-
Posts
260 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nastkak
-
Mam nadzieje:) W koncu jeszcze 2 dni , a oni już są zakochani w Majorze:))
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
Nastkak replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
On już jest bardzo długo w schronisku... W ogole to on ma watek na ogolnym(patrz moj baner,bo tam wiecej osob wchodzi) -
Dzieki,zdjecia beda najpradopodobniej w sobote wieczorem
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Numer ewidencyjny : 130/09 Rufus w Bydgoskim Schronisku Dla Zwierząt przebywa już prawie 4 lata. Został znaleziony, podczas pobytu w przytulisku przeszedł niezwykła metamorfozę. Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam siedział skulony w boksie .Był tak przerażony, że nie podchodził do człowieka, nawet aby wyjść na spacer. Spuszczony na wybiegu uciekał przed ludźmi ,nie dawał się złapać. Został zakwalifikowany do Programu Szkolenia Psów Schroniskowych „Lira”. Z początku bardzo wystraszony ,stopniowo zaczął nabierać pewności siebie i nadrabiać zaległości ,aby zdać egzamin na maksymalną liczbę punktów(potrafi siadać , warować , podawać łapę, obracać się ,reaguje na imię ,przychodzi na zawołanie (tylko do osób, które bardzo dobrze zna ) .Przyszły przewodnik będzie miał możliwość bezpłatnej kontynuacji szkolenia w naszym schronisku , aby przyzwyczaić Rufusa i nauczyć go posłuszeństwa względem siebie. Rufus jest psem pojętnym i bardzo żywiołowym, uwielbia zabawę , goni piłki(nie przynosi ich, pewnie można by go tego nauczyć) ,kocha zabawę w przeciąganie, na mini torze agility radzi sobie dobrze , jest zwinny ,skoczny ,szybki. Miał okazję uczestnić w dogtrekkingu ,pokonał trasę 25km .Cechuje go dość duża wrażliwość ,bywa lękliwy. Mimo przeciwności losu nie brakuje mu pogody ducha Potrzebowałby człowieka, który mógłby zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu ,zajęcie. Raczej toleruje inne psy .Jego stosunek wobec nich jest raczej obojętny, w schronisku nie zdarzyło mu się poważnie pogryźć z żadnym z kolegów z boksu ,chociaż nigdy nie można mieć pewności, czy psy dogadają się. Nie znamy jego stosunku do kotów, ale możemy go sprawdzić. Lepszy dla niego byłby dom bez dzieci .Po pierwsze jest psem dość niedelikatnym ,po drugie nie jest psem, który pozwoli zrobić ze sobą wszystko ;) , zdarzyło mu się kłapać na nas zebami przy niedelikatnym wyciąganiu z boksu i u weterynarza(za to spokojnie dał się wykąpać) . Rufus w schronisku został wykastrowany i zaszczepiony przeciwko wsciekliznie(szczepienie przeciwko wsciekliznie jest obowiazkowe,psa nalezy szczepic co roku) .Szukamy dla Rufusa najlepszego domu,po tak dlugim pobycie w schronisku zasluguje na kochajacy i potrafiacy sprostac jego potrzebom dom! Pytajac o Rufusa nalezy podac jego nr ewidencyjny : 130/09 [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/333/rufus031.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4807/rufus027.jpg[/IMG]
-
Dreyfus dziekuje za ogloszenie-ma juz swoj watek (patrz moj baner)
-
Poniewaz moj post nie chce sie edytowac,dodaje zdjecia psiaka w nowym: [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5830/pict3427.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2442/pict3453.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7457/034uhv.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/6640/12s052.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/317/3f2e42cb303e5bfdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/316/dac1cc5bd897ecbamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/320/dbbf90288cd2c503med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/317/e6799d869f1aba44med.jpg[/IMG]
-
Przebywajacy w bydgoskim schronisku Drejfus jest wspanialym,okolo 10 letnim posokowcem.Jego numer katalogowy to 0118/10. W schronisku znalazł się 30.01.2010 roku, został znaleziony. Nikt go nie szukał ,prawdopodobnie ktos wyrzucil staruszka :-( Dreyfus jest już starszym pieskiem i to zniecheca ludzi do zaadoptowanie go .Zainteresowała się nim tylko jedna osoba,która w końcu zrezygnowała.Nawet jeśli komuś spodoba się Dreyfus ,dowiadująć się ile ma lat,szuka sobie innego psa.Tymczasem Dreyfus bardzo tęskni do nowego,kochającego domu,a zostało mu już niewiele czasu :shake: Bardzo garnie się do człowieka i nie traci nadziei na polepszenie swojego losu. Uczestniczy w programie Lira,bardzo chetnie się szkoli. Jest juz po egzaminie,zdanym na ocene doskonala.Mimo swojego podeszlego wieku wciąz jest pełen energii.Mimo ,że nie ma najłatwiejszego życia nie zatracił swojej pogody ducha.Cechuje go radosne usposobienie,jest otwarty na cały świat.Kocha ludzi , jest towarzyski i bezkonfliktowy,pozbawiony agresji wobec inny psów i ludzi. Uwielbia ruch,jego szczególnym zamiłowaniem i umiejętnością jest aportowanie.Zabawy z pilka sprawiaja mu olbrzymia przyjemność. Nie jest jednak psem przesadnie nadpobudliwym.Jednak schronisko to nie miejsce dla niego .Jest psem w podeszlym wieku i najlepiej czulby sie w spokojnym i bezpiecznym domu. Bez watpienia to pies ,ktory zasluguje na to ,by ktos go pokochal!Czeka już bardzo długo... Dreyfus ma już bannerek ,za który dziekuję DarkWater.Potrzebna jest pomoc w robieniu ogłoszeń! Dreyfus ma już ogłoszenia : -na allegro -na adopcje.org -na forum.posokowiec.cal -na pogotowiu adopcyjnym posokowcow -na cafeanimal -na morusku -do adopcji.pl -bai.pl -forum 4lapy -przygarnijzwierzaka.pl -szerlok -psiamania -olx.pl -szybko-sprzedam.pl Te ogloszenie sa juz kupe czasu,ale nikt sie nie zglosil. Wszystkich ,ktorzy maja wiecej wolnego czasu,checi i pomysl,gdzie oglosic tego psa prosze o pomoc.
-
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
Nastkak replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
[quote name='DarkWater'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183031-Drejfus-szkolony-posokowiec-w-bydgoskim-schronisku-cudny-psiak%21%21%21"][IMG]http://i35.tinypic.com/qp07dj.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183031-Drejfus-szkolony-posokowiec-w-bydgoskim-schronisku-cudny-psiak%21%21%21"][IMG]http://www.dogomania.183031-drejfus-szkolony-posokowiec-w-bydgoskim-schronisku-cudny-psiak%21%21%21/[/IMG][/URL][/QUOTE] No nie!:multi: Dziekuje :loveu: A w ogole chyba zaloze Dreyfusowi watek na forum tym ogolnym ,a ten napisze niech skasuja. -
Podnosze Majorka :loveu:
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
Nastkak replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
Dziekuje Paulinken :):) Dreyfusowi przydadza sie ogloszenia ,bo boje sie ze niedlugo zdechnie w schronisku.Szkoda by bylo,to swietny psiak,chociaz juz stary.Ciezko go wydac ludziom ,ktorzy przychodza po psy do schroniska ,bo oni chca mlode ,male psy ,a jak pies duzy i jeszcze widac ,ze stary,to moze byc ciezko. -
Moj nr to 694670340
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mysle,ze tel do schroniska : 52 372 21 30 mail mozesz dac moj :[email protected] Dzisiejsze zdjecia Majora :
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kora do domu
-
to prawda:))
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dokładnie , ludzie mu raczej nie przeszkadzaja ;) ,ale na pilki itp nie zwraca uwagi:evil_lol:
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Trzymam kciuki za te suczkę,o takim ładnym imieniu:)