-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']MaDi, te psy bez dopisku, że mają dom, nadal go szukają? Mogę im porobić allegra, tylko potrzebuję zdjęć i opisów.[/QUOTE] Tak nadal szukają domów, poproszę ich opiekunów o zdjęcia i opis. -
[quote name='Cantadorra']Mam pomocnika, mój TZ jest ochoczy, bo jak się okazuje Bary mu bardzo przypadł do gustu. Stwierdził, no ... nareszcie jest w domu pies. A Lucky to przepraszam nie pies? To sunia-dama :)[/QUOTE] U nas w domu też są dwa psy( no właśnie dwa samce), ale i tak mąż woli jednego:mad: cyt. "nienawidzę jak wkłada mi twarz do talerza":evil_lol: twarz oczywiście miał na myśli pysk...he he.
-
[quote name='ladySwallow']Dobra, to gdzie są aktualne zdjęcia i info o psach, co by im zrobić dobre teksty i allegro? W końcu się odkopałam spod pracy, mogę pomóc chwilowo, dopóki znów mnie coś nie zakopie ;)[/QUOTE] Prześlę Ci zaraz maila, tylko foty mało atrakcyjne bo z kojca, ale może znajdę jakieś inne.
-
[quote name='ladySwallow']Ciekawe, jak Whiskey teraz wygląda...[/QUOTE] Wiedziałam, że to napiszesz, nie przesłali mi zdjęć tylko, raz na jakiś czas relacje pisemne. Najwyżej nawiedzimy ich po świętach, co Ty na to?
-
[quote name='Cantadorra']Strupy na skórze przysychają. Dzisiaj mamy go wykąpać. Mam stres w związku z tym. Jest w świetnej formie, radosny, biegająco-skaczący. A jutro jedziemy do weta na kontrolę, nie będę nic za tą wizytę płacić. Jedziemy się pokazać. Wpłat jeszcze nie otrzymałam, ale już pytano mnie o nr konta. Jak tylko będą na moim koncie, to od razu napiszę,żebyś mogła umieścić na pierwszej stronie.[/QUOTE] Powodzenia, trzeba było wczoraj poprosić Kasię o pomoc:evil_lol: Mam nadzieję,że masz pomocnika?
-
Jak on się miewa? Dobrze zareagował na nowe leki? Otrzymałaś wpłaty z bazarków?
-
[quote name='Cantadorra']Ale słodko wygląda :)[/QUOTE] Nie chce się wierzyć ,że ważyła 17,5 kg.
-
Z ostatniej soboty: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6027/pc180713.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9905/pc180712.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6623/pc180716.jpg[/IMG]
-
Pozdrowienia od Papper oraz Pinaty/Molly : [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7644/2010110212492129.jpg[/IMG] [url]http://www.youtube.com/watch?v=b8TaglMxn5Y[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=-WwRQRHiVpI[/url] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6097/13590863.jpg[/IMG][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6097/13590863.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3575/p27111011120001.jpg[/IMG]
-
Pozdrowienia od Tofisia. [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7977/022kx.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5479/024tq.jpg[/IMG]
-
Krzesimów-wątek ogólny. Potrzebna pomoc w ogłoszeniach!!!
MaDi replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='burek1']Ja w tej orkiestrze nie gram-to do Zofii.Saszy.Alicjo-na wątku krzesimowskim popieramy Krzesimów a wspólnego kandydata wystawiał kiedyś Front Jedności Narodu.MaDI-chyba naprawdę lubisz Krzesimów,wręcz nie możesz żyć bez tego wątku.Dzięki.Ale,ale ! Boisz się,że coś Ci ucieknie? Chyba nie z tymczasu.[/QUOTE] Owszem lubię Wasze schronisko, odsyłam do niego wiele osób bo najnormalniej w świecie nie wiedzą o jego istnieniu. Kilka osób z mojego otoczenia ma w domach właśnie z tego miejsca psiaki. Nie bardzo rozumie dlaczego ma mi coś uciec? Mam ten temat zapisany więc jak pojawia się coś nowego to zaglądam. -
Azja - śliczna dziewczynka w kropki mieszka już w NOWYM DOMU :)
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Padłam:evil_lol: [URL="http://img534.imageshack.us/i/dsc8701q.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3749/dsc8701q.jpg[/IMG][/URL] -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnosimy. -
Azja - śliczna dziewczynka w kropki mieszka już w NOWYM DOMU :)
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Tak czułam,że ją wybierzecie. Śliczna jest, a jaka rozmiarowo mała czy raczej średnia? -
Krzesimów-wątek ogólny. Potrzebna pomoc w ogłoszeniach!!!
MaDi replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Czy jest możliwość uzyskania zdjęć i krótkich opisów psów w typie ras północnych?[/QUOTE] Podrzucę aby nie zginęło. -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pocieszyłaś mnie bo ja też jestem raczej z tych pozytywnych;) Mam jakąś karmę hills'a z tego co pamiętam dla szczeniąt średnich ras( wiem że jest seniorem ale zastrzyk energetyczny raczej mu nie zaszkodzi)mogę ją dla niego przekazać tylko najlepiej którejś z wolontariuszek. Patrząc na to co napisałaś to nie wiem czy nie lepsze jest dla niego to gotowane jedzenie, w jakim stanie ma zęby? -
MAJKA ruda mikrosunia już w domu!!! i ma kumpla
MaDi replied to barbara.h's topic in Już w nowym domu
Podniosę chociaż. -
[quote name='Cantadorra']Jesteśmy, była Kasia :) Później więcej :)[/QUOTE] Jest później i co?:mad:;)
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam wrażenie,że jesteś do mnie negatywnie nastawiona, przecież nie napisałam o kupowaniu karmy( tak się składa,że czasami mam jakiś nadprogramowy worek), a leczenie na pewno przyniesie lepsze rezultaty jeśli będzie dobrze odżywiony.