Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Wyrównałam swoje zaległości na Florcię i wpłaciłam aż do grudnia.
  2. Maniuś uroczy.Pan na włościach.:loveu:
  3. Cudnie dziewczynka wygląda.Widać,że dobrze się zaaklimatyzowała.:loveu:
  4. Margi

    Sfora Hektora

    [quote name='jambi']kurde, a to tak widać? :grins:[/QUOTE] Widać widać,bo ja za Twoimi postami od wczoraj nie nadążam :cool3: :grins:
  5. a może być i okazały.Gdzies tam mam jeszcze płożące rozchodniki. Magda jutro napiszę na gg to znowu będziesz miała.
  6. [IMG]http://i56.tinypic.com/214ccpl.jpg[/IMG] rozchodnik kaukaski ( chyba ) Są różne odmiany rozchodników.
  7. [IMG]http://i56.tinypic.com/21ep7rb.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2donb8.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2isxwds.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/5xl5pv.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/246m51d.jpg[/IMG]
  8. Margi

    Sfora Hektora

    Cudne leniuchy.Widzę,że kociate zadomowiły się na dobre.
  9. [url]http://imageshack.us/photo/my-images/571/dsc0067az.jpg/[/url] niedźwiedź wymiata. Fajnie,że obcięta,wygląda na zupełnie innego psiaka.Już nie taka sierotka. Dziewczynka daje radę,wesoła i szczęśliwa.
  10. Cudna dziewczynka,ma u Ciebie jak w raju.:loveu:
  11. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/77/37474747977820eb.jpg[/url] cudne to zdjęcie. Mnie tam najlepiej podoba sie ten kolorowy kociak.
  12. I co ,Fuksia pojechała do domku?
  13. [quote name='malawaszka']ale one są piękne!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Zyczy sobie szanowna pani na wiosnę ? :lol:
  14. Cudne te kociaste i jak się fajnie bawią.:loveu:
  15. Znalazłam z zeszłej jesieni [IMG]http://i54.tinypic.com/2hcm2d2.jpg[/IMG] i z tegorocznego lata [IMG]http://i55.tinypic.com/2v0yd95.jpg[/IMG]
  16. To jest winobluszcz.Możesz go dostać tylko na wiosnę.Zdjęcia na pewno mam tylko muszę poszukać.
  17. Pokaże wam zdjęcie przedstawiające jesień na naszej działeczce.Niestety mam tylko jedno,zrobione zresztą przez moją mamę. [IMG]http://i53.tinypic.com/10n5ifl.jpg[/IMG]
  18. Na pewno będzie fajnie,ale tak naprawdę to gdzieś koło 3 roku od posadzenia będą dość intensywnie rosnąć i wtedy wszystko się okaże.
  19. Waszko,pięknie posadziłaś krzaczki.Jestem z Ciebie dumna.Odwaliłaś kawał dobrej roboty. :lol: :klacz:
  20. Filmiki fajne.Feluś to miał tam raj. Niezły z niego szczekacz.:loveu::lol:
  21. Fajne te pieszczochy. :loveu: Igunia to ma takiego figla w oczach - co by to jeszcze zmalować :loveu::lol:
  22. [url]http://forum.e-sznaucery.pl/viewtopic.php?t=2989[/url] wcześniej się trzeba zalogować na e-sznaucerach i potem otworzyć tą stronę. Wilczy zew mówi o tym,że przy rejestracji na e-sznaucerach przysyłają link aktywacyjny na pocztę.
  23. Ja też głosowałam i odkryłam,że i Sharki jest i Weszkowe maluchy :loveu:
×
×
  • Create New...