[quote name='motyleqq']ja się zastanawiam, ale już się z Justą umawiałam. tylko ona jeszcze nie wie, czy będzie mogła :)
zadzwoń zapytaj, a właśnie, dasz mi na priv numer do Fortu? bo jakoś nie odpisują... :D[/QUOTE]
no szkoda, poszukam czegoś innego. :roll: a wy lepiej się szybciej zastanawiajcie, bo na fortowe obozy szybko miejsca się wyczerpują. :smile: