Jump to content
Dogomania

Elwira1992

Members
  • Posts

    413
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elwira1992

  1. to trzymam kciuki oby to było tylko że mu się nie chce ... albo troszkę boi się że go coś zaboli i się tak przyzwyczaił? hmmm na taką nóżkę dobra by były rehabilitacja wodna ale kosztuje no i stres dla takiego psiaka szczególnie jak Azorek a jakieś telefony w jego sprawie ?
  2. jestem za by przyznać jakieś pieniążki bo to sprawa na cito
  3. widziałam ogłoszenie u mnie będę miała oko trzeba po schroniskach popatrzeć też edit: a którego dnia dokładnie zaginął ?
  4. podnoszę co tam u przystojniaka ?
  5. podrzucę :) co tam u Szacha ?
  6. czekamy na fotki jak tam się miewa
  7. podnoszę sunię
  8. myślę że tak karma dobry pomysł :) tym bardziej że tutaj już DT może być i mamy jak pomóc a dla pierwszego pisza że za tabletki ( jakie tabletki? ) może wspomóc pieniężnie na te tabletki ?
  9. [COLOR=#FF0000]!!!!! UWAGA !!!!! !!!!! BARDZO PILNE !!!!! [/COLOR] dwie 5 miesięczne suczki Owczarka Niemieckiego potrzebują domu tymczasowego lub stałego NA WCZORAJ !!!! Sunie zostały przywiązane do drzewa, najprawdopodobniej razem ze swoją mamą (zerwała się i nie udało się jej złapać). Suczki są bardzo wychudzone szczególnie czarna to sama skóra i kości ! Dziewczynki są bardzo łagodne, żyją w zgodzie z psami i kotami ! Nie mogą w takim stanie trafić do schroniska ! PROSZĘ WSZYSTKICH O POMOC ! Kontakt: tel : 798837382 tel : 502291635 [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/486197_386892718052951_491010980_n.jpg[/IMG]
  10. no to super :) trzymam kciuki za Saszkę :)
  11. nie ja wiem że to nie do Cezarka tylko w nawiązaniu do poprzednich postów napisałam że trzymam kciuki za CEzarka( bazarek kurtki i bucików) i za panią bo nie możemy jej tak zostawić tym bardziej że tak pomogła :) a ja tylko wkleję takie wydarzenie z fb 2 sunie w typie owczarka i szczeniaki wiele było zawsze ogłoszeń że przyjmę szczeniaka owczarka [URL]http://www.facebook.com/events/445628888813591/466636853379461/?notif_t=plan_mall_activity[/URL]
  12. tez gorąco zachęcam do pomocy Cezarkowi i pani tylko link DONK a popraw
  13. widzę że jest poparcie :) wielkie za tymi 2 psiakami :)
  14. ale pysio słodki :) a jak mu wygodnie :D
  15. co tam u Lupusa jakieś nowe wieści ?
  16. trzymam kciuki za Szacha a jak tam się miewa ?
  17. aż łezka w oku się kręci !! wystarczy odrobina miłości by z brzydkiego kaczątka wyrosły łabędzie same !! prześliczne !!
  18. ale się tu dzieje i podziwiam sooby zaangażowane w to !!! jesteście wielcy !!!
  19. super Hugo trzymam kciuki za ciebie psinko
  20. co tam u Azorka jak tam jego łapeczka i samopoczucie ? i czy w ogóle jakieś odzew był ? czy ktoś pytał o niego ?
  21. na pewno ktoś wypatrzy pięknisia przecież to cudo ta jego sierśc ten pysio !!
  22. może będę wredna może zła ze mnie dziewczyna ale według mnie nie ma co poszerza horyzonty jak owczarki belgijskie to i inne a owczarków jest hoho a przecież chciał czy nie chciał ludzie co wpłacają na psiaki do owczarkarze ( ON/DON) ] i moim zdaniem ta dyskusja jest nie potrzebna pomagamy ( oczywiście pisze to od siebie nie wiem jak reszta ) tylko i wyłącznie owczarkom niemieckich (ON/DON) takie psiaki mają wyglądać jak owczarek że patrzy się i odrazu to jest owczarek niemiecki ! lub jednego z rodziców miał tak jak np. Smile uszka o chlapnięte ale owczarkowy psiak tytuł wątku nosi nazwę [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056-SKARPETA-OWCZARKOWA-Dla-bezdomnych-Cywilów-Szarików-Rexów-i-Alexów/page27"]SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów[/URL][/B] te wszystkie psy były owczarkami czy gdzies dotychczas było napisane że jakieś belgi czy cuś ? czy inne owczarki ? sorka że tak ostro ale nie damy rady pomagać każdemu owczarkowi każdy pomagający to owczarkrz przeważnie to nasza kochana rasa i na niej się skupiamy :) to moje zdanie :) wracając do Samiego - do każdego psa można by pwoiedzieć że hen hen miał gdzieś owczarka... ale czy o to chodzi by doszukiwać się ?? krótko i jasno ma wyglądać na owczarka i koniec :) nie tam że poszczególne jakies drobnostki bo można np. kundelka i pwoiedzieć on ma owczarkowe uszy bo stojące albo ogon, albo oczy ...
  23. masz rację gdyby to była prośba o szybką pomoc bo naprawdę pilne pieniążki na leczenie czy coś to na pewno by się inaczej myślało ;) a tak piesek zdrowy itp. tylko tyle że na hotelik czyli taka sprawa mniej ważna i niestety pierwszy raz jestem na nie w tej sytuacji ... nie które sytuacje są trudne do podjęcia szczególnie gdy trzeba odmówić ale trzeba liczyć się z tym że trzeba dobrze pieniążki przekazywać na te ważne sytuacje
  24. ja też chce dla każdego psiaka jak najlepiej i każdemu bym chciała pomóc ... ale niestety tak się nie da tworząc tą skarpetę było myślą że pomagamy owczarkom niemieckim i psiakom w typie ( i tu bardziej wygląd ) bo charakter można do każdej rasy dopisać może być jamnik co ma waleczność kaukaza... różne skarpety różne fundacje nie które mają że tak powiem konkretną specjalizację czyli fundację np. husky, bernardynów itp. tak i my moim zdaniem musimy pomagać owczarkom bez urazy ale jak zaczniemy pomagać innym bardzo oddalonym owczarkom niemieckim zrobi się haos i każdy będzie zgłaszać psiaki ... niestety smutne to jest i mam nadzieję że nikt się nie obrazi czy też pomyśli że jakie wredne bez sumienia nie chcą pomóc ... ale tak trzeba jak owczarki niemieckie to owczarki niemiecki :) psy w typie = określenie psa owczarka niemieckiego bez rodowodu wygląd owczarka niemieckiego :) że patrząc zwykły człowiek powie o to owczarek niemiecki lub widać że któreś z rodziców był owczarek tak jak w przypadku psa w typie HUGO czy SMILe
×
×
  • Create New...