[quote name='eria']zakochałam się :(
weź mi Waszka powiedz ,że nie mogę i koniec, że pracuję 9 godzin........[/QUOTE]
Eria ja też pomyślałam o tobie.
To jest naprawdę wartościowa sunia.Dobrze wychowana.
W domu nie brudzi,nic nie ściąga ze stołu.Nie hałasuje.
Taki skarbek na czterech łapach.Dla niej trzeba naprawdę wyjątkowego domu.
Dzisiaj zamiast pracować to ciągle myślałam o niej.