ja w prawdzie nie mam za dużego doświadczenia w tych sprawach,ale po przeczytaniu to to drugie jakoś bardziej mi się podoba.
tzn to:[url]http://www.krakvet.pl/royal-canin-intestinal-gastro-400g-p-14199.html[/url]
dobrze,że nie będzie zakładany,bo od tego ciągłego grzebania jeszcze się martwica zrobi.
Miejmy nadzieję,że to już ostatnia ingerencja i wreszcie będzie dobrze.
[quote name='zerduszko']Taaa, na pewno ;) Skąd wy kobitki wiecie na co się zwraca uwagę na takiej wizycie :D[/QUOTE]
No właśnie,a chętnie bym się dowiedziała.:cool3:
O tranie rzeczywiście warto pomyśleć.Teraz wcinam wspomagająco ecomer.
Natomiast o szczepieniu nawet nie chcę myśleć.Parę lat temu byłam uprzejma się zaszczepić i w życiu nie byłam tak ciężko chora na grypę jak wtedy.
Ja nie bardzo umiem pisać tak jak Wy.Poza tym aktualnie diabli mnie biorą,że znowu jestem chora a nie minął jeszcze miesiąc jak miałam poprzednią grypę.:-(