Jump to content
Dogomania

Beat2010

Members
  • Posts

    9210
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Beat2010

  1. [quote name='asiuniab']zgłaszam prośbę o udzielenia pomocy dla [B][COLOR=#ff0000]Diesela,[/COLOR] ok.11 letni, duży pies, nie dość, że od 2 lat nie ma domu, rok temu oślep- to jeszcze to - [B][COLOR=#000080]NOWOTWÓR NOSA Go dopadł:( chłopak od kilku dni jest w hotelu, ale potrzebne są pieniądze na leczenie; a poniżej Jego wątek: [/COLOR][/B][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253011-Nowotwór-nosa-przerzuty-do-płuc-ślepy-stary-pies-zero-deklaracji-na-hotel[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękuję za pomoc dla Dieselka, otrzymałam 120zł :), wpisałam w poście rozliczeniowym
  2. [quote name='Olena84']A gdzie to jest - dokąd trzeba zawieść?[/QUOTE] Wieliczka, tylko czy Makila przyjęłaby Karlosa wiedząc,ze będzie operacja i że opieka pooperacyjna jest utrudniona:) pewnie trzeba nakladać mu kaganiec :(
  3. Bardzo dziękuję Skarpecie im. Talcott za wsparcie Diesla -przyszlo aż120zł , coraz jaśniej widzę finanse na zrobienie badań noska :) . CZy mam gdzies wkleić informację o otrzymanej pomocy? ( oprocz postu rozliczeniowego) Jest tez stała od agusiazet za lipiec :)
  4. Diesel dostał wsparcie finansowe od Mirosława R i Ali Ś-wielkie dzięki za pomoc, wpisuję do postu rozliczeniowego, a dla Basi podziękowanie-za szukanie sponsorów :)
  5. [quote name='asiuniab']no i u Makili miałby na pewno bardzo dobrze, nie umniejszając innym hotelikom, ale nie ma tam wolnych "pokoi", jakbyśmy się zdecydowali na Makilę, to tylko transport byłby problemem i oczywiście deklaracje, ale to jak wszędzie; tak czy siak, musimy dać radę;[/QUOTE] Dorcia2 oferowala, że może podjechać do połowy drogi :)
  6. [quote name='Doda_']Ale czy jakby Karlos zostal zabrany przed operacja to bedzie mogl byc operowany poza schronem? Bo kiedys cos wspominalas, ze operacja musi byc w schronie, taki warunek byl? Tak jak mowilam, w ta srode moglabym go przetransportowac, dostalam wiadomosc od dexterki i niestety nie ma wolnych miejsc :( Co z sylwiaso ? zwolnily sie moze miejsca?[/QUOTE] Operacja poza schronem pewnie możliwa; dyr mówiła; ze najlepiej u nich czyli nie negowala operacji gdzie indziej; Sylwiaso miała się odezwać jak będą wolne miejsca, jak dzwoniłam miała 2 psy ponad przewidywana ilość, jest miejsce u makili
  7. [quote name='dziuniek']Lekarz mówił, że operacja była w maju, to już nic nie rozumiem...Nawet mu powiedziałam, czemu to tak krwawo wygląda, skoro minęły trzy tygodnie. On był ogłaszany, na tablicy, na fb, na sznaucerach, widocznie nie miał szczęścia, a na zdjęciach wyglądał na większego, więc może to odstraszało ludzi. Teraz to mały, okropnie chudy pies. I trzeba go obadać, bo taka chudość, kiedy ma swoja miskę, jest dziwna. Może ma robaki???[/QUOTE] Nie był ogłaszamy na stronie schroniska a z tej strony jest najwięcej adopcji staruszków. Wczoraj oko nie było "krwawe", może uderzył się i szew krwawi l, opiekunka będzie go dokarmiala miękka karma, bo sucha leży cały czas, może żeby już nie te albo smak do kitu,spytam się kiedy był odrobaczony. Przed operacją tez nie był gruby, ale teraz to mu kostki można policzyc
  8. [quote name='dorcia2'][COLOR=#000000] to już w ten czwartek, tak się o niego boję :-( ale co tu można zrobić w tej sytuacji :placz: kochana bidulinka planowanie transportu trzeba chyba na razie przełożyć[/QUOTE] Tak, może tajemnicza osoba chętna do adopcji zadzwoni do biura lub dyrektorka ii potwierdzi chęć adopcji po operacji i, może będą się bardziej starac;co Dorcia? Co o tym sadzisz?
  9. [quote name='Maruda666']A w nowym miejscu problem z obsługą mógłby być jeszcze większy :shake:[/QUOTE] Niestety tak; tu opiekunka juz go zna od najgorsze j strony
  10. [quote name='Maruda666']A w nowym miejscu problem z obsługą mógłby być jeszcze większy :shake:[/QUOTE] Niestety tak; tu opiekunka juz go zna od najgorsze j strony
  11. [quote name='Olena84']ile trzeba na to pieniedzy, na operacje gdzies, na przetrzymanie?[/QUOTE] wątpię, żeby ktoś wiedział jak nie wiadomo co operować, gdyby miał być operowany w wzięto nie polecę żadnej całodobowej kliniki, musiałby od razu wrócić do domu, trzeba popytać znajomych chirurgów ile kosztuje operacja usunięcia uchylka, bo tylko taka mamy diagnozę , on jest bardo trudny w opiece pooperacyjne j tzn nie lubi lekarz y
  12. [quote name='Myngey']Czekaj zobaczymy ile będzie z mojego a resztę dopłacisz, na razie odpukać wet nie ma parcia,że od razu musi być kasa korzystajmy puki możemy. Wie że robimy bazarki i kaska musi spłynąć :)[/QUOTE] podziękowania dla vetki, nie każda jest tak wyrozumiała:-)
  13. To mój podopieczny,wiec nieco więcej on jest dopiero parę dni po operacji,rana jeszcze się goi; ale strasznie nie wyglada; gorzej było jak miał oczko z olbrzymim cisnieniem, musiało piekielnie bolec zdjęcia na wątku koszyczka, jest chudy po pobycie w szpitalu, trzeba go od karmić, jak na parę dni po operacji jest w zadziwiająco dobrej formie.oby do przodu . Szukamy mu teraz DS; potrzebuje dużo uwagi i czasu poświęconego mu, musi nauczyć się radzić sobie jako niewidomy; jest mu ciężej niż innym ślepaczkom. Bardzo zaluje, ze poznałam go dopiero niedawno, jak juz nie widział, gdyby przedtem wolontariusze go ogłaszali , może dawno miałby dom i dałoby się uratować oczko . Dziuniek, jasne, ze pomylilam się, tzn napisałam w za dużym skrócie- miało być:jest pare dni po powrocie ze szpitala nie po operacji, jasne, że operacja byla wcześniej
  14. [quote name='Maruda666']Pozostaje tylko czekać i trzymać kciuki. Przed zabiegiem pewnie i tak Karlosa nie wydadzą?[/QUOTE] Można by powalczyć; ale co dalej,? Gdzue go zawiesc; gdzue trzynac po operacji; teeaz to on cierpi ..jeszcze gdybym via pewna, że diagnoza jest właściwa operuje najlepszy chirurg -to może byłabym spokojniejsza
  15. [quote name='asiuniab']:( nie, nie takich wieści się spodziewałam, czyli sugerujesz, żeby lepiej taką operację miał poza schronem??[/QUOTE]zawsze byłoby lepiej; on nie może czekać na operację; wiec pewnie trzeba go zostawić tam gdzie i modlić sie; żeby się udało
  16. [quote name='kikou']może pytajcie o cos konkretnego bo sama nie wiem co tu opisywać, w sumie nie najgorzej, apetyt dopisuje, poszła druga dawka leku na nózki, dnie mijają na spanku, leżakowaniu, jedzonku i znowu leżakowaniu + bardzo krótkie spacerki (Zuzka nie przepada szczególnie za aktywnością fizyczną) Zawsze jest chętna na kizianko i na jedzonko, niemal zawsze poleguje sobie z którymś z dwóch najwiekszych kolegów albo z obydwoma jednocześnie ... ma dobry gust niuńka ;)[/QUOTE] I to się nazywa: wyczerpująca odpowiedz bardzo dziękuję:-)
  17. Rozmawiałam dziś o Karlosie Cały odbyt ma zaczeewieniony, wypukły, to ponoć jednak uchylek jelita, operacja raczej musi być .Tylko gdzie? W schronie jest zapisany na 2 6.06. osoba z którą mówiłam; na moje pytanie czy przeżyje operacje powiedziała; ze tak tzn to takie wróżenie z fusów; ale pisz e żebyście wiedziały
  18. Adopcje są codziennie, tylko nie zawsze osoby adoptujace mogą być w tygodniu z uwagi na pracę
  19. [quote name='Doda_']na jakiej trasie szukacie transport?[/QUOTE] Trzeba zawieść Diesla do veta na badania nosa do Grojec a , raczej szukałam drugiej osoby do zajęcia się psem; bo on bardzo przeszkadza kierowcy. Hotelik jest przypadkiem na trasie Warszawa-Grojec; wiec dobrze się składa. Dzieki Doda za troskę; jak zwykle , gdy chodzi o nasze biedy
  20. Dorcia, właśnie po pomoc w transporcie miałam do Ciebie dzwonić; on jest uciążliwy dla 1 osoby;bo cały czas podtyka kierowcy łeb do głaskania; no i jęczy Trzymam kciuki za Dorcia Antybiotyki i probiotyki kupione na 2 tygodnie, 89zl;wstawię wydruk z płacenia
  21. To teraz transport i do granie adopcji
  22. [quote name='Myngey']Teraz klocki stawiamy piękne :evil_lol: I 7 kg ważymy :cool3:[/QUOTE] to pięknie :)
  23. Diesel i karlos zapraszają [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253747-Ciuchy-buty-ksi%C4%85zki-bi%C5%BCu-dla-Diesla-Karlosa-do-26-06-g-16?p=22223165#post22223165[/url]
×
×
  • Create New...