Jump to content
Dogomania

daśka

Members
  • Posts

    2522
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by daśka

  1. pożyjemy zobaczymy....
  2. Niuńka z nami,ładnie je,nie chciała jechać od tamtej Pani,widać,że jej sie podobało:-( Pani była dzisiaj z córką u lekarza i dostałam takiego smsa "No my po wizycie jesteśmy...dali nam skierowanie do alergologa ale też pocieszył nas lekarz,że na jego oko da się wyleczyć i że nie jest to stopień zaawansowany alergii,także jesteśmy na dobrej drodze"
  3. za ok godzinkę wyjeżdżam po Sarunię
  4. mam słabość do rudasków:-)
  5. kurcze ale słodki puchaty "kulek:-)" podrzucę,może gdzieś jest domek dla niego,jest słodki i mały,niekłopotliwy i piękny,myślę,że pomimo wieku ma sznse na nowy domek:-)
  6. tak duże smyranko dla Agdanka:-)
  7. [quote name='Romka'][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/dd0caa81d765d9817994012d6e6adeb2,10,19,1.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/9b168d77300f2d6355ed1c5b38fb0e4f,10,19,0.jpg[/IMG][/QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/756888228ad8cd7c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/360/756888228ad8cd7cmed.jpg[/IMG][/URL] Ale jajka Korunia,to taka mniejsza siostra mojej Daski hihih:-)
  8. gabi2 oby więcej takich zakończeń:-)
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180780-DRAMA-dramatycznie-chuda-kochana-przytulanka-szuka-domu-zanim-zniknie...-MA-DOM!/page17[/URL] Tutaj sa najnowsze zdjecia Daśki:-) Z ogromna niecierpliwością czekam na fotki MATA:-) Mat musi byc wyjatkowy,bo i moja sunia jest jedyna w swoim rodzaju!!!!!!!!!!!!!1 DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH: SCHRONISKO PSITUL MNIE WYDAJE NAJWSPANIALSZE PSIAKI NA ŚWIECIE!!!:-)
  10. o jej:-) Witam serdecznie wszystkich obecnych,przeglądałam właśnie wątek Daśki (Dramy) i weszłam na wklejony przez Mysię link do wątku Mata:-) Acha44 ogromnie się cieszę,że Mat znalazł taki cudowny domek,chcę również podziękować zarówno Tobie,jak i Twojemu Mężowi,że zabieraliście Dramusię na spacerki,kiedy przychodziliście do Mata:-) Niestety,kiedy przyjechałam do schroniska była wczesna godzina i Dramę wyprowadzono przed schronisko,nie miałam więc przyjemności poznać Mata:-( Wiem za to,że Ty dobrze znasz mojego ukochanego rudzielca:-) Drama teraz wabi się Daśka i mieszka z nami od przeszło 4 miesięcy,ma kolegę naszego rottka,który o dziwo wabi się Mateo:-) Mysiu to chyba nie mógł być zbieg okoliczności,to szczęśliwy boks musi być:-) Bardzo bardzo bardzo się cieszę,że schroniskowy kolega Daśki również ma domek:-) aż się łezka w oku kręci....
  11. Niesamowite cudowne fantastyczne idealne fenomenalne i ohy ehy zdjęcia:-) Jakie to szczęście,że Bary jest u tak cudownych ludzi!!!!!!!! Aż im zazdroszczę takiego zwierzyńca,ja też chcę kózki i krówkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudowne wieści!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam zaczynać dzień oglądając szczęśliwe zwierzaki,taki widok to miód na moje serducho:-)
  12. heh i tak może być:-) 160 to kawałek:-)
  13. [quote name='beataczl']kurcze no, na zdjeciach fajni ludzie i Sara taka zadowolona, ech.....szkoda naprawde:placz: a ja je wlasnie Cioteczce wyslalam, i chcialam teraz watek Jej podac, gdzie ma wkleic.... to prawda, ze dzieci teraz takie slabe sa, duzo alergikow:-([/QUOTE] a no właśnie:-( a może mogłybyśmy się w końcu spotkać?
  14. Pani Sylwia S.z postu wyżej to nie nikt inny jak Diegula:-) dotarła wpłata za dwa miesiace czyli 30 zł:-)
  15. szkoda domek i ludzie zrobili naprawdę dobre wrażenie.
  16. ok jestem umówiona jutro po odbiór Saruni,Niuńka obecnie jest z Państwem na wsi u Rodziców tej Pani w miejscowości Rzeżęcin (75 km odemnie) .Umówiłyśmy się na jutro,że po nia pojadę,w słuchawce kupa płaczu,no ale cóż.......Pani pytała,czy jeżeli zrobi małej testy i wyjdzie,że nie jest uczulona na sierść,tylko np na szampon (wczoraj była kąpana),to czy będzie mogła ją wziąć.Powiedziałam,że wrócimy do tematu,jak już będa wyniki,narazie muszę zorganizować plan na jutro,żeby nie zostawała tam zbyt długo i nie przyzwyczaiła się za bardzo:-(
  17. zdjecia własnie poszły,ale nie wiem,czy jest sens je wstawiać......niestety Sarunia chyba u Państwa nie zostanie:-(
  18. ok już wysyłam:-) dostałam smsa,że u starszej córki tej Pani pojawiła się wysypka:-( zobaczymy co dalej,póki co wysyłam fotki
  19. hmmmm założyłam konto na fotosiku i próbuję nauczyć się wklejać:-) ale jakoś średniutko mi to wychodzi,zaraz zaraz ,ktoś gdzieś kiedyś pisał mi jak wklejać...hmmm tylko gdzie to było?
  20. [quote name='Ingrid44']Zaprotestujcie ! [URL="http://www.fejsik.pl/Masowa-EKSTERMINACJA-psow-przed-Euro-2012-Facebook-protestuje-a262"]http://www.fejsik.pl/Masowa-EKSTERMINACJA-psow-przed-Euro-2012-Facebook-protestuje-a262 [/URL][/QUOTE] <a href="[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92bb02364b4a97e6.html[/URL]" target="_blank"><img src="[URL]http://images38.fotosik.pl/329/92bb02364b4a97e6m.jpg[/URL]" width="150" height="113" border="0" alt="darmowy hosting obrazków"/></a>
  21. dzień doberek,jak Korunia sie miewa?
  22. oooo kurczaki,ja pierdut,przecież to nie jest Agdanek:-) Jaka zmiana:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na sierpień wpłynęły wpłaty BasiaD 20 zł (UPSSS brak nicku) Pani Sylwia s. 30 zł Havanka 20 zł Bjuta i Danusia 20 zł Ja jeszcze nie pozbierałam również od wszystkich z mojej strony.Jak tylko bedzie pełna kwota przelewam:-) Jeżeli chodzi o dom,to od tygodnia biorę fluoksetynę(polski odpowiednik prozacu):-) Dzieje się tyle,że trudno to ogarnąć!! Od wczoraj siedze jak na szpilkach,ponieważ oddałam sunię ,która była u mnie na dt prawdopodobnie do nowego domku.Dałam nowym opiekunom weekend na podjęcie decyzji.Na szczęście jak narazie relacje smsowo telefoniczne są oki:-),ale stres gigantyczny!!! Agdanku wypiękniałeś,teraz z Ciebie psi przystojniacha:-) Do góry!!!
  23. A już wogóle nie wspomnę o tym,że sąsiad z domu obok budował płot i przerwał kabel energii,od kilku dni co chilę prądu nie było,ale na szczęście wczoraj DZIELNI PANOWIE Z ENERGII znaleźli miejsce przerwania kabla:-)
  24. nie mogłam wczoraj napisać relacji z wyprawy,ponieważ sąsiedzi chcieli swojego iplusa,a u mnie mój play nie działa:-( Adam dzisiaj poprosił o neta i mogę napisać... Sara została na próbny weekend u przyszłych Państwa,jej Pani do mnie pisze smsy i dzwonimy do siebie, Ludzie zrobili na nas bardzo dobre wrażenie,ale nie zapominam,żeby nie oceniać książki po okładce... Zaraz zaproszę przyszła Panią na wątek Saruni,żeby mogła nam na bierząco zdawać relacje. Jest ktoś,kto może dzisiaj wrzucić zdjęcia z nowego domku,prześlę na maila,prosiłam Havankę ,ale u Niej znowu problem z komputerem:-(
  25. no więc Sarunia jedzie dzisiaj zemną być może już do nowego domku:-) dzwoniła dziś Pani z ogłoszenia w necie i chciałaby adoptować Sarę,Pani mieszka w Tczewie,ale ma również domek poza miastem,do którego często wyjeżdża. Pani dzwoniła do mnie już dwa razy,żeby zapytać co sunia jada,jaki ma stosunek do dzieci,czy moze jeździć samochodem itd itd,powiedziałam o konieczności kontynuowania leczenia Sary itd itd,powiedziałam o umowie i wizytach.Pojadę tam z Adamem i zabierzemy Sarę ze sobą,jeżeli wszystko będzie grało zarówno z naszych obserwacji,jak i Państwu spodoba się Sara,to zostawimy ją na weekend (oczywiście zaznaczyłam,że mogą bez żadnych konsekwencji i podawania przyczyn zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i my ją odbierzemy).Po weekendzie jeżeli Państwu spodoba się Sara,to pojadę z umową,jeżeli zobaczę,że u Niuńki wszystko ok,to podpiszę umowę. Ok szykujemy się do drogi...trzymajcie kciuki!!!! P.S.Mam szczególnego hopla na punkcie Sary,więc bedę się starała rozeznać jak najlepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...