Jump to content
Dogomania

Nastkak

Members
  • Posts

    260
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nastkak

  1. Rufus ma ujmujacy charakter ;) ale inny niz Rico .
  2. No wlasnie,Rufus nadal do wziecia ,taka okazja :)
  3. Zdjecia Rufusa: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7514/pisy007.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5191/pisy037.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/244/pisy006.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5193/pisy003.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9337/pisy001.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6439/pisy032.jpg[/IMG] Patrzcie jaki fajny!;)
  4. A jutro znowu Rico bedzie na szkoleniu :D W nowym domu bedzie mogl zablysnac.
  5. Niestety - ludzie sa chyba slepi.Podobaja im sie wszystkie psy ,tylko nie te najlepsze.:eviltong: Sa zdjecia : [IMG]http://images45.fotosik.pl/347/b5b0b52ec7c4dda0.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/346/7dcb70f7cbbf24de.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/347/98ae7b0bad815c88.jpg[/IMG] Tu ulubiona komenda Rufusa- nie rusz. [IMG]http://images47.fotosik.pl/346/d9daa2ad9066b5c5.jpg[/IMG] Jesli jutro bede rano na tyle przytomna,ze bede pamietala o aparacie, dodam zdjecia.
  6. A Rufus byl w niedziele na pokazie psow wielorasowych i calkiem niezle sie spisal,choc pod koniec byl juz zmeczony.
  7. Moje zdanie na ten temat znacie. Nie trzeba od razu zarzucac mi ,ze agresywnego psa na ,bo go nie lubie -przeciez ja nie mam wplywu na to,czy ten pies zostanie uspiony,czy nie ,poza tym nikt nie uspilby psa "bo jeden z wolontariuszy go nie lubi". Po prostu szukanie domu dla tego psa "na juz" wydaje mi sie nierozsadne,nawet niebezpieczne i nie zdziwie sie jeśli to się w koncu fatalnie skonczy.Ale wiadomo ,ze kazdy postepuje,jak uwaza za sluszne.
  8. Ale widzisz,ze Karat sie za bardzo nie mogl postawic Szogiemu ,bo Karat jest od niego wiekszy,wyglada na silniejszego,albo na takiego o podobnej sile , za to jest starszy ,a Szogi nie odniosl zadnych powaznych obrazen ,tak samo jak w poprzednim przypadku ,bo wtedy nie odniosl absolutnie zadnych obrazen ,wiec one nie mogly za bardzo ze soba walczyc .
  9. Ja uwazam, ze Szogiemu predzej ,czy pozniej odbije ,bo to pies nieobliczalny , poprzednio atakowal inne psy ,a te dwa z pewnoscia zaatakowal z zamiarem zagryzienia.Czy to sie komus podoba ,czy nie uwazam ,ze znacznie rozsadniej jest w pierwszej kolejnosci szukac domu psom w miare zrownowazonym,ktore z innych wzgledow maja prawie zerowe szanse na dom .Jest za duzo psow innych potrzebujacych psow i za malo odpowiedzialnych ludzi.Prosze sie nie obrazac ,to tylko moje zdanie .
  10. [quote name='malawaszka'][URL]http://www.schronisko.org.pl/component/adoptions/?view=adoption&id=137&Itemid=81[/URL] to aktualne?[/QUOTE] Raczej tak,moge ci tak za tydzien powiedziec na 100%,ale to sa najnowsze ogloszenia .
  11. A w bydgoskim schronisku wciaz przebywa Rufus- pilnie potrzebny dom tymczasowy.
  12. Rico wciaz w schronisku,bo jesli chodzi o wlascieli to trafi mu sie cos ekstra.Nie ma innej opcji przy takich mlodych,wyszkolonych i milych psach:eviltong:
  13. No tak :roll: Chcialam napisac ,ze nie boje sie o naszych lirowcow.
  14. Agresor, ktory pogryzl Majora sie rozochocil i w szale dopadl kolejnego psa (tym razem lagodnego i uleglego do innych psow):angryy:. Tamten pies przezyl ,ale był mocno pogryziony,dopiero dochodzi do siebie . Na szczescie nie boje sie o nasze lirowce,ktore juz nie zostana przez niego napadniete -zostal przeniesiony do innych ,duzych psow,od ktorych powinnien byc slabszy .
  15. Troche ogloszen ma Rufus ,ale nie wszedzie. Ostatnio rzadko bywam n a dogomanii,dlatego rzadko tu zagladam.
  16. Nie,zostaje u mnie :)
  17. Nie, inna osoba zrobi takie naklejane ogloszenia i ja przywiesze np.w bydgoskim netto
  18. Narazie wstrzymajcie sie z ogloszeniami...
×
×
  • Create New...