-
Posts
2522 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by daśka
-
[quote name='Havanka']Przypomniało mi się, jak wyglądało nasze spotkanie. Poznałam Daśkę po rotku, którego wzięła ze sobą:evil_lol:[/QUOTE] a pamiętasz wyjazd na grzyby? jak ja bym chciała,żeby już były;-) Wciąż mam dla Ciebie odłożony słoiczek kurek i worek suszonych:-)
-
podaję mój drugi nr tel,ponieważ ładowarka trzecia zresztą rozwalona przez psiaki i nie mam jak naładować fonu 531877531
-
[quote name='Cantadorra']Jeśli chodzi o HMBm to nIe będzie mnie w Gdańsku w najbliższym tygodniu, ale jestem w Gdyni. Może Daśka jak twój Adam będzie w Gdyni, to wstąpi do mnie do biura? Co ty na to?[/QUOTE] może narazie się wstrzymajmy,poczekajmy dwa tygodnie i podamy jej serię czterech zastrzyków na stawy i reumatyzm,nie poddamy się i do HMB wrócimy,ale póki co chciałabym bardzo,żeby dostała te zastrzyki,co myslisz? Adam oczywiscie bedąc w Gdyni odbierze lek:-)
-
przeraziło mnie jedno zdjęcie tzn suni w kolczatce!!!! powinna dostać wygoną skórzaną obrożę,ale to tylko moje zdanie
-
stare psiaki czesto tesknia za tym co było,ale kiedy da im się coś lepszego szybciutko zapominają.Nasza Sara również na początku szła w długą,ale teraz nie odstępuje na krok:-) Myślę,że gdyby dogadała się z Sarunią,to mogę ją do siebie wziąć,tym bardziej,że choruje!!!! i naprawdę trzeba ją leczyć!!!
-
[LEFT][COLOR=#000000]Ślę Ci moją Walentynkę zrób więc do mnie słodką minkę, daj buziaka albo dwa i niech nasza miłość trwa! Dla mojej Saruni [/COLOR][/LEFT]
-
[quote name='fiorsteinbock']Macie racje i robcie tak aby jej pomoc, szczepienia zaczekaja :) Dziewczyny, Daśka czy to sa Twoje okolice: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196383-Wyrzucona-suka-TRACI-DT............?p=16310836#post16310836[/url] jakas totalna masakra! Stara ONka traci DT bo zachorowala, ma stawy chore i lezy w garazu na betonie! Dziewczyny, macie jakis pomysl na dt? wejdzcie chocby do suni, ona nawet imienia nie ma :([/QUOTE] to nie są moje okolice,ale km nie stanowia dla mnie żadnych problemów nie chcę mówić,ale sunia potrzebuje PILNIE pomocy,jeżeli mozesz,to dowiedz się jaki ma stosunek do innych suczek........Sara jest sunią dominującą,moja Daśka jest bardzo uległa,a mój Mateo wogóle się nie wcina:-)
-
[LEFT][COLOR=#000000]Ślę Ci moją Walentynkę zrób więc do mnie słodką minkę, daj buziaka albo dwa i niech nasza miłość trwa! Dla mojej Saruni [/COLOR][/LEFT]
-
[quote name='fiorsteinbock']Macie racje i robcie tak aby jej pomoc, szczepienia zaczekaja :) Dziewczyny, Daśka czy to sa Twoje okolice: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196383-Wyrzucona-suka-TRACI-DT............?p=16310836#post16310836[/url] jakas totalna masakra! Stara ONka traci DT bo zachorowala, ma stawy chore i lezy w garazu na betonie! Dziewczyny, macie jakis pomysl na dt? wejdzcie chocby do suni, ona nawet imienia nie ma :([/QUOTE] już zaglądam,zobaczymy co znów ludziska wymyślili
-
przepraszam,ale może mozemy pomóc [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202310-4-y-PSIE-SZKIELETY-zbyt-zwykłe-na-miłość-wygłodzona-gospodarska-suka-do-uśpienia?p=16312861#post16312861[/URL]
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
daśka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Lolalola cieszę sie,że Cię widzę :-)i prędko mcisnę na wąteczek -
póki mam chwilkę,podrzucę:-)
-
Uratowany w ostatniej chwili...szuka domku!Gutek-kto da mu szansę??
daśka replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
adres oczywiście otrzymałam,mam już zapakowane i gotowe do wysyłki:-) wyślę w poniedziałek:-) -
Kikou dziekujemy za opiekę:-)
-
według mojej opini,Sarze potrzebne leczenie ,później szczepienia
-
wetka proponuje zastrzyki ochronne na stawy i reumatyzm,ale chcę ,żeby wypowiedziano sie na wątku,żeby nie było
-
[quote name='acha44']Pozdrowienia dla pieski. Czasem zdarzają się takie biegunki. Mój dziadziuś miał tak wtedy gdy do wody coś dodawały wodociągi. Musiałam wtedy dawać mu do picia wodę przegotowaną, a przecież generalnie był w dobrej kondycji, i raczej nie zdarzały mu się problemy żołądkowe. Zapobiegawczo lepiej zastosować dietę.Tu problem biegunkowy, a u Mata przeziębienie. Na chwilę nawet " zaniemówił", ale już dostaje leki i wraca mu głos. Głaski dla piesiuni.[/QUOTE] dziękuję w imieniu Daśki:-) Ciekawe jak by sie zachowywała,gdyby Mata zobaczyła:-)
-
melduję Sara zaszczepiona przeciw wściekliźnie:-) teraz z wetką zastanawiamy się czy za dwa tygodnie podać jej ochronną szczepionkę (a nie ma kontaktu z innymi psami,oprócz moich),czy cztery zastrzyki na altretyzm i stawy? co myślicie?
-
Uratowany w ostatniej chwili...szuka domku!Gutek-kto da mu szansę??
daśka replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
mam pięć tabletek,proszę o adres do wysyłki na pw:-)