Jump to content
Dogomania

Elwira1992

Members
  • Posts

    413
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elwira1992

  1. a na dogo myślę że można spokojnie wkleić numer konta itp. na [pierwszą stronę tutaj bodajże nie ma zakazanego tego :) aktualizacja [B]1. kakadu -[/B] [B][COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 2. Mortes -[COLOR=#FF0000] 5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 3. Mazowszanka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 4. al-ka - [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 5. Beta&Czata - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 6. DONnka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 7. egradska - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 8. Katarzyna Starkiewicz [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 9. wolf122 - [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 10.dariex z Owczarka i dogo- [COLOR=#FF0000]25[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 11.betka - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 12.bela51 - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 13. anett - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 14.luiza 126 z Owczarka [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 15.aannee z Owczarka [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów [B]16.Elwira 1992 z Owczarka i dogo[/B] -[COLOR=#FF0000] 30 [/COLOR]o. dukatów[B] 17.agaton85 - z Owczarka i dogo [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] o. duk atów[B] 18.arteria z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 19.karolek 615 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 20.bicolor z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 21.Jo-aśka z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 22.sylwiaczek z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów [B]23.witka4 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]20 [/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 24.Nesa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 25.Aronkowa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 26.dianadi z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 27.Afra z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 28.Ola. z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 29.coffe z Owczarka- [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 30.monicore -[COLOR=#FF0000]15[/COLOR] [/B] ow czarkowych duka tów[B] 31.Carmella z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 32.ewach z Owczarka – [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 33. ma_ga - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 34. joteska - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 35. justysiek - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 36. Brawurka z owczarkopedii [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 37.isiak z Owczarka - [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[COLOR=#FF0000][B] [COLOR=#000000]38. Toscana z Owczarka- [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]owczarkowych dukatów [/COLOR][/COLOR][B]39.[/B] [B]płocczanka z owczarkopedii [/B]- [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] owczarkowych dukatów razem: 460 ( o ile dobrze liczę [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG])
  2. jedno jest pewne jak już przyjdzie czas :( :( ( oby to jak najdłużej się odwlekało ) to chociaż odejdzie w godnych warunkach w miłości itp. a nie w murach gdzie nikt nie zagląda ... trzymam kciuki by udało się troszkę "podreperować" Rojka może będzie cud jakiś ? i się uda :) ale jak rojku będzie cierpiał i widać będzie że się męczy ... ale to już wszystko w rękach tych którzy się znają kiedy pozwolić odejść klinikę jak najbardziej zgłosić odpowiednim służbą bo widzę że tylko dla nich kasa si liczy a jeszcze jak wygrali przetarg to w ogóle niech ludzie zobaczą co to za klinika...
  3. PAMIĘTAJCIE O UMOWIE ADOPCYJNEJ ŻE WARUNKIEM JEST STERYLIZACJA SUNIEK a owczarku.pl gzie zrobiłam im wątek [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=21044[/url] był pan zainteresowany suniami 2 ale uwaga na niego!!!! jak ktoś zauważył on szuka suń a jak mowa o sterylizacji to odrazu cisza... dlatego ważne jest by albo podpisać umowę ( i potem zobaczyć czy sunia została wysterylizowana) albo teraz sunie zgłosić gdzies to sterylizacji sa akcje i finansowanie na doogo sterylek
  4. no jak wyżej nie przepadnie bo na razie pieniązki ulokujemy na koncie innym tylko wtedy w przelewach będzie trzeba wpisywać np. "skarpeta owczarkowa " czy coś takiego więc czekamy na dane konta i można zacząć przesyłać pieniążki aktualizacja [B]1. kakadu -[/B] [B][COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 2. Mortes -[COLOR=#FF0000] 5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 3. Mazowszanka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 4. al-ka - [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 5. Beta&Czata - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 6. DONnka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 7. egradska - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 8. Katarzyna Starkiewicz [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 9. wolf122 - [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 10.dariex z Owczarka i dogo- [COLOR=#FF0000]25[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 11.betka - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 12.bela51 - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 13. anett - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 14.luiza 126 z Owczarka [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 15.aannee z Owczarka [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów [B]16.Elwira 1992 z Owczarka i dogo[/B] -[COLOR=#FF0000] 30 [/COLOR]o. dukatów[B] 17.agaton85 - z Owczarka i dogo [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] o. duk atów[B] 18.arteria z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 19.karolek 615 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 20.bicolor z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 21.Jo-aśka z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 22.sylwiaczek z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów [B]23.witka4 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]20 [/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 24.Nesa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 25.Aronkowa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 26.dianadi z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 27.Afra z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 28.Ola. z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 29.coffe z Owczarka- [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 30.monicore -[COLOR=#FF0000]15[/COLOR] [/B] ow czarkowych duka tów[B] 31.Carmella z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 32.ewach z Owczarka – [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 33. ma_ga - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 34. joteska - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 35. justysiek - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 36. Brawurka z owczarkopedii [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 37.isiak z Owczarka - [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[COLOR=#FF0000][B] [COLOR=#000000]38. Toscana z Owczarka- [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]owczarkowych dukatów[/COLOR][/COLOR] razem: 440 ( o ile dobrze liczę [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG])
  5. o jejciu :( :( ja zawsze myślałam że jak ktoś podejmuje się stworzyć klinikę czy też inne rzeczy związane ze zwierzętami to tworzy to z pasji do zwierząt że je kocha i zrobi wszystko by im pomóc i za to nie brav kosmicznych cen :( ja od września idę do szkoły na kierunek technik weterynarii :D ( więc może poszerzy się znajomości wśród weterynarzy itp, też ) no cóż trzymam kciuki za Rojka by chociaż doznał prawdziwej miłości i był już bezpieczny ile potrwa to tyle potrwa ale chociaż godnie odejdzie w razie coś :( :( :( nie w murowych murach gdzie nikt nie zagląda nikt nie pogada nikt nie podrapie za uszkiem tylko w kochającym domku otoczonym miłością i zrozumieniem
  6. odwiedzam z rana kochaną mordkę :)
  7. a coś wiadomo jak wizyta poadpocyjna u Arona ? może jakieś zdjęcia itp. jak on tam się ma kochany bo to dzięki nie mu roj ma domek
  8. Rojku ty mój kochany wiedziałam że wszystko się ułoży teraz zaznasz prawdziwego bezpiecznego domku :) gdzie będzie jedna wspaniała osoba się troszczyć do której się przyzwyczaisz :) i będziesz spokojniejszy ile dasz radę tyle będziesz żyć ale chociaż nie w klinice ale tak jak powinien każdy pies w kochającym domku z kochającym człowiekiem :) teraz będziemy robić wszystko by jak najlepiej pomóc pani Iwonie :) ja jak coś zawsze do usług w miarę możliwości
  9. tutaj będę ciężkie decyzje którego psiaka wybrać który bardziej priorytetem będzie ( moim zdaniem jak będzie już funkcjonować skarpeta lepiej kasę dać jednemu a więcej niż 10 psom po troszku bo w sumie co to by było 50 zł czy cuś ) dla tego uważam że będzie trzeba dobrze przemyśleć wybory by jak najlepiej pomóc ... bo tych owczarków można wymieniać i wymieniać ... :( :( :( aktualizacja [B]1. kakadu -[/B] [B][COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 2. Mortes -[COLOR=#ff0000] 5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 3. Mazowszanka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 4. al-ka - [COLOR=#ff0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 5. Beta&Czata - [COLOR=#ff0000]10 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 6. DONnka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 7. egradska - [COLOR=#ff0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 8. Katarzyna Starkiewicz [COLOR=#ff0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 9. wolf122 - [COLOR=#ff0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 10.dariex z Owczarka i dogo- [COLOR=#ff0000]25[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 11.betka - [COLOR=#ff0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 12.bela51 - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 13. anett - [COLOR=#ff0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 14.luiza 126 z Owczarka [COLOR=#ff0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 15.aannee z Owczarka [COLOR=#ff0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów [B]16.Elwira 1992 z Owczarka i dogo[/B] -[COLOR=#ff0000] 30 [/COLOR]o. dukatów[B] 17.agaton85 - z Owczarka i dogo [COLOR=#ff0000]20[/COLOR] [/B] o. duk atów[B] 18.arteria z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 19.karolek 615 z Owczarka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 20.bicolor z Owczarka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 21.Jo-aśka z Owczarka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 22.sylwiaczek z Owczarka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów [B]23.witka4 z Owczarka - [COLOR=#ff0000]20 [/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 24.Nesa z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 25.Aronkowa z Owczarka - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 26.dianadi z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 27.Afra z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 28.Ola. z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 29.coffe z Owczarka- [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 30.monicore -[COLOR=#ff0000]15[/COLOR] [/B] ow czarkowych duka tów[B] 31.Carmella z Owczarka - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 32.ewach z Owczarka – [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 33. ma_ga - [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 34. joteska - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 35. justysiek - [COLOR=#ff0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 36. Brawurka z owczarkopedii - [COLOR=#ff0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów razem : 420 owczarkowych dukatów ( o ile dobrze liczę hihi)
  10. może jakby ktoś chciał przesłać za hojność mogę takie coś dać ( tylko by musiał ktoś odebrać to bo ja się nie znam jak wsyałć za granicę :( :( ) własnoręcznie zrobione przeze mnie serducho [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/178604/DSCN3676.jpg[/IMG]
  11. świetne wiadomości tylko nie doczytałam albo przeoczyłam gdzie Roj będzie się znajdował teraz w jakim mieście ??
  12. jestem i ja Szaman uda się !!
  13. co do bazarków proponuje tak by robić to na jednej stronce ( najlepiej na dogo) bo tam jest edycja postów a tutaj po prostu tworzyć wątek z linkiem do bazarku na dogo będzie łatwiej ogarnąć kto co kupuje bo tak na 2 stronkach może być zamieszanie kto kupuje kto przebija [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG] no i nie ma opcji edytuj która się bardzo przydaje .. myślę że taka skarpeta główna niech będzie na dogo ( opcje edycji) a tutaj będą przeklejane te informacje pewne i ważne no i różne dyskusje co i jak ??
  14. ja wierzyłam i wierze że się uda... ale niestety czasem rzeczywistość daje prosto w twarz :( najważniejsze jest dobro psa... jeśli nie ma na prawdę dobrej przyszłości dla Rojka i ma się męczyć to wiadomo że trzeba podjąć trudną decyzję ... :( :( jest to trudna sprawa ... niby pieniądze są itp. ale co z tego jak piesek nie ma gdzie się podziać gdzie będą się nim opiekować dobrzy ludzi do jego ostatnich dni
  15. wyżej już poprawione :) bo akurat egradska też wkleiła a ja swoje skasowała bo po co tyle razy jest już wszystko okej ( jakaś ja ślepe ostatnio hihi )
  16. hahah Perła na tym zdjęciu jaki szczurek mój kochany hahah te jej kłaki przy zmianie sierści ( wygląda jak siedem nie szczęść) :evil_lol: patrząc nawet na awatar a na to zdjęcia sama się zastanwaima czy w lato przypadkiem innego psa mi nie podrzucają a w zime innego hihih [B][B][B][/B][/B][/B]
  17. podnoszę co u suniek ja powklejałam na owczarka.pl i owczarkopedi. :)
  18. [quote name='doris66']Jasne, rozumiem. Nie doczytałam, ze to dopiero rozwijający się wątek. Nie ma sprawy.[/QUOTE] no jak ruszy i pieniążki wpłyną to będę pamiętać o tym linku do wątku :) [B]RADA OWCZARKOWA NA DZIEŃ DZISIEJSZY [B][B]kakadu - 5 zł Mortes - 5 zł Mazowszanka - 5 zł al-ka - 30 zł Beta&Czata - 10 zł DONnka - 10 zł egradska - 20zł Katarzyna Starkiewicz 10 zł wolf122 - 5 zł dariex z Owczarka - 25zł betka - 20 zł bela51 - 5 zł anett - 20 zł [FONT=Verdana][B]luiza 126 z Owczarka 30[/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B]aannee z Owczarka 5[/B][/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B][B]Elwira 1992 z Owczarka i dogo - 30 zł[/B][/B][/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B][B][B]agaton85 - z Owczarka i dogo 20 zł [/B][/B][/B][/B][/FONT][B]arteria z Owczarka - 5 zł karolek 615 z Owczarka - 10 zł bicolor z Owczarka - 10 zł Jo-aśka z Owczarka - 10 zł[/B] [B]sylwiaczek z Owczarka - 10 zł[/B] [B]witka4 z Owczarka - 20 zł[/B] [B]Nesa z Owczarka - 5 zł[/B] [B]Aronkowa z Owczarka - 10 zł[/B] [B]dianadi z Owczarka - 5 zł[/B] [B]Afra z Owczarka - 5 zł Ola. - 5 zł [/B] [B]coffe z Owczarka- 5 zł monicore -15 zł Carmella- 5zł Dziękujemy[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG] [/B]a ja umiem takie coś o dzisiaj zrobiłam by pokazać[B] [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG] [/B] w antyrame czy cuś i będzie git ja kiedyś z klasą robiliśmy na aukcje wielkiej orkiestry [/B][/B][/B][IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/178604/DSCN3676.jpg[/IMG]
  19. na razie wszystko dopiero się rozwija ... więc chyba nie będziemy podejmować decyzji wczesniej na kogo i ile piniążków do póki się nie rowiniemy czyli nie wpłyną pieniądze ( na razie tworzy się konto potem wpłaty) więc jak będziemy mieć pieniądze te ustalone co i na ile dopiero będziemy rozważać na kogo zostaną przeznaczone na dzień dzisiejszy moim zdaniem trzeba poczekać cierpliwośći bo jest wiele owczarków którym potrzebna pomoc i nie ma co na zaś obiecywac że akurat na tego będą pieniążki tym bardziej że na razie nie ma konta a ni pieniędzy są tylko deklaracje na razie zbierane kto i jak i ile będzie wspierał skarpetę :) poczekajmy aż się to rozwinie i wpłyną pieniążki bo tak zrobi się bałagan bo każdy będzie wklejać wątki do potrzebujących psiaków a naprawdę jest ich sporo !!! aktualizacja [B]RADA OWCZARKOWA NA DZIEŃ DZISIEJSZY [B] [B]kakadu - 5 zł Mortes - 5 zł Mazowszanka - 5 zł al-ka - 30 zł Beta&Czata - 10 zł DONnka - 10 zł egradska - 20zł Katarzyna Starkiewicz 10 zł wolf122 - 5 zł dariex z Owczarka - 25zł betka - 20 zł bela51 - 5 zł anett - 20 zł [FONT=Verdana][B]luiza 126 z Owczarka 30[/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B]aannee z Owczarka 5[/B][/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B][B]Elwira 1992 z Owczarka i dogo - 30 zł[/B][/B][/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][B][B][B]agaton85 - z Owczarka i dogo 20 zł [/B][/B][/B][/B][/FONT][B]arteria z Owczarka - 5 zł karolek 615 z Owczarka - 10 zł bicolor z Owczarka - 10 zł Jo-aśka z Owczarka - 10 zł[/B] [B]sylwiaczek z Owczarka - 10 zł[/B] [B]witka4 z Owczarka - 20 zł[/B] [B]Nesa z Owczarka - 5 zł[/B] [B]Aronkowa z Owczarka - 10 zł[/B] [B]dianadi z Owczarka - 5 zł[/B] [B]Afra z Owczarka - 5 zł Ola. - 5 zł [/B][B]coffe z Owczarka- 5 zł razem:355 zł Dziękujemy[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG][/B] [/B][/B][/B]
  20. razem możemy więcej:multi: dla wszystkich zgłaszających się do pomocy serdeczne podziękowania w imieniu owczareczków które długo czekały by w końcu taka skarpeta się pojawiła myślę że to pierwszy krok by w przyszłości stworzyć fundację ;):multi: ps. a szczególne podziękowania dla stwórczymi tegoż pomysłu i wątku !!!! :multi::klacz:
  21. [quote name='sambo_os1']Super psiak z Dunaja ...a jak szybko śmiga między drzewami ;)[/QUOTE] niby na krótkich łapkach ale przyśpieszenie ma jak mała wyścigówka hihihi
  22. Dunaj na wspólnym spacerku z Kamą ( którą moja rodzina adoptowała jak miała była szczylkiem teraz troszkę wyrosła już ) wariactw nie było końca i potem było pływanie w jeziorku co by się wyczyścić [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-21dA6Rl11e8/UBZwY0JPrbI/AAAAAAAAGqY/Qeep-K3WIrQ/s800/DSCN3533.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-A3e_3pItKCs/UBZwZRhExhI/AAAAAAAAGqc/MlJXuo3q8jM/s800/DSCN3537.jpg[/IMG] i filmik z gonitw [video=youtube_share;WGGXefQwa60]http://youtu.be/WGGXefQwa60[/video]
  23. no to teraz czekamy na az załatwi się konto no i kto chętny by pomagać( skarbnik) bo rozumiem że założycielka wątku będzie szefem głównym że tak powiem [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley4.gif[/IMG] kto się zna na bankach tip. by założyć konto i kto będzie nadzorował tym wszystkim bo osoby do wsparcia finansowego są ale teraz trzeba wyznaczyć drugiego skarbnika który będzie aktualizował dane i rozporządzał pieniędzmi [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]
  24. widziałam, na fb że Roj uzbierał kwotę 6913 zł :multi::multi::multi: i to na pewno nie koniec wpłat ,bazarków itp. Rojku mój kochany mam nadzieję że będę miała zaszczyt wyjść z Tobą na spacerek !!! bo nie ma innego wyjścia !! ty będziesz spacerował !! i w końcu będziesz cieszył się życiem jak to pies powinien się cieszyć już teraz widać w oczach Twych radość i wdzięczność za danie Ci szansy !
  25. wow super !!!!! Roju podnoszę Cię z rana :)
×
×
  • Create New...