Jump to content
Dogomania

Beat2010

Members
  • Posts

    9210
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Beat2010

  1. :multi:Od Magdy wpłynęło na moje konto 40 zł na 1 zabieg Barrego-gdzie przesłać ? od razu do Natalii? Magda , dzięki :modla: Magda sklonuj się !! albo Ci pomożemy!! A i Iwonka odniosła triumf nad materią : tytuł zmieniony! :loveu:
  2. Iwonka nie może wytrzymać bez dogo i odezwała się za delegacji zagranicznej :evil_lol: Natalia, napisz jak i ile mamy płacić za zabiegi Barrego ( po każdym , po serii....)
  3. Pozdrowienia dla Ladusi i Renatki! Jak psinka wytrzymuje te upały? Słyszałam opowieśc o buldogu, który kazał włączyć sobie wentylator a potem nadstawiał się mordką a to z lewej a to z prawej strony do wiatraczka:laugh2_2:
  4. Natalia, nie będziemy Ciebie ponaglać bo i tak masz co robić!!! A jeszcze te wyjazdy do lekarzy :) , w które ciebie wrobiłyśmy :evil_lol:
  5. Co u Barrego po igiełkach? Czy był grzeczny podczas zabiegu?
  6. Malibo polecała dla Niuni na stawy to lekarstwo: http://cetylm.pl/pagecd8d.html?pageID=10&catID=4 tylko , kurcze, jest strasznie drogie. Natalia napisała do mnie , że teraz Niunia nie bierze dostaje żadnych lekarstw pbólowych . Lija, Iwonka,czy uda nam się zebrać kasę ? Ja daję 30 zł. KTO JESZCZE ? NIUNIA PROSI!! :Dog_run:bo chce jeszcze pobiegać! Może poprosimy o wsparcie skarbonkę kundelkową?
  7. Iwonka. udało się - w poscie 1-szym śliczne zdjęcia Barrego :multi: Dzisiaj pierwszy dzień akupunktury-ciekawe jak będzie ? Pewnie Natalia napisze parę słów o zabiegu Barrego .
  8. OTE=Astaroth;15015136]no i się pomyliłam, zapomniałam odliczyć 60zł od karmy, zwracajcie mi uwagę jak o czymś zapomnę, bo nie zawsze udaje mi sie wszystko ogarnąć. Odlicze od lipcowego, jak zapomnę to krzyczcie :)[/QUOTE] Natalia, za gorąco , żeby krzyczeć:evil_lol: a na Ciebie to tym bardziej ! Jak zdrowie Niuńki?
  9. Wróciłam z krótkiego urlopu a tu taka super wiadomość :loveu:
  10. Obiecałam przesłać w lipcu parę groszy Agdankowi.Poproszę o dane do przelewu na PW. Przeleję albo dziś do 16-tej albo, jak wróce z wyjazdu, po 14-tym lipca.
  11. Masz Barrusiu wykupione ogłoszenia na 70 portalach na bazarku u Zuzy911 ! Niech dzwonią domki :lol:
  12. W sobotę, przy braniu na spacer z geriatrium naszego Atoska załapał się też Ares :multi:. Bardzo wtulał nosek w kraty i prosił, prosił...Ale to cudny pies ! I jak pięknie chodzi, prawie cały czas lekkim kłusem. Ma jakiś guz pod ogonkiem :-(. Co mu jest?
  13. Iwonka, co Ty na to? ale szybka akcja :Dog_run:
  14. O matko, jak byłysmy u Natalii to Niunia o wiele lepiej chodziła :shake:. Chyba jej też przydałaby się akupunktura , tak jak Barremu. Tylko skąd brać pieniądze? Jak wygląda sponsorowanie leczenia psow przez fundację serce serc lub inną? A może cegiełki? ale to też chyba trzeba przez fundację?
  15. Malibo i DadaM , czy można wykorzystać Wasze zdjęcia do ogłoszeń Barrego?
  16. Dzięki Malibo za informacje. Z tego, co przeczytałam na stronie lecznicy wgląda to super :lol:. Czy będzie możliwość skorzystania z Twojej zniżki ? Natalia, czy jest to możliwe, żebyś jeździła z Barrym? Jeżeli tak, to jak z kosztami transportu? Jak będziemy mieć pełne informacje o kosztach, to zaczniemy z Iwonką szukać sponsorów. PS. że nie było takich rzeczy jak żył mój czarny wilczek :shake: . Wtedy dopiero ruszały lasery i nie za bardzo pomogły :-(
  17. Lija, jeżeli po 14-tym , to chętnie pojadę .:painting: Te 20zł od Lady to chyba przeleję na Twoje konto?
  18. A jakie są koszty zabiegu? Pewnie musi być jakaś seria. Laser i prądy też tam lub gdzieś blisko Natalii?
  19. To cud z Lady! nie spodziewałam się, że ona jeszcze będzie TAK wyglądać i szaleć :multi: pozdrawiam wszystkie psiaki!
  20. Dzięki Migdalena, to prześle pieniądze od Lady dla Niuni :multi:. Tylko nie wiem, czy na konto Natalii czy Liji?
  21. Barry po prostu śliczny :multi: Barruś masz ode mnie :calus: Cioteczki a co myślicie o jakiś zabiegach rehabilitacyjnych na tylnie łapki Barrego? Elektroterapia, naświetlania czy coś innego oprócz lekarstw. Czy macie doświadczenie w takim leczeniu psów? Czy można w jakiś sposób spróbować odbudować mięśnie? Natalio, czy może wet coś podpowie?
  22. Witajcie, , Suczka bardzo potrzebuje wsparcia finansowego. Większośc kosztów pokrywa Lija , a teraz Niunia sie rozchorowała i koszty rosną. Prosimy o wsparcie !! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183891-8-lat-w-schronie!!!!!-NIUNIA-SZUKA-DOMU!-ZBIERAMY-PIENIĄDZE-NA-HOTELIK[/URL]!
  23. Zapraszam na wątek starutkiej suni- potrzebuje pieniędzy na leczenie Przepraszam Lady, że na twoim wątku, [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183891-8-lat-w-schronie!!!!!-NIUNIA-SZUKA-DOMU!-ZBIERAMY-PIENIĄDZE-NA-HOTELIK[/URL]!
  24. [quote name='Astaroth']może poproście o wsparcie kundelkową skarbonkę albo porozsyłajcie wątek żeby więcej osób tu zajżało bo ja już założyłam za leczenie i karmę ok 300zł , a jutro badanie krwi i kolejne 60zł.[/QUOTE] Natalia, mamy sponsorkę z którą kontaktuje się Dorota, może zadzwoń do Doroty. Pieniądze pewnie są w drodze :multi:,a ja porozsyłam wątek
  25. Cześc, obiecałam Agdankowi parę złotych jednorazowo w lipcu, w przyszłym tygodniu prześlę ! Jeżeli można na wątku Agdanka to zapraszam do starutkiej suczki , która potrzebuje pieniędzy na leczenie. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183891-8-lat-w-schronie!!!!!-NIUNIA-SZUKA-DOMU!-ZBIERAMY-PIENIĄDZE-NA-HOTELIK[/URL]!
×
×
  • Create New...