-
Posts
413 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elwira1992
-
a na dogo myślę że można spokojnie wkleić numer konta itp. na [pierwszą stronę tutaj bodajże nie ma zakazanego tego :) aktualizacja [B]1. kakadu -[/B] [B][COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 2. Mortes -[COLOR=#FF0000] 5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 3. Mazowszanka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 4. al-ka - [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 5. Beta&Czata - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 6. DONnka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 7. egradska - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 8. Katarzyna Starkiewicz [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 9. wolf122 - [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 10.dariex z Owczarka i dogo- [COLOR=#FF0000]25[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 11.betka - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 12.bela51 - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 13. anett - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 14.luiza 126 z Owczarka [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 15.aannee z Owczarka [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów [B]16.Elwira 1992 z Owczarka i dogo[/B] -[COLOR=#FF0000] 30 [/COLOR]o. dukatów[B] 17.agaton85 - z Owczarka i dogo [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] o. duk atów[B] 18.arteria z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 19.karolek 615 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 20.bicolor z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 21.Jo-aśka z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 22.sylwiaczek z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów [B]23.witka4 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]20 [/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 24.Nesa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 25.Aronkowa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 26.dianadi z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 27.Afra z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 28.Ola. z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 29.coffe z Owczarka- [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 30.monicore -[COLOR=#FF0000]15[/COLOR] [/B] ow czarkowych duka tów[B] 31.Carmella z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 32.ewach z Owczarka – [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 33. ma_ga - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 34. joteska - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 35. justysiek - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 36. Brawurka z owczarkopedii [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 37.isiak z Owczarka - [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[COLOR=#FF0000][B] [COLOR=#000000]38. Toscana z Owczarka- [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]owczarkowych dukatów [/COLOR][/COLOR][B]39.[/B] [B]płocczanka z owczarkopedii [/B]- [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] owczarkowych dukatów razem: 460 ( o ile dobrze liczę [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG])
-
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
jedno jest pewne jak już przyjdzie czas :( :( ( oby to jak najdłużej się odwlekało ) to chociaż odejdzie w godnych warunkach w miłości itp. a nie w murach gdzie nikt nie zagląda ... trzymam kciuki by udało się troszkę "podreperować" Rojka może będzie cud jakiś ? i się uda :) ale jak rojku będzie cierpiał i widać będzie że się męczy ... ale to już wszystko w rękach tych którzy się znają kiedy pozwolić odejść klinikę jak najbardziej zgłosić odpowiednim służbą bo widzę że tylko dla nich kasa si liczy a jeszcze jak wygrali przetarg to w ogóle niech ludzie zobaczą co to za klinika... -
PAMIĘTAJCIE O UMOWIE ADOPCYJNEJ ŻE WARUNKIEM JEST STERYLIZACJA SUNIEK a owczarku.pl gzie zrobiłam im wątek [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=21044[/url] był pan zainteresowany suniami 2 ale uwaga na niego!!!! jak ktoś zauważył on szuka suń a jak mowa o sterylizacji to odrazu cisza... dlatego ważne jest by albo podpisać umowę ( i potem zobaczyć czy sunia została wysterylizowana) albo teraz sunie zgłosić gdzies to sterylizacji sa akcje i finansowanie na doogo sterylek
-
no jak wyżej nie przepadnie bo na razie pieniązki ulokujemy na koncie innym tylko wtedy w przelewach będzie trzeba wpisywać np. "skarpeta owczarkowa " czy coś takiego więc czekamy na dane konta i można zacząć przesyłać pieniążki aktualizacja [B]1. kakadu -[/B] [B][COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 2. Mortes -[COLOR=#FF0000] 5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 3. Mazowszanka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 4. al-ka - [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 5. Beta&Czata - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 6. DONnka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 7. egradska - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 8. Katarzyna Starkiewicz [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 9. wolf122 - [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 10.dariex z Owczarka i dogo- [COLOR=#FF0000]25[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 11.betka - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 12.bela51 - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 13. anett - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 14.luiza 126 z Owczarka [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 15.aannee z Owczarka [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów [B]16.Elwira 1992 z Owczarka i dogo[/B] -[COLOR=#FF0000] 30 [/COLOR]o. dukatów[B] 17.agaton85 - z Owczarka i dogo [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] o. duk atów[B] 18.arteria z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 19.karolek 615 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 20.bicolor z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 21.Jo-aśka z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 22.sylwiaczek z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów [B]23.witka4 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]20 [/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 24.Nesa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 25.Aronkowa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 26.dianadi z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 27.Afra z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 28.Ola. z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 29.coffe z Owczarka- [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 30.monicore -[COLOR=#FF0000]15[/COLOR] [/B] ow czarkowych duka tów[B] 31.Carmella z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 32.ewach z Owczarka – [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 33. ma_ga - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 34. joteska - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 35. justysiek - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 36. Brawurka z owczarkopedii [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 37.isiak z Owczarka - [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[COLOR=#FF0000][B] [COLOR=#000000]38. Toscana z Owczarka- [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]owczarkowych dukatów[/COLOR][/COLOR] razem: 440 ( o ile dobrze liczę [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG])
-
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
o jejciu :( :( ja zawsze myślałam że jak ktoś podejmuje się stworzyć klinikę czy też inne rzeczy związane ze zwierzętami to tworzy to z pasji do zwierząt że je kocha i zrobi wszystko by im pomóc i za to nie brav kosmicznych cen :( ja od września idę do szkoły na kierunek technik weterynarii :D ( więc może poszerzy się znajomości wśród weterynarzy itp, też ) no cóż trzymam kciuki za Rojka by chociaż doznał prawdziwej miłości i był już bezpieczny ile potrwa to tyle potrwa ale chociaż godnie odejdzie w razie coś :( :( :( nie w murowych murach gdzie nikt nie zagląda nikt nie pogada nikt nie podrapie za uszkiem tylko w kochającym domku otoczonym miłością i zrozumieniem -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
odwiedzam z rana kochaną mordkę :) -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
a coś wiadomo jak wizyta poadpocyjna u Arona ? może jakieś zdjęcia itp. jak on tam się ma kochany bo to dzięki nie mu roj ma domek -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
Rojku ty mój kochany wiedziałam że wszystko się ułoży teraz zaznasz prawdziwego bezpiecznego domku :) gdzie będzie jedna wspaniała osoba się troszczyć do której się przyzwyczaisz :) i będziesz spokojniejszy ile dasz radę tyle będziesz żyć ale chociaż nie w klinice ale tak jak powinien każdy pies w kochającym domku z kochającym człowiekiem :) teraz będziemy robić wszystko by jak najlepiej pomóc pani Iwonie :) ja jak coś zawsze do usług w miarę możliwości -
tutaj będę ciężkie decyzje którego psiaka wybrać który bardziej priorytetem będzie ( moim zdaniem jak będzie już funkcjonować skarpeta lepiej kasę dać jednemu a więcej niż 10 psom po troszku bo w sumie co to by było 50 zł czy cuś ) dla tego uważam że będzie trzeba dobrze przemyśleć wybory by jak najlepiej pomóc ... bo tych owczarków można wymieniać i wymieniać ... :( :( :( aktualizacja [B]1. kakadu -[/B] [B][COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 2. Mortes -[COLOR=#ff0000] 5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 3. Mazowszanka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 4. al-ka - [COLOR=#ff0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 5. Beta&Czata - [COLOR=#ff0000]10 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 6. DONnka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 7. egradska - [COLOR=#ff0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 8. Katarzyna Starkiewicz [COLOR=#ff0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 9. wolf122 - [COLOR=#ff0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 10.dariex z Owczarka i dogo- [COLOR=#ff0000]25[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 11.betka - [COLOR=#ff0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 12.bela51 - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 13. anett - [COLOR=#ff0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 14.luiza 126 z Owczarka [COLOR=#ff0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 15.aannee z Owczarka [COLOR=#ff0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów [B]16.Elwira 1992 z Owczarka i dogo[/B] -[COLOR=#ff0000] 30 [/COLOR]o. dukatów[B] 17.agaton85 - z Owczarka i dogo [COLOR=#ff0000]20[/COLOR] [/B] o. duk atów[B] 18.arteria z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 19.karolek 615 z Owczarka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 20.bicolor z Owczarka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 21.Jo-aśka z Owczarka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 22.sylwiaczek z Owczarka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów [B]23.witka4 z Owczarka - [COLOR=#ff0000]20 [/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 24.Nesa z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 25.Aronkowa z Owczarka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 26.dianadi z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 27.Afra z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 28.Ola. z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 29.coffe z Owczarka- [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 30.monicore -[COLOR=#ff0000]15[/COLOR] [/B] ow czarkowych duka tów[B] 31.Carmella z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 32.ewach z Owczarka – [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 33. ma_ga - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 34. joteska - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 35. justysiek - [COLOR=#ff0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 36. Brawurka z owczarkopedii - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów razem : 420 owczarkowych dukatów ( o ile dobrze liczę hihi)
-
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
może jakby ktoś chciał przesłać za hojność mogę takie coś dać ( tylko by musiał ktoś odebrać to bo ja się nie znam jak wsyałć za granicę :( :( ) własnoręcznie zrobione przeze mnie serducho [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/178604/DSCN3676.jpg[/IMG] -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
świetne wiadomości tylko nie doczytałam albo przeoczyłam gdzie Roj będzie się znajdował teraz w jakim mieście ?? -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Elwira1992 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
jestem i ja Szaman uda się !! -
co do bazarków proponuje tak by robić to na jednej stronce ( najlepiej na dogo) bo tam jest edycja postów a tutaj po prostu tworzyć wątek z linkiem do bazarku na dogo będzie łatwiej ogarnąć kto co kupuje bo tak na 2 stronkach może być zamieszanie kto kupuje kto przebija [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG] no i nie ma opcji edytuj która się bardzo przydaje .. myślę że taka skarpeta główna niech będzie na dogo ( opcje edycji) a tutaj będą przeklejane te informacje pewne i ważne no i różne dyskusje co i jak ??
-
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
ja wierzyłam i wierze że się uda... ale niestety czasem rzeczywistość daje prosto w twarz :( najważniejsze jest dobro psa... jeśli nie ma na prawdę dobrej przyszłości dla Rojka i ma się męczyć to wiadomo że trzeba podjąć trudną decyzję ... :( :( jest to trudna sprawa ... niby pieniądze są itp. ale co z tego jak piesek nie ma gdzie się podziać gdzie będą się nim opiekować dobrzy ludzi do jego ostatnich dni -
[quote name='doris66']Jasne, rozumiem. Nie doczytałam, ze to dopiero rozwijający się wątek. Nie ma sprawy.[/QUOTE] no jak ruszy i pieniążki wpłyną to będę pamiętać o tym linku do wątku :) [B]RADA OWCZARKOWA NA DZIEŃ DZISIEJSZY [B][B]kakadu - 5 zł Mortes - 5 zł Mazowszanka - 5 zł al-ka - 30 zł Beta&Czata - 10 zł DONnka - 10 zł egradska - 20zł Katarzyna Starkiewicz 10 zł wolf122 - 5 zł dariex z Owczarka - 25zł betka - 20 zł bela51 - 5 zł anett - 20 zł [FONT=Verdana][B]luiza 126 z Owczarka 30[/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B]aannee z Owczarka 5[/B][/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B][B]Elwira 1992 z Owczarka i dogo - 30 zł[/B][/B][/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B][B][B]agaton85 - z Owczarka i dogo 20 zł [/B][/B][/B][/B][/FONT][B]arteria z Owczarka - 5 zł karolek 615 z Owczarka - 10 zł bicolor z Owczarka - 10 zł Jo-aśka z Owczarka - 10 zł[/B] [B]sylwiaczek z Owczarka - 10 zł[/B] [B]witka4 z Owczarka - 20 zł[/B] [B]Nesa z Owczarka - 5 zł[/B] [B]Aronkowa z Owczarka - 10 zł[/B] [B]dianadi z Owczarka - 5 zł[/B] [B]Afra z Owczarka - 5 zł Ola. - 5 zł [/B] [B]coffe z Owczarka- 5 zł monicore -15 zł Carmella- 5zł Dziękujemy[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG] [/B]a ja umiem takie coś o dzisiaj zrobiłam by pokazać[B] [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG] [/B] w antyrame czy cuś i będzie git ja kiedyś z klasą robiliśmy na aukcje wielkiej orkiestry [/B][/B][/B][IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/178604/DSCN3676.jpg[/IMG]
-
na razie wszystko dopiero się rozwija ... więc chyba nie będziemy podejmować decyzji wczesniej na kogo i ile piniążków do póki się nie rowiniemy czyli nie wpłyną pieniądze ( na razie tworzy się konto potem wpłaty) więc jak będziemy mieć pieniądze te ustalone co i na ile dopiero będziemy rozważać na kogo zostaną przeznaczone na dzień dzisiejszy moim zdaniem trzeba poczekać cierpliwośći bo jest wiele owczarków którym potrzebna pomoc i nie ma co na zaś obiecywac że akurat na tego będą pieniążki tym bardziej że na razie nie ma konta a ni pieniędzy są tylko deklaracje na razie zbierane kto i jak i ile będzie wspierał skarpetę :) poczekajmy aż się to rozwinie i wpłyną pieniążki bo tak zrobi się bałagan bo każdy będzie wklejać wątki do potrzebujących psiaków a naprawdę jest ich sporo !!! aktualizacja [B]RADA OWCZARKOWA NA DZIEŃ DZISIEJSZY [B] [B]kakadu - 5 zł Mortes - 5 zł Mazowszanka - 5 zł al-ka - 30 zł Beta&Czata - 10 zł DONnka - 10 zł egradska - 20zł Katarzyna Starkiewicz 10 zł wolf122 - 5 zł dariex z Owczarka - 25zł betka - 20 zł bela51 - 5 zł anett - 20 zł [FONT=Verdana][B]luiza 126 z Owczarka 30[/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B]aannee z Owczarka 5[/B][/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B][B]Elwira 1992 z Owczarka i dogo - 30 zł[/B][/B][/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B][B][B]agaton85 - z Owczarka i dogo 20 zł [/B][/B][/B][/B][/FONT][B]arteria z Owczarka - 5 zł karolek 615 z Owczarka - 10 zł bicolor z Owczarka - 10 zł Jo-aśka z Owczarka - 10 zł[/B] [B]sylwiaczek z Owczarka - 10 zł[/B] [B]witka4 z Owczarka - 20 zł[/B] [B]Nesa z Owczarka - 5 zł[/B] [B]Aronkowa z Owczarka - 10 zł[/B] [B]dianadi z Owczarka - 5 zł[/B] [B]Afra z Owczarka - 5 zł Ola. - 5 zł [/B][B]coffe z Owczarka- 5 zł razem:355 zł Dziękujemy[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG][/B] [/B][/B][/B]
-
razem możemy więcej:multi: dla wszystkich zgłaszających się do pomocy serdeczne podziękowania w imieniu owczareczków które długo czekały by w końcu taka skarpeta się pojawiła myślę że to pierwszy krok by w przyszłości stworzyć fundację ;):multi: ps. a szczególne podziękowania dla stwórczymi tegoż pomysłu i wątku !!!! :multi::klacz:
-
[quote name='sambo_os1']Super psiak z Dunaja ...a jak szybko śmiga między drzewami ;)[/QUOTE] niby na krótkich łapkach ale przyśpieszenie ma jak mała wyścigówka hihihi
-
Dunaj na wspólnym spacerku z Kamą ( którą moja rodzina adoptowała jak miała była szczylkiem teraz troszkę wyrosła już ) wariactw nie było końca i potem było pływanie w jeziorku co by się wyczyścić [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-21dA6Rl11e8/UBZwY0JPrbI/AAAAAAAAGqY/Qeep-K3WIrQ/s800/DSCN3533.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-A3e_3pItKCs/UBZwZRhExhI/AAAAAAAAGqc/MlJXuo3q8jM/s800/DSCN3537.jpg[/IMG] i filmik z gonitw [video=youtube_share;WGGXefQwa60]http://youtu.be/WGGXefQwa60[/video]
-
no to teraz czekamy na az załatwi się konto no i kto chętny by pomagać( skarbnik) bo rozumiem że założycielka wątku będzie szefem głównym że tak powiem [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley4.gif[/IMG] kto się zna na bankach tip. by założyć konto i kto będzie nadzorował tym wszystkim bo osoby do wsparcia finansowego są ale teraz trzeba wyznaczyć drugiego skarbnika który będzie aktualizował dane i rozporządzał pieniędzmi [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]
-
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
widziałam, na fb że Roj uzbierał kwotę 6913 zł :multi::multi::multi: i to na pewno nie koniec wpłat ,bazarków itp. Rojku mój kochany mam nadzieję że będę miała zaszczyt wyjść z Tobą na spacerek !!! bo nie ma innego wyjścia !! ty będziesz spacerował !! i w końcu będziesz cieszył się życiem jak to pies powinien się cieszyć już teraz widać w oczach Twych radość i wdzięczność za danie Ci szansy ! -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
wow super !!!!! Roju podnoszę Cię z rana :)