-
Posts
413 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elwira1992
-
Ratunku! Lupus zaginął Radzymin i okolice..........
Elwira1992 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
widziałam ogłoszenie u mnie będę miała oko trzeba po schroniskach popatrzeć też edit: a którego dnia dokładnie zaginął ? -
podnoszę co tam u przystojniaka ?
-
podrzucę :) co tam u Szacha ?
-
Roczny cudowny Onek Smail w swoim domu :)
Elwira1992 replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
czekamy na fotki jak tam się miewa -
podnoszę sunię
-
[COLOR=#FF0000]!!!!! UWAGA !!!!! !!!!! BARDZO PILNE !!!!! [/COLOR] dwie 5 miesięczne suczki Owczarka Niemieckiego potrzebują domu tymczasowego lub stałego NA WCZORAJ !!!! Sunie zostały przywiązane do drzewa, najprawdopodobniej razem ze swoją mamą (zerwała się i nie udało się jej złapać). Suczki są bardzo wychudzone szczególnie czarna to sama skóra i kości ! Dziewczynki są bardzo łagodne, żyją w zgodzie z psami i kotami ! Nie mogą w takim stanie trafić do schroniska ! PROSZĘ WSZYSTKICH O POMOC ! Kontakt: tel : 798837382 tel : 502291635 [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/486197_386892718052951_491010980_n.jpg[/IMG]
-
nie ja wiem że to nie do Cezarka tylko w nawiązaniu do poprzednich postów napisałam że trzymam kciuki za CEzarka( bazarek kurtki i bucików) i za panią bo nie możemy jej tak zostawić tym bardziej że tak pomogła :) a ja tylko wkleję takie wydarzenie z fb 2 sunie w typie owczarka i szczeniaki wiele było zawsze ogłoszeń że przyjmę szczeniaka owczarka [URL]http://www.facebook.com/events/445628888813591/466636853379461/?notif_t=plan_mall_activity[/URL]
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Elwira1992 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale pysio słodki :) a jak mu wygodnie :D -
Ratunku! Lupus zaginął Radzymin i okolice..........
Elwira1992 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
co tam u Lupusa jakieś nowe wieści ? -
trzymam kciuki za Szacha a jak tam się miewa ?
-
aż łezka w oku się kręci !! wystarczy odrobina miłości by z brzydkiego kaczątka wyrosły łabędzie same !! prześliczne !!
-
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
Elwira1992 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
na pewno ktoś wypatrzy pięknisia przecież to cudo ta jego sierśc ten pysio !! -
może będę wredna może zła ze mnie dziewczyna ale według mnie nie ma co poszerza horyzonty jak owczarki belgijskie to i inne a owczarków jest hoho a przecież chciał czy nie chciał ludzie co wpłacają na psiaki do owczarkarze ( ON/DON) ] i moim zdaniem ta dyskusja jest nie potrzebna pomagamy ( oczywiście pisze to od siebie nie wiem jak reszta ) tylko i wyłącznie owczarkom niemieckich (ON/DON) takie psiaki mają wyglądać jak owczarek że patrzy się i odrazu to jest owczarek niemiecki ! lub jednego z rodziców miał tak jak np. Smile uszka o chlapnięte ale owczarkowy psiak tytuł wątku nosi nazwę [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056-SKARPETA-OWCZARKOWA-Dla-bezdomnych-Cywilów-Szarików-Rexów-i-Alexów/page27"]SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów[/URL][/B] te wszystkie psy były owczarkami czy gdzies dotychczas było napisane że jakieś belgi czy cuś ? czy inne owczarki ? sorka że tak ostro ale nie damy rady pomagać każdemu owczarkowi każdy pomagający to owczarkrz przeważnie to nasza kochana rasa i na niej się skupiamy :) to moje zdanie :) wracając do Samiego - do każdego psa można by pwoiedzieć że hen hen miał gdzieś owczarka... ale czy o to chodzi by doszukiwać się ?? krótko i jasno ma wyglądać na owczarka i koniec :) nie tam że poszczególne jakies drobnostki bo można np. kundelka i pwoiedzieć on ma owczarkowe uszy bo stojące albo ogon, albo oczy ...
-
masz rację gdyby to była prośba o szybką pomoc bo naprawdę pilne pieniążki na leczenie czy coś to na pewno by się inaczej myślało ;) a tak piesek zdrowy itp. tylko tyle że na hotelik czyli taka sprawa mniej ważna i niestety pierwszy raz jestem na nie w tej sytuacji ... nie które sytuacje są trudne do podjęcia szczególnie gdy trzeba odmówić ale trzeba liczyć się z tym że trzeba dobrze pieniążki przekazywać na te ważne sytuacje
-
ja też chce dla każdego psiaka jak najlepiej i każdemu bym chciała pomóc ... ale niestety tak się nie da tworząc tą skarpetę było myślą że pomagamy owczarkom niemieckim i psiakom w typie ( i tu bardziej wygląd ) bo charakter można do każdej rasy dopisać może być jamnik co ma waleczność kaukaza... różne skarpety różne fundacje nie które mają że tak powiem konkretną specjalizację czyli fundację np. husky, bernardynów itp. tak i my moim zdaniem musimy pomagać owczarkom bez urazy ale jak zaczniemy pomagać innym bardzo oddalonym owczarkom niemieckim zrobi się haos i każdy będzie zgłaszać psiaki ... niestety smutne to jest i mam nadzieję że nikt się nie obrazi czy też pomyśli że jakie wredne bez sumienia nie chcą pomóc ... ale tak trzeba jak owczarki niemieckie to owczarki niemiecki :) psy w typie = określenie psa owczarka niemieckiego bez rodowodu wygląd owczarka niemieckiego :) że patrząc zwykły człowiek powie o to owczarek niemiecki lub widać że któreś z rodziców był owczarek tak jak w przypadku psa w typie HUGO czy SMILe