLKO o oddanie swojego głosu[/COLOR][/SIZE][/B][/U][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]bezimienna sunia z Szydłowca może wygrać w konkursie na niebieskim forum karmę wartości TYSIĄCA złotych[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]Proszę rejestrujcie się i oddajcie głos na nią ... [COLOR=red]ona nie ma nic, nawet imienia [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&p=167212#p167212"]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic....167212#p167212[/URL][/CENTER] [CENTER][B]Założenie konta to dosłownie 2 minutki [/B] [B]później wystarczy oddać głos na bezimienną z Szydłowca i napisać post[/B] [B]na jakiego psiaka się głosowało i z jakiego forum się "przybyło" + nick z forum[/B][/CENTER] [CENTER][B]czyli [/B][/CENTER] [CENTER][B]głos na bezimienną sunię z Szydłowca - nick z (np) dogo [/B][/CENTER] TO WĄTEK SUNI NA DOGO [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219226-Szyd%C5%82owiec.sunia-po-sterylce-aborcyjnej.pomocy[/URL]!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] [CENTER][SIZE=3]no udało sie zalogowac wreszcie, głos oddany!!!![/SIZE][/CENTER] -
[quote name='terier']Psiaki wyruszyły w drogę po godzinie 9, więc w Lipce będą późnym popołudniem. Zapakunek psiaków poszedł sprawnie i bez problemowo :) Rozmawiałam z Asią i mówiła, że niuńki są grzeczne jak aniołki :)[/QUOTE] wiem ze Wszyscy dojchali szczesliwie, Nerus był grzeczny, rozmawiałam z Julką. Szkoda mi tylko przyjaciółki Nerusia Koni.......biedna psina......
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='pomóżpomagać']Hania i jak tam domek Kajtusia??[/QUOTE] [quote name='Becia66']też ciekawa jestem...[/QUOTE] Kajtek juz w nowym domu!!!! Cał rodzina przyjęła go bardzo dobrze i z wielkim wyczekiwaniem. Na Kajtka czekały juz nowe kocyki, posłanko, zabawki, Pani dzwoniła nawet wczesnie aby ustalic co jada nasz Kajtus zeby byc w pełni przygotowanym na jego przyjęcie! Kajtus bedzie miał wspaniały domek, zamieszka w Sanoku! To wspaniał piesek i taki domu mu sie należał! Powodzenia Kajtus! [quote name='baster i lusi']Kochani, pomóżcie proszę. [INDENT] [CENTER][B][SIZE=3][U][COLOR=red]bardzo, bardzo proszę o pomoc !!!!!!!!!![/COLOR][/U][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][U][B][SIZE=3][COLOR=red]chodzi TYLKO o oddanie swojego głosu[/COLOR][/SIZE][/B][/U][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]bezimienna sunia z Szydłowca może wygrać w konkursie na niebieskim forum karmę wartości TYSIĄCA złotych[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]Proszę rejestrujcie się i oddajcie głos na nią ... [COLOR=red]ona nie ma nic, nawet imienia [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&p=167212#p167212"]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic....167212#p167212[/URL][/CENTER] [CENTER][B]Założenie konta to dosłownie 2 minutki [/B] [B]później wystarczy oddać głos na bezimienną z Szydłowca i napisać post[/B] [B]na jakiego psiaka się głosowało i z jakiego forum się "przybyło" + nick z forum[/B][/CENTER] [CENTER][B]czyli [/B][/CENTER] [CENTER][B]głos na bezimienną sunię z Szydłowca - nick z (np) dogo [/B][/CENTER] TO WĄTEK SUNI NA DOGO [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219226-Szyd%C5%82owiec.sunia-po-sterylce-aborcyjnej.pomocy!!!!!!!!!!!!!![/URL][/QUOTE] [B]qurcze nie moge sie zalogowac na niebieski :angryy:[/B] -
[quote name='beta ata']A gdzie i czemu te cudne kropy na nochalu sie przeprowadzaja?[/QUOTE] ,,cały hotelik" z Brzyścia przeprowadza się pod Nowy Tomyśl, mam nadzieje ze tam nasze psiaki beda miały więcej szczescia i predzej znajdaa domy, tam adopcje szybciej idą........ dzisiaj jada! MAm nadzieje ze podróż minie dobrze i spokojnie, bez jakis jajców, szerokiej drogi Kochani....... kawał drogi przed Wami
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
hankasanok replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']noooooo ...... mam nadzieje, że ktoś zadzwoni ..........[/QUOTE] no to trzymam mocno kciukasy -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
acha i zapomniałam prosic o kciuki, zadzwonili dziasiaj Panstwo, którzy chca adoptowac naszego Kajtka, sa umówieni na sobote z nami ze go odbiora, trzymajcie kciuki aby nic sie do tego czasu nie zmieniło! Kajtus ma zamieszkac w Sanoku! -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='pomóżpomagać']:multi::multi: Sonia wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia:cool3: oby Ci tam było jak najlepiej!:loveu: A jak tam ten nowy piesek? znalazł się właściciel? On jest taki niewiarykurnagodnie piękny!!:crazyeye:[/QUOTE] no niestey nie zgłosił sie nikt, a to taki fantastyczny psiak i tak głosno płacze jak wraca po spacerze do kojca az sie serce kraje! nazwałysmy go FOX bo tak na zywo to taki lise, ma niesamowite te uszy! a wiec ogłaszamy Foxa FOX [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7494/img0292ju.jpg[/IMG] [FONT=Calibri][SIZE=3]Fox – młodziutki piesek, który nie ma jeszcze roku. Fox, został odłowiony w miejscowości Jurowce, gdzie błąkał się wystraszony i wygłodniały. Niestety jak dotąd nie udało odnaleźć się właściciela, wiec szukamy dla Foxa nowego domu. Piesek jest bardzo sympatycznym, przyjacielsko nastawionym do wszystkich młodym psiakiem, Może zamieszka razem z innymi pieskami, suczkami a i z kotami nie byłoby problemu. Bardzo tęskni za bliskością człowieka i nie najlepiej znosi pobyt w kojcach, gdy nasi wolontariusze opuszczają go po spacerach, bardzo głośno piszczy, płacze wręcz, drapiąc siatkę w boksie, serce się kraje na taki widok. Wiec może Ty szukasz bezkonfliktowego, pięknego o rudym – lisim ubarwieniu czworonożnego przyjaciela? Jeśli tak to Fox będzie idealnym kandydatem, nie pozwól aby gasł w schroniskowym boksie![/SIZE][/FONT] [quote name='Becia66']ale piękne widoki tam macie i miejsca na spacery wymarzone. Niech się wam wiedzie dziewczyny, jak dobrze ze te psiaki was mają.[/QUOTE] dziekuje bardzo. a tereny faktycznie nie najgorsze, mało zabudowan i dużo terenów łąkowych a i do Sanu nie daleko, w lecie mozna psiaki pochłodzic troche! Tylko ze nas tak mało jest! brakuje nam wolontariuszy, do chociażby wyprowadzania psiaków, robienia ogłoszen.....Ci co sie zgłaszaja to tacy ze słomianym zapałem, no wiesz...... -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=3][B]nasza przemiła i przekochana Sonia juz w nowym domu!!!!:multi::multi:[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [/CENTER] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7756/img0274ub.jpg[/IMG] Wczoraj zamieszkała ze swoja nowa rodzina, w Zagórzu. Najlepszą przyjaciółką Sońki bedzie 9 letnia córeczka Panstwa. Sonia bedzie mieszkała w duzym domu a do begania bedzie miała ogród. Wszystkiego najlepszego w nowym domku Sonia! -
[quote name='fioneczka']Kris poinformował mnie że Mikołaj u nas był ... zostawił q**wa rachunki za światło wqrza mnie ten chory mikołajkowy zwyczaj ktoś wymyślił "święto" by ktoś mógł zarobić czy to jest normalne żeby ktoś, kto pracuje, stara się żyć uczciwie nie mógł sobie pozwolić na kupienie mikołajkowego prezentu dla własnego dziecka wszystko mnie dziś wqrwia ... grudniowy nastrój mi się udziela życzę Wam ... żeby Wasze Mikołajki były mniej pesymistyczne[/QUOTE] ja tam mikołajek jak i walentynek nie obchodze i mam z głowy, bratankom tylko zaniosłam prezenta ze słodyczy, podobnie jak Ala, reszta pod choinke! Czekaj Asiula jak młody wygra konkursa, to Ci sie humor od razu poprawi.... Ale nie martw sie, mnie ,,mikołaj" tez obdarował rachunkami za prąd, i to z rozliczeniem, jak zwykle niedopłata!!!! za rok dziadka z dachu zrzuce razem z jego rogatymi zwierzakami za takie prezenty :evil_lol:;)
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
i nasz niewidomy Ślepotek alias Bono [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8417/pic0224z.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8259/pic0227k.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/865/pic0228.jpg[/IMG] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2294/img0280id.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7646/img0281ka.jpg[/IMG] ...to taka przylipka..... [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5462/img0288pi.jpg[/IMG] ....a tu nowy mieszkaniec naszych kojców, piesek został przywieziony późnym sobotnim popołudniem z miejścowości Srogów, w gminie Sanok, błąkał sie Mamy jednak ze po prostu sie zgubił albo poszedł ,,miłości" szukac. Jest zadbany, czyściutki, bardzo sympatyczny i przerażony całą sytuacją jaka go spotkała..... Na nasze oko nie ma nawet roku......... nie miał obróżki w momencie znalezienia........Piesek kuleje na tylną łapke [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3636/img0292pd.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/998/img0293pi.jpg[/IMG] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5276/img0273ad.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7756/img0274ub.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4342/img0276od.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/619/img0277oo.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5445/img0278tc.jpg[/IMG] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
powoli powstaje nasz Ośrodek Adopcyjny...... [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3259/img0242bj.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7143/img0245zc.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4358/img0248ia.jpg[/IMG] ....przy okazji wyspacerowałysmy ,,nasze dzieciaki"........ Smutka alias Sonia razem z Bambo, musioałysmy ja przechrzcić, bo z dawnej Smutki nie pozostało ani sladu.....to taka wesoła wariatka! [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9954/img0263tv.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6473/img0266ho.jpg[/IMG] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=navy][B]:eviltong::eviltong: kawę ma obudzenie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=navy]a Ty też musisz wszystko wypatrzeć :diabloti::evil_lol::evil_lol:to od Twojego śpiewu mnie przyćmiło[/COLOR][/FONT][/B] :evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=navy]ciiiiiiiiiiiiiiiii...już poprawiłam Haniu :p[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] ;), mysle że to ten spiew.........:evil_lol:;)
- 78403 replies
-
[quote name='fioneczka'][B]piłaś od rana :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: ... rodzice wiedzą ? :crazyeye::evil_lol::evil_lol:[/B] [/QUOTE] bania jak nic :evil_lol:, oby sie rodzice nie dowiedzieli jak jak na ,,izbe" ich zaproszą :cool3:;)
- 78403 replies
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[*] Mozzart Wczoraj wieczorem naszej Szefowej odszedł jeden z jej członków rodziny, ukochany pies - Mozzart Biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem ,, Maciusiu", teraz juz nic Cie nie bedzie bolało Kiedyś wszyscy sie spotkamy, byłeś wspaniałym psiakiem, wszystkim, nam bedzie Cie bardzo brakować! JOLA TRZYMAJ SIE.......... -
qurcze a jak zwykle spóźniona:oops:, nawet urlop mi Nie pomógł w regeneracji......i nie wyrabiam, normalnie [CENTER][SIZE=5][B]ode mnie tez STÓWE LAT ZYCIA, i SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ!!!!!![/B][/SIZE] :BIG:[/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='terier']Karma dla Nerusia dotarła do hoteliku. Dziękujemy ślicznie w imieniu puchacza :)[/QUOTE] no to super, dziekujemy równiez Panu, który zgodził sie podrzucic jedzonko Nerusiowi, co do Wyjazdu chłopaka to ja własniue mam nadzieje ze w tamtych stronach szybciej znajdzie TEN własnie SWÓJ dom!
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
Szukamy PILNIE Domu stałego luch chociazby Tymczasowego dla Kajtka Kajtek to psiak w typie jamnika, ma niesamowity charakter, biorac pod uwage ze w życiu chyba nic dobrego go nie spotkała, ma ok 6 lat, został porzucony przez swoich własciceli w jednej z pod Sanockich wiosek, na szyji ma blizne po jakims sznurku, lub łancuchu..... Kajtek to przesympatyczny psiak, moze zamieszkac z suczkami, psami, kotami i co najwazniejsze z dziecmi. Najpierw przebywała w naszych kojcach, teraz kiedy zrobiło sie bardzo zimno udało nam sie znaleśc dla niego DT, ale nie na długo, moze zostac tam tylko do 20 grudnia, potem znowu wróci do kojców, do budy.... ato taki kanapowy psiak........, nie wiem jak on to zniesie, on tak potrzebuje bliskosci człowieka, jakby mógł to nie złaziłby z kolan..... a oto Kajtuś [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/209/44410993.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3306/69193372.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5695/57242854.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4929/68054484.jpg[/IMG]