-
Posts
260 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nastkak
-
Zdjecia Rufusa: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7514/pisy007.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5191/pisy037.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/244/pisy006.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5193/pisy003.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9337/pisy001.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6439/pisy032.jpg[/IMG] Patrzcie jaki fajny!;)
-
Piękny, wyszkolony Rico... Nareszcie ZNALAZŁ DOM!!!
Nastkak replied to kamilka91's topic in Już w nowym domu
A jutro znowu Rico bedzie na szkoleniu :D W nowym domu bedzie mogl zablysnac. -
Niestety - ludzie sa chyba slepi.Podobaja im sie wszystkie psy ,tylko nie te najlepsze.:eviltong: Sa zdjecia : [IMG]http://images45.fotosik.pl/347/b5b0b52ec7c4dda0.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/346/7dcb70f7cbbf24de.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/347/98ae7b0bad815c88.jpg[/IMG] Tu ulubiona komenda Rufusa- nie rusz. [IMG]http://images47.fotosik.pl/346/d9daa2ad9066b5c5.jpg[/IMG] Jesli jutro bede rano na tyle przytomna,ze bede pamietala o aparacie, dodam zdjecia.
-
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
Nastkak replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
Podnosze... -
Moje zdanie na ten temat znacie. Nie trzeba od razu zarzucac mi ,ze agresywnego psa na ,bo go nie lubie -przeciez ja nie mam wplywu na to,czy ten pies zostanie uspiony,czy nie ,poza tym nikt nie uspilby psa "bo jeden z wolontariuszy go nie lubi". Po prostu szukanie domu dla tego psa "na juz" wydaje mi sie nierozsadne,nawet niebezpieczne i nie zdziwie sie jeśli to się w koncu fatalnie skonczy.Ale wiadomo ,ze kazdy postepuje,jak uwaza za sluszne.
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ale widzisz,ze Karat sie za bardzo nie mogl postawic Szogiemu ,bo Karat jest od niego wiekszy,wyglada na silniejszego,albo na takiego o podobnej sile , za to jest starszy ,a Szogi nie odniosl zadnych powaznych obrazen ,tak samo jak w poprzednim przypadku ,bo wtedy nie odniosl absolutnie zadnych obrazen ,wiec one nie mogly za bardzo ze soba walczyc .
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja uwazam, ze Szogiemu predzej ,czy pozniej odbije ,bo to pies nieobliczalny , poprzednio atakowal inne psy ,a te dwa z pewnoscia zaatakowal z zamiarem zagryzienia.Czy to sie komus podoba ,czy nie uwazam ,ze znacznie rozsadniej jest w pierwszej kolejnosci szukac domu psom w miare zrownowazonym,ktore z innych wzgledow maja prawie zerowe szanse na dom .Jest za duzo psow innych potrzebujacych psow i za malo odpowiedzialnych ludzi.Prosze sie nie obrazac ,to tylko moje zdanie .
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
Nastkak replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'][URL]http://www.schronisko.org.pl/component/adoptions/?view=adoption&id=137&Itemid=81[/URL] to aktualne?[/QUOTE] Raczej tak,moge ci tak za tydzien powiedziec na 100%,ale to sa najnowsze ogloszenia . -
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
Nastkak replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
A w bydgoskim schronisku wciaz przebywa Rufus- pilnie potrzebny dom tymczasowy. -
Piękny, wyszkolony Rico... Nareszcie ZNALAZŁ DOM!!!
Nastkak replied to kamilka91's topic in Już w nowym domu
Rico wciaz w schronisku,bo jesli chodzi o wlascieli to trafi mu sie cos ekstra.Nie ma innej opcji przy takich mlodych,wyszkolonych i milych psach:eviltong: -
No tak :roll: Chcialam napisac ,ze nie boje sie o naszych lirowcow.
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Agresor, ktory pogryzl Majora sie rozochocil i w szale dopadl kolejnego psa (tym razem lagodnego i uleglego do innych psow):angryy:. Tamten pies przezyl ,ale był mocno pogryziony,dopiero dochodzi do siebie . Na szczescie nie boje sie o nasze lirowce,ktore juz nie zostana przez niego napadniete -zostal przeniesiony do innych ,duzych psow,od ktorych powinnien byc slabszy .
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie,zostaje u mnie :)
-
Narazie wstrzymajcie sie z ogloszeniami...