[quote name='jambi']ale kiedy w zasadzie lilia sama rośnie ;) u mojego padre na działce sa lilije - wklejałam u siebie kiedys foty :) pięękne, i wcale sie nie trzeba naskakać przy nich, ale to jak sie ma ogródka kawałek :)[/QUOTE]
To prawda samo rośnie,tylko trzeba pamiętać,że lilia i liliowiec to dwie różne rośliny.