Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='ladySwallow']MaDi, te psy bez dopisku, że mają dom, nadal go szukają? Mogę im porobić allegra, tylko potrzebuję zdjęć i opisów.[/QUOTE] Tak nadal szukają domów, poproszę ich opiekunów o zdjęcia i opis.
  2. [quote name='Cantadorra']Mam pomocnika, mój TZ jest ochoczy, bo jak się okazuje Bary mu bardzo przypadł do gustu. Stwierdził, no ... nareszcie jest w domu pies. A Lucky to przepraszam nie pies? To sunia-dama :)[/QUOTE] U nas w domu też są dwa psy( no właśnie dwa samce), ale i tak mąż woli jednego:mad: cyt. "nienawidzę jak wkłada mi twarz do talerza":evil_lol: twarz oczywiście miał na myśli pysk...he he.
  3. [quote name='ladySwallow']Dobra, to gdzie są aktualne zdjęcia i info o psach, co by im zrobić dobre teksty i allegro? W końcu się odkopałam spod pracy, mogę pomóc chwilowo, dopóki znów mnie coś nie zakopie ;)[/QUOTE] Prześlę Ci zaraz maila, tylko foty mało atrakcyjne bo z kojca, ale może znajdę jakieś inne.
  4. [quote name='ladySwallow']Ciekawe, jak Whiskey teraz wygląda...[/QUOTE] Wiedziałam, że to napiszesz, nie przesłali mi zdjęć tylko, raz na jakiś czas relacje pisemne. Najwyżej nawiedzimy ich po świętach, co Ty na to?
  5. [quote name='Cantadorra']Strupy na skórze przysychają. Dzisiaj mamy go wykąpać. Mam stres w związku z tym. Jest w świetnej formie, radosny, biegająco-skaczący. A jutro jedziemy do weta na kontrolę, nie będę nic za tą wizytę płacić. Jedziemy się pokazać. Wpłat jeszcze nie otrzymałam, ale już pytano mnie o nr konta. Jak tylko będą na moim koncie, to od razu napiszę,żebyś mogła umieścić na pierwszej stronie.[/QUOTE] Powodzenia, trzeba było wczoraj poprosić Kasię o pomoc:evil_lol: Mam nadzieję,że masz pomocnika?
  6. Jak on się miewa? Dobrze zareagował na nowe leki? Otrzymałaś wpłaty z bazarków?
  7. [quote name='Cantadorra']Ale słodko wygląda :)[/QUOTE] Nie chce się wierzyć ,że ważyła 17,5 kg.
  8. Z ostatniej soboty: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6027/pc180713.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9905/pc180712.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6623/pc180716.jpg[/IMG]
  9. Pozdrowienia od Papper oraz Pinaty/Molly : [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7644/2010110212492129.jpg[/IMG] [url]http://www.youtube.com/watch?v=b8TaglMxn5Y[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=-WwRQRHiVpI[/url] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6097/13590863.jpg[/IMG][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6097/13590863.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3575/p27111011120001.jpg[/IMG]
  10. Pozdrowienia od Tofisia. [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7977/022kx.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5479/024tq.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Tola']MaDi - jutro potrzebny ktos w klinice w czasie konsultacji, jak Ukryty Smok przywiezie sunię do Lublina. Badania będą robione własnie jutro, Szansa będzie przegłodzona.[/QUOTE] Rozmawiała z Zadrą, tak jak wspomniałam napiszę później jak już będę wiedziała wszystko dokładnie.
  12. [quote name='burek1']Ja w tej orkiestrze nie gram-to do Zofii.Saszy.Alicjo-na wątku krzesimowskim popieramy Krzesimów a wspólnego kandydata wystawiał kiedyś Front Jedności Narodu.MaDI-chyba naprawdę lubisz Krzesimów,wręcz nie możesz żyć bez tego wątku.Dzięki.Ale,ale ! Boisz się,że coś Ci ucieknie? Chyba nie z tymczasu.[/QUOTE] Owszem lubię Wasze schronisko, odsyłam do niego wiele osób bo najnormalniej w świecie nie wiedzą o jego istnieniu. Kilka osób z mojego otoczenia ma w domach właśnie z tego miejsca psiaki. Nie bardzo rozumie dlaczego ma mi coś uciec? Mam ten temat zapisany więc jak pojawia się coś nowego to zaglądam.
  13. Padłam:evil_lol: [URL="http://img534.imageshack.us/i/dsc8701q.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3749/dsc8701q.jpg[/IMG][/URL]
  14. Już jestem, zepsuł mi się telefon:oops: Jutro mam prawdopodobnie spotkanie w Chełmie, więc jak tylko dowiem się więcej to napiszę. Ew. w czym będę potrzebna? Jeśli chodzi o przygotowanie do operacji np. wykonanie krwi to mogę się tym zająć niekoniecznie jutro.
  15. Tak czułam,że ją wybierzecie. Śliczna jest, a jaka rozmiarowo mała czy raczej średnia?
  16. [quote name='MaDi']Czy jest możliwość uzyskania zdjęć i krótkich opisów psów w typie ras północnych?[/QUOTE] Podrzucę aby nie zginęło.
  17. [quote name='Tola']Odezwał się, zadra dostała smsa - kontakt telefoniczny na razie niemozliwy, dopiero jutro cos będzie konkretnego.[/QUOTE] To dobrze, będę spokojniejsza.
  18. Pocieszyłaś mnie bo ja też jestem raczej z tych pozytywnych;) Mam jakąś karmę hills'a z tego co pamiętam dla szczeniąt średnich ras( wiem że jest seniorem ale zastrzyk energetyczny raczej mu nie zaszkodzi)mogę ją dla niego przekazać tylko najlepiej którejś z wolontariuszek. Patrząc na to co napisałaś to nie wiem czy nie lepsze jest dla niego to gotowane jedzenie, w jakim stanie ma zęby?
  19. [quote name='Tola']Organizacja transportu moze trwac wiecej niz parę dni, to okres przedświąteczny, a potem święta.[/QUOTE] To moze być problemem, co jeśli Ukryty Smok się nie odezwie?
  20. Podniosę chociaż.
  21. Podniosę chociaż.
  22. [quote name='Cantadorra']Jesteśmy, była Kasia :) Później więcej :)[/QUOTE] Jest później i co?:mad:;)
  23. [quote name='beka']Byłam z Diuną u weta i niestety nie widzi na oko :(. Moja p. Doktór odesłała mnie do okulisty ale nadziei nie robila :([/QUOTE] :shake: Masz na miejscu dobrego okulistę? Może jest jednak chociaż cień szansy...
  24. Mam wrażenie,że jesteś do mnie negatywnie nastawiona, przecież nie napisałam o kupowaniu karmy( tak się składa,że czasami mam jakiś nadprogramowy worek), a leczenie na pewno przyniesie lepsze rezultaty jeśli będzie dobrze odżywiony.
×
×
  • Create New...