Anito:modla::modla::modla:
Chyba zapomniałam napisać,że już porozwoziłam trochę plakatów po Lublinie, ale twoje są genialne,na tych które zrobiła moja koleżanka,są po prostu psy do adopcji.
Można zmienić,że wpłaty na konto fundacji, ale z dopiskiem na jakiego psa ew. psy.
Nie wiem czy można wpłacać od tak sobie na hotel,ale wydaje mi się,że tak bo to nie darowizna a normalna wpłata. Psów w sumie jest 8;)