-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Margi replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wyrównałam swoje zaległości na Florcię i wpłaciłam aż do grudnia. -
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
Margi replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
Maniuś uroczy.Pan na włościach.:loveu: -
[quote name='jambi']kurde, a to tak widać? :grins:[/QUOTE] Widać widać,bo ja za Twoimi postami od wczoraj nie nadążam :cool3: :grins:
-
a może być i okazały.Gdzies tam mam jeszcze płożące rozchodniki. Magda jutro napiszę na gg to znowu będziesz miała.
-
[IMG]http://i56.tinypic.com/214ccpl.jpg[/IMG] rozchodnik kaukaski ( chyba ) Są różne odmiany rozchodników.
-
[IMG]http://i56.tinypic.com/21ep7rb.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2donb8.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2isxwds.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/5xl5pv.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/246m51d.jpg[/IMG]
-
Cudne leniuchy.Widzę,że kociate zadomowiły się na dobre.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://imageshack.us/photo/my-images/571/dsc0067az.jpg/[/url] niedźwiedź wymiata. Fajnie,że obcięta,wygląda na zupełnie innego psiaka.Już nie taka sierotka. Dziewczynka daje radę,wesoła i szczęśliwa.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://images10.fotosik.pl/77/37474747977820eb.jpg[/url] cudne to zdjęcie. Mnie tam najlepiej podoba sie ten kolorowy kociak.
-
I co ,Fuksia pojechała do domku?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cudny,szczęśliwy psiak.:loveu::lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']ale one są piękne!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Zyczy sobie szanowna pani na wiosnę ? :lol:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cudne te kociaste i jak się fajnie bawią.:loveu: -
Znalazłam z zeszłej jesieni [IMG]http://i54.tinypic.com/2hcm2d2.jpg[/IMG] i z tegorocznego lata [IMG]http://i55.tinypic.com/2v0yd95.jpg[/IMG]
-
To jest winobluszcz.Możesz go dostać tylko na wiosnę.Zdjęcia na pewno mam tylko muszę poszukać.
-
Pokaże wam zdjęcie przedstawiające jesień na naszej działeczce.Niestety mam tylko jedno,zrobione zresztą przez moją mamę. [IMG]http://i53.tinypic.com/10n5ifl.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Na pewno będzie fajnie,ale tak naprawdę to gdzieś koło 3 roku od posadzenia będą dość intensywnie rosnąć i wtedy wszystko się okaże.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko,pięknie posadziłaś krzaczki.Jestem z Ciebie dumna.Odwaliłaś kawał dobrej roboty. :lol: :klacz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Filmiki fajne.Feluś to miał tam raj. Niezły z niego szczekacz.:loveu::lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fajne te pieszczochy. :loveu: Igunia to ma takiego figla w oczach - co by to jeszcze zmalować :loveu::lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[url]http://forum.e-sznaucery.pl/viewtopic.php?t=2989[/url] wcześniej się trzeba zalogować na e-sznaucerach i potem otworzyć tą stronę. Wilczy zew mówi o tym,że przy rejestracji na e-sznaucerach przysyłają link aktywacyjny na pocztę. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ja też głosowałam i odkryłam,że i Sharki jest i Weszkowe maluchy :loveu: